folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Bedelli Askerlikte Son Durum?

Bedelli Askerlikte Son Durum?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    THT2005
    THT2005's avatar
    Erkek

Sizi gidi pembe panterler sizi. :) 18 bin tl ver kurtul. Garibanin anasi s...sin. suc senin deil bastaki yoneticinin. Sen firsati bulmussun degerlendirirsin. isine geleni savunur gelmeyeni savunmazsin. Bu hep boyle olmus ve olacaktir. Yapacak bisi yok. 

Burası Türkiye... Yaşanacak , Yaşanmış , Yaşanan olayların hepsi normaldir.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mataramasuko
    mataramasuko's avatar
    Erkek

Yaşı tutup işini gücünü kurmuş yoluna koymuşsanız paranız da varsa hiç düşünmeyin yoksa da düşünmeyin kredi çekin. Milliyetçilikle vatanseverlikle alakası yok, aylık 1500 liraya özgürlüğünüzü satın alıyorsunuz daha ne olsun. Hem devlete para veriyorsunuz 18bin, hem de yaptığınız iş her ne ise askerde tutacağınız nöbetten daha fazla katkınız olur devlete. 

Ama şu da var parası olan ölmezken fakir olanı heryerde olduğu gibi askerde de sikiyorlar, bu da ayrı bir orospu çocukluğu.

tayyip haklı burada

http://www.youtube.com/watch?v=rj0d3WHBzO8

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bandito
    Bandito's avatar
    Erkek
    safak 250 :-):-):-):-)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek

şöyle baktım da vatan millet sakaryacıları ikiye kategorize ettim,

1. grup: yaşı tutmadığı için bedelli yapamıyor. veriyor veriştiriyor şöyle böyle..

2.grup: ebesinin en sikik yerinde askerlik yapmış,7 farklı bröve ve madalya almış.başarılarından dolayı ülkemizde 11 tane sokağa, 5 tane caddeye,2 tane mahalleye ismi verilmiş, önümüzdeki günlerde bi ilçeye adı verilmesi için mecliste görüşme yapılacakmış, er olarak yapılan askerlikte o kadar başarı göstermiş ki 4 ayda binbaşı yapmışlar gibi konuşuyorlar. ben sikildim onlar da gidip sikilsin diyor..

bi tane yeni oluşum var kategorize edemedim, "anti akçılar" " ultra HD atatrürkçü gözükenler" şeklinde tanımlanabilir..

kısaca ASKER adı altında komutanın egosunu tatmin etmek, diş fırçasıyla WC temizleyip vatan kurtardığını zannediyorsan bedelli askerlik mecburi değil arkadaşlar. kışlaların adresleri belli buyur git ordan yak.

not: ömrü hayatında devlete 1 gram faydası olmayan hiç konuşmazın zaten

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    endenius
    endenius's avatar
    Erkek
    joe_black bunu yazdı

şöyle baktım da vatan millet sakaryacıları ikiye kategorize ettim,

1. grup: yaşı tutmadığı için bedelli yapamıyor. veriyor veriştiriyor şöyle böyle..

2.grup: ebesinin en sikik yerinde askerlik yapmış,7 farklı bröve ve madalya almış.başarılarından dolayı ülkemizde 11 tane sokağa, 5 tane caddeye,2 tane mahalleye ismi verilmiş, önümüzdeki günlerde bi ilçeye adı verilmesi için mecliste görüşme yapılacakmış, er olarak yapılan askerlikte o kadar başarı göstermiş ki 4 ayda binbaşı yapmışlar gibi konuşuyorlar. ben sikildim onlar da gidip sikilsin diyor..

bi tane yeni oluşum var kategorize edemedim, "anti akçılar" " ultra HD atatrürkçü gözükenler" şeklinde tanımlanabilir..

kısaca ASKER adı altında komutanın egosunu tatmin etmek, diş fırçasıyla WC temizleyip vatan kurtardığını zannediyorsan bedelli askerlik mecburi değil arkadaşlar. kışlaların adresleri belli buyur git ordan yak.

