folder Tahribat.com Forumları
linefolder Eğitim & Ödev & Bilimsel Döküman
linefolder 2013 Üniversite Sınavı Tercihleri Ve Üniversiteler Hakkında [Genel Konu]

2013 Üniversite Sınavı Tercihleri Ve Üniversiteler Hakkında [Genel Konu]

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    balbazar
    balbazar's avatar
    Erkek
    kuytul bunu yazdı
    Reberals bunu yazdı

asdd

Ne yapabilirim bunlarla hocam?

sözelden _ tarih,türk dili ve edebiyatı,coğrafya, gazeteclik, halkla ilişkiler, reklamcılık, Gastronomi ve Mutfak Sanatları

tmden _  sosyoloji,felsefe,kamu yönetimi,uluslararası ilişkiler,iktisat,işletme,maliye

bu bölümler alternatiflerin. tabi bazıları doğu üniversitelerinde veya yeni üniversitelerde ancak yetiyor.

trakya tarafına gidemezmiyim hocam örneğin Trakya üniversitesi iktisad 180 binden almış

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alicem
    alicem's avatar
    Erkek
    http://s10.postimg.org/dqidr63op/SC20130701_185250.png
    hocam istanbulda devlet ingilizce isletme falan olur mu acaba? ya da %50 hukuk ne onerirsin acaba? istanbul ici istiyorum. tmyim
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cuneyd
    cuneyd's avatar
    Erkek

Bende tıbbi dokumantasyon yazmak istiyom da gelmiyo a.k :|

%50 burslu yazabilitem var parayı bulursam :F

Sence tibbi dokumantasyon kötü bölüm müdür hocam ? Bana hep iyi dediler.

Siz cebit"e gidin Tayyip sizi yakalicak :B adama o kadar laf sölediniz,küfrettiniz :P sizi tahribat.com t-shirtleri ile yakalicak,böle kıcınıza kıcınıza sopaylan vuracak :B Tayyip sizi ağaca vurduracak :B sonra da cemil cicek"e vericek :B / yeah Cemil cicekkk :B
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kız Babası
    kuytul
    kuytul's avatar
    Erkek

@reberals  olabilir tabi iktisat işletmeye göre daha yüksek ihtimalle gireceğin bir bölüm.hukuk özellerden istanbul aydın-özyeğin-yeni yüzyıl-okan kıbrıs üniversiteleri vs oluyor.

@cuneyd tıbbi dökümantasyon bölümü fena değil de kesinlikle paralı okumaya değmez %25 burslu bile gereksiz derim. çünkü çok mezunu var işimkanı çok ama mezun sayısı da çok. hiç yoktan da iyidir iki yıllık olarak. yani başka tutmuyor dersen o zaman tavsiye edebilirim. eskisi kadar cazip değil ama onu bil.

instagram.com/yks.rehberlik >> YKS Rehberlik ve Eğitim Koçluğu için takipte kalın ;)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kız Babası
    kuytul
    kuytul's avatar
    Erkek
    alicem bunu yazdı
    http://s10.postimg.org/dqidr63op/SC20130701_185250.png
    hocam istanbulda devlet ingilizce isletme falan olur mu acaba? ya da %50 hukuk ne onerirsin acaba? istanbul ici istiyorum. tmyim

%50 burslu hukuk uluslararası kıbrıs üniversitesi var.

istanbul devlet üniverstlerinden işletme var ancak ingilizce değil. istersen almanca var :)

insanbul üni-marmara-yıldız teknik işletme fakültelerini yazabilirsin.

instagram.com/yks.rehberlik >> YKS Rehberlik ve Eğitim Koçluğu için takipte kalın ;)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    whopper
    whopper's avatar
    Erkek
    The_Cure bunu yazdı
    kuytul bunu yazdı
    The_Cure bunu yazdı

Hocam diş hekimliğinin sıralama düşer mi ya ? Kontanjan arttırma olayı felan var.

Ege diş istiyorum 13.300'de benim sıralama 15.260.

ege marmara istanbul farketmez o çevrede olabilir yani.

yazmaya değer tabiki. %20lik alanda kalıyor. 13000binden rahatllıkla yazmaya başlayabilirsin. Ancak 5 kişilk bir artış var ege'de. çok büyük bir oynama olmayabilir. Tutacağından da emin olamayız ama kesinlikle tercih listende ilk sıralrda bulundurabilirsin.

yüzde kaç ihtimalle tutar sence?

bu sene 1700 tıp kontejanı açılmış gelir kesin.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zachariah
    Zachariah's avatar
    Erkek

66k ile 55k lık yere gidermiyiz hocam

Anime - Manga
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kız Babası
    kuytul
    kuytul's avatar
    Erkek
    Zachariah bunu yazdı

66k ile 55k lık yere gidermiyiz hocam

gidebilirsin mümkündür. garantisi yok ancak ilk sıralara yazılır ;)

50k dan başlayarak yazabilirsin sıkıntı olmaz. örneğin ilk 10 50k-60k, 20.sıraya kadar 60k-66k, son 10 tercihi de 66k-80k arası yapabilirsin. 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LethaLImpacT
    LethaLImpacT's avatar
    Erkek

Merhaba hocam ben de İstanbul içi Bilgisayar,Elektrik-Elektronik,Elektronik-Haberleşme,Makine,Mekatronik,Kimya Mühendisliği bölümlerinden en yüksek girilebilecek bir yer istiyorum.Devlet üni. olur özel olursa da tam burslu sadece.Hayırlısı bakalım.Ne dersin?

Metalurjist.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TeRRoR
    TeRRoR's avatar
    Erkek

Adamı kurutmuşsunuz beyler. herkese aynı cevabı vermip durmuş zaten, kritik kısımlar haricinde önceki mesajlara baksanız cevabı bulacaksınız.

herkes programcı olmak zorunda değildir, lütfen bir zorunluluk gibi programlama dilleri öğrenmeye çalışmayın. yabancı dil filan öğrenin amq.// s.kimin etini yerim, kasaba minnet etmem.// ince düşünene kalın girer.//
Toplam Hit: 20800 Toplam Mesaj: 185