folder Tahribat.com Forumları
linefolder Eğitim & Ödev & Bilimsel Döküman
linefolder 2013 Üniversite Sınavı Tercihleri Ve Üniversiteler Hakkında [Genel Konu]

2013 Üniversite Sınavı Tercihleri Ve Üniversiteler Hakkında [Genel Konu]

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kız Babası
    kuytul
    kuytul's avatar
    Erkek
    enesshn18 bunu yazdı

müridler sıralamam 110binde ancak istediğim bölüm 90binle almış geçen sene  tercih etsem gelirmi

gelme ihtimali var ve yazmaya değer diyorum :)

garantisi yok elbette ama %20lik alana giriyor. ilk sıralarda yazılabilir. daha sonra başarı sırasını düşürerek tercihlerine devam edebilirsin. Örnek üst sınırın 85-90bin - alt sınırın 140bin olabilir.

instagram.com/yks.rehberlik >> YKS Rehberlik ve Eğitim Koçluğu için takipte kalın ;)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dentist
    Dentist's avatar
    Erkek

Artan kontenjanlar ne kadar ?

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sniper_tnr
    sniper_tnr's avatar
    Erkek

Arkadaslar ben teknik liseden mezun oldumda bu sene ygsden lysye hak kazandım lysde bisey yapamadım Sınavsız gecisimi hala kullanabilirmiyim ? Yardımcı olurmusunuz ?

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kız Babası
    kuytul
    kuytul's avatar
    Erkek
    The_Cure bunu yazdı

Artan kontenjanlar ne kadar ?

tam bir sayı yok elimde ösym kılavuzundan tek tek toplamak lazım. Tıp diş hekimliği ve hukukta kayda değer artışlar olduğunu okudum bir makalede ve teyit ettim. toplam kontenjanda başarı sıralarını kaydıracak kadar büyük oynama var mı emin değilim araştırıyorum.

instagram.com/yks.rehberlik >> YKS Rehberlik ve Eğitim Koçluğu için takipte kalın ;)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hsyN
    hsyN's avatar
    Erkek

Bu benzin istasyonlarını kontrol için imza yetkisi olan mühendislik hangisi acaba? Elektrik ya da elektronik mühendislerinde olması lazım.

test 1 2
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kız Babası
    kuytul
    kuytul's avatar
    Erkek
    sniper_tnr bunu yazdı

Arkadaslar ben teknik liseden mezun oldumda bu sene ygsden lysye hak kazandım lysde bisey yapamadım Sınavsız gecisimi hala kullanabilirmiyim ? Yardımcı olurmusunuz ?

kullanabilirsin sınavsız geçiş başvurusu yapmışsan hakkın devam ediyor tabiki.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sniper_tnr
    sniper_tnr's avatar
    Erkek
    kuytul bunu yazdı
    sniper_tnr bunu yazdı

kullanabilirsin sınavsız geçiş başvurusu yapmışsan hakkın devam ediyor tabiki.

Basvurmussan derken hocam 40 tl yatırdm ben ygs icin ayrica extra bisey yapmadm ama

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CnkGn
    CnkGn's avatar
    Erkek

Hocam klavuz yayınlandı mı acaba? Yayınlandıysa nereden bulabilirim?

yo yo yo 1-4-8-3 to the 3 to the 6 to the 9 representing the abq. what up biaatch! leave at the tone...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kız Babası
    kuytul
    kuytul's avatar
    Erkek
    CnkGn bunu yazdı

Hocam klavuz yayınlandı mı acaba? Yayınlandıysa nereden bulabilirim?

http://www.osym.gov.tr/belge/1-19180/2013-osys-yuksekogretim-programlari-ve-kontenjanlari-ki-.html

bu linkteki açıklamayı oku. kontenjanlar hakkında bilgi edinmek için kılavuzu indirebilirisin. tercih döneminde tekrardan ösym sitesinden takip edeceksin.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dentist
    Dentist's avatar
    Erkek

Usta sadece tıpta 2200 kontanjan artışı var yaklaşık olarak. Tek tek topladım.

Diş hekimliğinde de yaklaşık 350lik bir artış var.

Dentist tarafından 01/Tem/13 17:03 tarihinde düzenlenmiştir
Toplam Hit: 20805 Toplam Mesaj: 185