folder Tahribat.com Forumları
linefolder Eğitim & Ödev & Bilimsel Döküman
linefolder 2013 Üniversite Sınavı Tercihleri Ve Üniversiteler Hakkında [Genel Konu]

2013 Üniversite Sınavı Tercihleri Ve Üniversiteler Hakkında [Genel Konu]

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Juncteus
    Juncteus's avatar
    Erkek
    Easx bunu yazdı

La bilgisayardan ee ye, makineden ee ye ve mekatroniğe yatay yapabiliyoz mu ne şart arıyolar hele bir diyin bakem tamamlayım şu tercihleri

Dostum bence onu düşünerek tercih yapma hangisini istiyorsan onu yaz , yatay geçiş meselesi hikaye az bi yüzde geçiş yapıyor bildiğim kadarıyla hem ünide ders kasma derdiyle uğraşmassın

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pesimistic
    pesimistic's avatar
    Erkek
    snuff13 bunu yazdı
    Easx bunu yazdı

La bilgisayardan ee ye, makineden ee ye ve mekatroniğe yatay yapabiliyoz mu ne şart arıyolar hele bir diyin bakem tamamlayım şu tercihleri

Dostum bence onu düşünerek tercih yapma hangisini istiyorsan onu yaz , yatay geçiş meselesi hikaye az bi yüzde geçiş yapıyor bildiğim kadarıyla hem ünide ders kasma derdiyle uğraşmassın

Easx'in sayısal zekası çok iyiymiş ( kendisi söyledi ). Sıkıntı yok gülüm diyor :D

pesimistic tarafından 18/Tem/13 03:09 tarihinde düzenlenmiştir

Beyin olanca gücüyle ilerlerken, cinsel sistemlerin korkunç etkinliği daha uykuda olduğu için çocukluk, hayatımız boyunca özlemle geri dönüp baktığımız masumiyet ve mutluluk dönemi, hayatın cennetidir, kayıp cennet. - Arthur Schopenhauer
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Easx
    Easx's avatar
    Erkek
    DevilRullz bunu yazdı
    Easx bunu yazdı

Evet.

Peki bilgisayardan mı yoksa makineden mi eeye yada mekatroniğe geçerim ders içerikleri makinenin daha yakındır tahminimce boylece alttan alıcağım ders azalır yanlış mıyım? Makinelerin ustundeki tüm bilgisayarları silicem buna göre

www.kriptopedi.com
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Easx
    Easx's avatar
    Erkek

Kuytul reis tam zamanında gitti ha :D adam bugun yok forumda olacakları bılıyor muydu nedir :D

www.kriptopedi.com
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kız Babası
    kuytul
    kuytul's avatar
    Erkek

len son güne bırakılır mı bu işler?

kaç gündür konu boş duruyor :D

ben sabahları giriyorum nete. sonra işim çıkıyor. easx sorularını yanıtladım öm'den.

son tüyoları vereyim. önemli olan başarı sıralamasıdır.daha da önemlisi meslekleri kendi arasında önceliklerinize göre sıralayabilmektir. ancak başarı sırası yakın olan bölümlerde şehir veya üni tercihlerinize göre oynamalar yapabilirsiniz.

instagram.com/yks.rehberlik >> YKS Rehberlik ve Eğitim Koçluğu için takipte kalın ;)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mektepli
    mektepli's avatar
    Erkek

beyler tercihler bitti mi ya ben unutmuşum tercih yapmayı 

We can be more, we can be much more.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kız Babası
    kuytul
    kuytul's avatar
    Erkek
    konpi bunu yazdı

beyler tercihler bitti mi ya ben unutmuşum tercih yapmayı 

bugün son.

instagram.com/yks.rehberlik >> YKS Rehberlik ve Eğitim Koçluğu için takipte kalın ;)
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Telekinesis
    Telekinesis's avatar
    Erkek

Beyler aöf adalet 223 le alıyor benim okul puanı harici puan 219 ancak okul puanı eklenince ygs 254 oldu tercihe aöf adaleti yazsam tutar mı?

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LethaLImpacT
    LethaLImpacT's avatar
    Erkek
    Telekinesis bunu yazdı

Beyler aöf adalet 223 le alıyor benim okul puanı harici puan 219 ancak okul puanı eklenince ygs 254 oldu tercihe aöf adaleti yazsam tutar mı?

hocam tutma ihtimali yüksek.yazmakta fayda var üst sıralara.

Metalurjist.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Telekinesis
    Telekinesis's avatar
    Erkek
    LethaLImpacT bunu yazdı
    Telekinesis bunu yazdı

hocam tutma ihtimali yüksek.yazmakta fayda var üst sıralara.

Üst sıralara uzaktan eğitimleri yazdım hocam onlar tutmıycak muhtemelen alta aöf adaleti yazdım bide nolur nolmaz diye altına aöf sosyoloji yazdım inşallah tutar yav.

Toplam Hit: 20793 Toplam Mesaj: 185