not: ömrü hayatında devlete 1 gram faydası olmayan hiç konuşmazın zaten

doğru diyonda hacı birde şöyle durum var

parası olup yada kredi çekip öderim hesabı yapabilecek durumda olup yararlanan

ama onun yanında özellikle kırsal kesimde imkansızlıklardan dolayı yararlanamayanlar

yararlanan kısım şanslı,götten ballı,büyük yüce insan ,ari ırk olarak karşımıza çıkarken

yararlanamayan kısım adi,şerrefsiz,haysiyetsiz hatta orrospu çocuğu muamelesi görüyor

buda anlatılan lafonten hikayesindeki din iman kitap üçlemesinin tamamen kişilerin yada şahsiyetlerin menfaat uğruna her bi zikkim yiyeceğini gösteriyor

kimse gidipde askerde komutana karılık yapmak istemez ama şunuda göz önünde bulundurmak gerekirki orta doğuda genetik bir bozukluk olduğu evrimini tamamlayamamış insancık topluluklarından oluştuğunu ve bu bakımdan 2 torma makarnaya bırak uşaklarını başka şeylerinide feda edeceklerinin en açık örneğidir bu uygulama

bedelli yapılacaksa insanların zengin fakir ayrımı yapılmadan bir nevi ırkçılığa maruz kalmadan her kesimin yararlanması gerekir

parası olanın parası kadar bedelli gelirine göre bedelli cart curt

mk biri gidecek canını senin 3. buçukluk göttün için teslim edecek , sende napolyonu basıp memede kayacan

kitttabını zikkerler böyle işiiin

endenius tarafından 03/Ara/14 10:51 tarihinde düzenlenmiştir
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek
    endenius bunu yazdı

doğru diyonda hacı birde şöyle durum var

parası olup yada kredi çekip öderim hesabı yapabilecek durumda olup yararlanan

ama onun yanında özellikle kırsal kesimde imkansızlıklardan dolayı yararlanamayanlar

yararlanan kısım şanslı,götten ballı,büyük yüce insan ,ari ırk olarak karşımıza çıkarken

yararlanamayan kısım adi,şerrefsiz,haysiyetsiz hatta orrospu çocuğu muamelesi görüyor

buda anlatılan lafonten hikayesindeki din iman kitap üçlemesinin tamamen kişilerin yada şahsiyetlerin menfaat uğruna her bi zikkim yiyeceğini gösteriyor

kimse gidipde askerde komutana karılık yapmak istemez ama şunuda göz önünde bulundurmak gerekirki orta doğuda genetik bir bozukluk olduğu evrimini tamamlayamamış insancık topluluklarından oluştuğunu ve bu bakımdan 2 torma makarnaya bırak uşaklarını başka şeylerinide feda edeceklerinin en açık örneğidir bu uygulama

bedelli yapılacaksa insanların zengin fakir ayrımı yapılmadan bir nevi ırkçılığa maruz kalmadan her kesimin yararlanması gerekir

parası olanın parası kadar bedelli gelirine göre bedelli cart curt

mk biri gidecek canını senin 3. buçukluk göttün için teslim edecek , sende napolyonu basıp memede kayacan

kitttabını zikkerler böyle işiiin

hacı o dediğin kısım hakkında bişey demedim zaten. herkesin gelirine göre bir meblağ çıkması lazımdı. lakin onun uygulanması da çok güç. avradını sktimin ibnesinin resmi geliri ayda 500 tl, gerçeğe bakıyosun trilyon götürecek utanmasa.

ama 3 kuruşa çalışan işçinin maaşı tam net gözüküyor.

yani maaşa göre de meblağ aarlansa gene skilen vatandaş olacak. vatandaş her türlü zikiliyo hacı yapacak bişey yok

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AslanAmca
    AslanAmca's avatar
    Erkek

ben 30 kadar uzatsam hiç gitmesem askere bedelli parası yine 18bınmı olcak

İnsanlara umut sat gerisi gelir.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JahR
    JahR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Vatan Borcu, Banka borcu olmuş diyolar  hani şekilsinizzzz yaaa

beyin derki; ya beni kullan, ya da kafana sık ulan!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

Zenginin oğlu parasını verip bodrumda tatil yapacak ayağında yırtık ayakkabıyla gezen gariban pkk nın önüne atılıp şehit edilecek.Resmen zenginleri koruma yasası çıkardılar.İSYAN EDIYORUM LAN BÖYLE DÜZENE !

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mastika.
    Absolut
    Absolut's avatar
    Erkek

Istanbula geldigimizde kicimizda bir donumuz vardi 4 aile bir bodrum katinda 2+1 evde 3 sene yasadik sikilmedigimiz yer kalmadi 99 depreminden sonra 10 sene duvari ortadan 2ye 1.5cm ayrilmis bir gecekonduda catidan hangi odaya su akmiorsa o odada kaliyorduk  kimse bana fakir halk falan die savunmasin fakirse fakir kalmak istedigi icindir  benzinin 4 lira oldugu ulkede kendine ev deilde araba aliorsan skilmeye mahkimsun fakirler hic skime deil acikcasi :) Yasasin bedelli askerlik keske tutsaydida odeseydim

Nice babayigitler kirayi kim odeyecek, coluk cocuk ne yiyecek derdinden dolayi dunyayi degistiremiyor.
Toplam Hit: 23639 Toplam Mesaj: 232