folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Bedelli Askerlikte Son Durum?

Bedelli Askerlikte Son Durum?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    salihgs
    salihgs's avatar
    Erkek

tbt nin komando takımı bu konuya gelmemiş hayret ettim  doğrusu : )

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bandito
    Bandito's avatar
    Erkek
    salihgs bunu yazdı

tbt nin komando takımı bu konuya gelmemiş hayret ettim  doğrusu : )

eskiden okomando timindeydin ama kafa yapim degisti

soylede bir soylenti var 9 aya dusecek diye
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hojucuk
    hojucuk's avatar
    Erkek

bakiyorumda bazilarinin yasi buyudukce , akli kuculuyor..

bos kovaliyorsunuz beyler.. vatan ne kacaklarin askere gitmesiyle , ne de vakti gelince gidip gelenlerle kurtulur. insanlarin kisisel tercih ve ozgurluklerine karisamaz , sifatlarina elestiri getirip onlari baskalastiramazsiniz

burada elestirmeniz gereken konu; 18bin tl parasi olanin muaf olupta , yoksulun bundan yararlanamayacak olup adaletsizligi percinlemesi.. 

dusunmeniz gereken nasil hepbirlikte mutlu oluruzdan baska birsey olmamalidir.

medeni olun ve isinize bakin..

C* ya hepsin ya hic..ya TÜRK"sün ya pic!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    plA
    plA's avatar
    Erkek

Çok amele gördük de , bu kadar işine aşığını ve bu kadar 'anlamsızca' "sizde yapacaksınız!! yapın lannn yapın!! yapmayın tabi totoşlar, hainler " gibi cümleler kuranını ilk defa gördüm.Utanmadan bide buraya yorum olarak yazıyolar amk. La bari düşünceniz olsun , klavyeye gitmesin o eliniz , utanın lan , hadi yazdınız cümleyi , (syntax hatası var mı diye baktığınızı umarak) anlam bütünlüğü ne alemde acep diye de bi bakın amk :D

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    beyaban
    beyaban's avatar
    Erkek
    NovalgiN bunu yazdı
    beyaban bunu yazdı

ben o zaman allahın siktir ettiği hakkari de sınır da neden bekledim ben askerlikten korkan türlü bahane uyduranlar rahat uyusun diye 9 ay dağ başında toplamda da 11 ay siktiğimin şemdinlisinde kaldıysam şimdi de sıra onlarda onlar orada kalmalı yok evim işim anam babam diye karı gibi kıvırtmak olmaz ha harbiden vatana millete yararlı bir mevkii meslek sahibisindir eyvallah ama hayata dünyaya sığır boku kadar yararı olmayan sadece cüzdanında parası olan adam burada  maval okumasın

işine gelince hakkari vatan toprağı.  işine gelmeyince " siktiğimin şemdinlisi"

bu da iyiymiş (:

İşime gelip gelmeme meselesi değil her ne kadar havasına suyuna kufur etsem de orada kan döken askerler hatrina orası  vatan toprağı :)) orayı gerekirse yakıp yikacaksin ama hiç bir gruba da teslim etmeyeceksin 

Türkçülük dün bir kaynaktı, bugün bir çaydır. Yarın coşkun bir ırmak olacak ve önünde ki bütün engelleri yıkacaktır.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    watervay
    watervay's avatar
    Erkek

18 Bin verip askerlikten feragat eden şahıs;BACIMSIN!

Syntax error..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    umit
    umit's avatar
    Erkek

parası olanın askerlikten yırtıp , olmayanın gidip askerlik yapması sıkıntı. savunulcak bi tarafı yok. devlet baba imkan sunmus parası olan yapmaz diye bu fırsatı kullanıcaksanız kullanın ama mal mal bedelli askerliği savunmayın tabi o kadar bencil egoist bi toplum oldukki aman bana bişey olmasın ben götü kurtarayımda diğeri nolursa olsun. porschedan selamlar fakirler ölsün misali

umit tarafından 03/Ara/14 08:54 tarihinde düzenlenmiştir

le le le sakine
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ahmet & Elif.
    leadertay
    leadertay's avatar
    Erkek

bedelli künyeleri çok hoşuma gitti ya :)

t

Şu kopan fırtına Türk ordusudur yâ Rabbi. Senin uğrunda ölen ordu, budur yâ Rabbi. Tâ ki yükselsin ezanlarla müeyyed nâmın, Galip et, çünkü bu son ordusudur İslâm'ın!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Hadi yobaz ve ak yalakaları yandaşları anlarım onlar zaten vatan millet umrunda değil onlara eyvallah 

hadi PKK yandaşlarını da anlarım da

ama bu Kendini entellektüel adleten sözde Atatürkçü geçinen 

her milli bayramda eline bayrak alan Facebook ta atatürk bayrakları paylaşan tipler Atatürk de bir askerdi hatta askeri dehaydı bilmiyorsanız öğrenin

veya lafa gelince iş çi emekçi hakkı Eşitlik kahrolsun kapitalizm naraları atan sözde 

solcu geçinen tiplerin ne kadar sahtekar olduklarını gerek tbt de gerekse dışarda görüyoruz 

hani eşitlikten yanaydın hani fakir dostuydunuz hani halkçıydınız halkın yanındaydınız onlarla iç içeydiniz ne oldu hepiniz 18 bini verip tüm Türk gençleriyle Eşit Eşit paralı yapacaksınız değilmi askerliğinizi herkes öyle yapıyor çünkü değilmi 

Birileri para bulamadığı. İçin şehit olduğunda haberlerde izleyeceksiniz hiç mi utanmayacaksınız hiç mi vicdanınız sızlamayacak adamım diye dolaşçaksınız facede orada burada gevşek gevşek ağızlarla utanmadan yüzsüzce yok insan hakları yok Eşitlik yaşasın işçi emekçi dersiniz değilmi 

böyle solculuk olmaz hocalar

bu tiplerin yüzüne tükürsen az yazık 

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GUS
    GUS's avatar
    Erkek
Toplam Hit: 23626 Toplam Mesaj: 232