folder Tahribat.com Forumları
linefolder Eğitim & Ödev & Bilimsel Döküman
linefolder 2013 Üniversite Sınavı Tercihleri Ve Üniversiteler Hakkında [Genel Konu]

2013 Üniversite Sınavı Tercihleri Ve Üniversiteler Hakkında [Genel Konu]

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GUS
    GUS's avatar
    Erkek
    kuytul bunu yazdı
    GUS bunu yazdı

bu İÖ tam burslular harç parası ödüyor mu ?  http://www.haberevet.com/haber/20130703/691351/2-ogretim-harclari-2013.html

bide burdaki harç paralarını 1 senelik mi yoksa 1 yarıyıl için mi?

1) harç parası yok sanırım. görünmüyor ama ekstra başka isimlerle bir şeyler koparmak isterlerse bilemem. vakıf üniversitelrine güvenim yok :)

2) ücretler senelik

2. Ögretime harç parası devam ediyo sanırım ya sitelerden öyle okuyorum ama bende emin olamadım :/

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ndmylmz
    ndmylmz's avatar
    Erkek
    kuytul bunu yazdı

LYS sonuçları açıklaması ile ilgili ÖSYM'den son bilgi; 
    ÖSYM Basın Müşaviri Yrd. Doç. Dr Yasin Bulduklu ile bugün yaptığımız görüşmeye göre, Hatasız bir süreç için, yerleşme sonuçlarının kontrolleri sürüyor ve bugün açıklama yapılamacak. Çalışmalar bittiğinde, ÖSYM tarafından adaylara duyurulacak.

yine aynı kaynak akıllı tercihten :)

yapma ya :(

Sistemi de kapattım ama PHP konusunda hala yardımcı olurum // Boş gezenin boş kalfası - Öğrenci - YTÜ
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kız Babası
    kuytul
    kuytul's avatar
    Erkek
    GUS bunu yazdı
    kuytul bunu yazdı
    GUS bunu yazdı

bu İÖ tam burslular harç parası ödüyor mu ?  http://www.haberevet.com/haber/20130703/691351/2-ogretim-harclari-2013.html

1) harç parası yok sanırım. görünmüyor ama ekstra başka isimlerle bir şeyler koparmak isterlerse bilemem. vakıf üniversitelrine güvenim yok :)

2) ücretler senelik

2. Ögretime harç parası devam ediyo sanırım ya sitelerden öyle okuyorum ama bende emin olamadım :/

devlet okullaarı için devam ediyor. tamburslu iölerde harç yok bildiğim kadarıyla.

instagram.com/yks.rehberlik >> YKS Rehberlik ve Eğitim Koçluğu için takipte kalın ;)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dead_march
    dead_march's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    kuytul bunu yazdı
    GUS bunu yazdı
    kuytul bunu yazdı
    GUS bunu yazdı

2) ücretler senelik

devlet okullaarı için devam ediyor. tamburslu iölerde harç yok bildiğim kadarıyla.

söyliceklerim kesin bilgidir iö de harç devam edio 1.öğretimde yok tamburslu iö hakkında fikrim yok kuytulun dediği muhtemelen doğrudur devlet okullarında harç parası kesinlikle dönemlik yani yılda ikikez yatıryorsun o parayı

bundan sonra oy kullanmayacağım eğer bir kişi bile gelip oy kullanmak vatandaşlık görevidir felan derse çıkarır kimliğimi götüne sokarım
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dentist
    Dentist's avatar
    Erkek

Ne zaman açıklanacak bilen var mı ya

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZoRKaYa
    ZoRKaYa's avatar
    Erkek
    The_Cure bunu yazdı

echo "imzanız özel karakter içermemelidir";
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seagate189
    seagate189's avatar
    Erkek
    ZoRKaYa bunu yazdı
    The_Cure bunu yazdı

Safir T-14 -- Sarsılmaz Kılınç 2000 light -- Browning Hp Mk3-- Derya Mk-12 --------
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ndmylmz
    ndmylmz's avatar
    Erkek
    seagate189 bunu yazdı
    ZoRKaYa bunu yazdı
    The_Cure bunu yazdı

Sistemi de kapattım ama PHP konusunda hala yardımcı olurum // Boş gezenin boş kalfası - Öğrenci - YTÜ
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KaRaKuLe
    KaRaKuLe's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

29unda

Aklın nuru fen kalbin nuru dindir. İkisinin izdivacıyla hakikat tecelli eder.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kız Babası
    kuytul
    kuytul's avatar
    Erkek

henüz bir hafta olmadı o yüzden bu hafta içinde her gün olabilir bence. sabır :)

instagram.com/yks.rehberlik >> YKS Rehberlik ve Eğitim Koçluğu için takipte kalın ;)
Toplam Hit: 20789 Toplam Mesaj: 185