folder Tahribat.com Forumları
linefolder Eğitim & Ödev & Bilimsel Döküman
linefolder 2013 Üniversite Sınavı Tercihleri Ve Üniversiteler Hakkında [Genel Konu]

2013 Üniversite Sınavı Tercihleri Ve Üniversiteler Hakkında [Genel Konu]

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dyrnade
    dyrnade's avatar
    Erkek
    LethaLImpacT bunu yazdı

Merhaba hocam ben de İstanbul içi Bilgisayar,Elektrik-Elektronik,Elektronik-Haberleşme,Makine,Mekatronik,Kimya Mühendisliği bölümlerinden en yüksek girilebilecek bir yer istiyorum.Devlet üni. olur özel olursa da tam burslu sadece.Hayırlısı bakalım.Ne dersin?

Hevesin kırılmasında realistik olman lazım.İstanbulda bu hedeflediklerine ulaşman bu sıralamayla bence zor.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Telekinesis
    Telekinesis's avatar
    Erkek

Buna bişey olur mu hocam??

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ershn
    ershn's avatar
    Erkek
    Reberals bunu yazdı

asdd

Ne yapabilirim bunlarla hocam?

Mimar Sinan edebiyât gelir, ben gidemedim bari sen git amk. Yine dertlendim.

Allah Türktür.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Poet
    Poet's avatar
    Erkek

hocalar şunu soracam ; atıyorum ki sıralamam 10 bin,benim yazabileceğim yerler nereler olmalı..3-5 bin i yazmak mantıklı mı?Yoksa 10-11 bin mi yazmalı

Poet tarafından 02/Tem/13 00:07 tarihinde düzenlenmiştir

Ben de Özledim http://www.youtube.com/watch?v=ZKuF5ElELgU Dağılmayın lan çok yalnızım
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ershn
    ershn's avatar
    Erkek
    Poet bunu yazdı

hocalar şunu soracam ; atıyorum ki sıralamam 10 bin,benim yazabileceğim yerler nereler olmalı..3-5 bin i yazmak mantıklı mı?Yoksa 10-11 bin mi yazmalı

Hocam, bölüme göre değişir tabiî ki ama 7-12 bin arası normaldir.

Allah Türktür.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Poet
    Poet's avatar
    Erkek
    ershn bunu yazdı
    Poet bunu yazdı

Hocam, bölüme göre değişir tabiî ki ama 7-12 bin arası normaldir.

eyv hocam 

Ben de Özledim http://www.youtube.com/watch?v=ZKuF5ElELgU Dağılmayın lan çok yalnızım
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GusFring
    GusFring's avatar
    Erkek

Öğretmenlik bölümleri kapandı mı ? Bir ara haberi çıktı ama kesin değildi, tam bilgisi olan varsa yazsın

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tengri
    Tengri's avatar
    Erkek

kuytul benim kuzen bitek ygs ye girdi 267 puan yapmış. Açıkdan bir üniversite istiyor kaç yıl olduğu mühim değil. Paso çıkartmak için heralde gircek :D Ne önerirsin?

Ben Fight Clubı izledin mi? derken utanıyorum, adam İzlemedim. derken utanmıyor. Bi de nasıl güzel mi, diyo... Bi bitmediniz amk.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FireFistAce
    FireFistAce's avatar
    Erkek

ben mf den tercih yapamıyorum değil mi? 

FireFistAce tarafından 02/Tem/13 04:08 tarihinde düzenlenmiştir
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ndmylmz
    ndmylmz's avatar
    Erkek
    GusFring bunu yazdı

Öğretmenlik bölümleri kapandı mı ? Bir ara haberi çıktı ama kesin değildi, tam bilgisi olan varsa yazsın

Hocam şuan herhangi bir bölüm okuyup üstüne pedagolojik formasyon yapıp öğretmen olabiliyorsun. Yani şimdilik bunun yolu açık ama ileriki yıllarda formasyonu kaldırırlarsa ortada kalma ihtimali yüksek. O yüzden direk öğretmenlik seçip okumak gerekiyor

Sistemi de kapattım ama PHP konusunda hala yardımcı olurum // Boş gezenin boş kalfası - Öğrenci - YTÜ
Toplam Hit: 20797 Toplam Mesaj: 185