folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Bedelli Askerlikte Son Durum?

Bedelli Askerlikte Son Durum?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lotus
    Lotus's avatar
    Homo
    Bandito bunu yazdı
    ins olur cekilecek dert degil. 5ay once yazacagim yazi herkes askere gitmeli gitmeyen vatan hainiydi ama hayatimda boyle sikis gormedim

bak bu adam bir sürü insanla kavga etti askere gidilmez mi gitmeyen yavşaktır tarzı söylemleri vardı, sonunda askere gittiği içinde aşırı mutluydu kırkağacın sevgi dolu kollarına attı kendini 15 günde sikerim askerliğini gelmeyen sakın moduna geçiş yaptı, yani gidilecek yer değil hele 20 yaşındayken gidilecek bir yer hiç değil, 1 sene esaret altında kalmanın türkçesi askerlik, vatani görev ayağına 1 sene boyunca bütün insanlık hakların elinden alınıyor sen hala vatan millet sakarya modundasın

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    salihgs
    salihgs's avatar
    Erkek

siz eğer 1.dünya savaşı zamanında yaşamış olsaydınız amk enver paşanın sikinin keyfine savaşa mı gidecem bırakın bu vatan millet sakarya modlarını ayaklarına bağlardınız.

veya kurtuluş savaşı zamanında yaşasaydınız çıkan asker kaçakları kanunu sizin için çıkmış olurdu

bir farkı yok o zamanla bu zamanın o zaman da askerlik yapmak mantıklı değildi şimdi de öyle ama askerlik mantık işi değil 

ha devlet bir hak vermiş kullanın gelip burda tatava yapmayın.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    swordfish
    swordfish's avatar
    Erkek

Aşağıdaki bannerı yapan adam gerizekalı herhalde.kesinlikle katılmıyorum.saçmalamış..

Al içine bitsin bu çile vurdur bikere kurtul ne gerek var o kadar masraf edip cinsiyet değiştirmeye..

Eskişehirin göbeğinde tecavüze uğrayan Rapci gençler : http://www.youtube.com/watch?v=248MKazGlpo&feature=plcp
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek

5 ay er olarak yaptım. walla biri bana askerliğin ne olduğunu adam gibi anlatsaydı her ayı için o paranın tamamını verirdim gerekirse.

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sürpriz komutan
    qoqo
    qoqo's avatar
    Erkek
    HolyOne bunu yazdı

5 ay er olarak yaptım. walla biri bana askerliğin ne olduğunu adam gibi anlatsaydı her ayı için o paranın tamamını verirdim gerekirse.

Sormadın ki şeyhim söyleyelim :D Teklifin hala geçerliyse söyliyeyim hemen :D

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek
    swordfish bunu yazdı

Aşağıdaki bannerı yapan adam gerizekalı herhalde.kesinlikle katılmıyorum.saçmalamış..

Al içine bitsin bu çile vurdur bikere kurtul ne gerek var o kadar masraf edip cinsiyet değiştirmeye..

Kendiniz zamanında gidip çay taşımış patates soymuşunuz milletde aynısını yapsın istiyorsunuz.

Üniversitede olan üni okuyan adamlar atomu mu parçalıyor diyorsunuz e haklısınız pek bir işe yaramıyor ülkemizde üni mezunu adamlar çok büyük atılımları yok o da doğru.

Ama sıradan bir işsiz adam bile olsa kimin onun 1 senesini çalmaya hakkı var ? 1 seneni harcayacan neye harcadığın belli değil.

Prof. ordu yapılsın ne pkk nın karşısına hayatı boyunca 500 metre koşmamış acemi askerler çıkıp şehit olsun ne de herkesin kulağından tutup böyle  askere alınsın.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    swordfish
    swordfish's avatar
    Erkek
    u235 bunu yazdı
    swordfish bunu yazdı

Kendiniz zamanında gidip çay taşımış patates soymuşunuz milletde aynısını yapsın istiyorsunuz.

Üniversitede olan üni okuyan adamlar atomu mu parçalıyor diyorsunuz e haklısınız pek bir işe yaramıyor ülkemizde üni mezunu adamlar çok büyük atılımları yok o da doğru.

Ama sıradan bir işsiz adam bile olsa kimin onun 1 senesini çalmaya hakkı var ? 1 seneni harcayacan neye harcadığın belli değil.

Prof. ordu yapılsın ne pkk nın karşısına hayatı boyunca 500 metre koşmamış acemi askerler çıkıp şehit olsun ne de herkesin kulağından tutup böyle  askere alınsın.

hiç sorma birader patates soymaktan imanım gevredi..

550 gün patates soydum.

askerlik bitti bundan aldılar sonra.

şimdi gidecekler korkmasın artık patates soyma makinası var..

swordfish tarafından 04/Ara/14 00:53 tarihinde düzenlenmiştir

Eskişehirin göbeğinde tecavüze uğrayan Rapci gençler : http://www.youtube.com/watch?v=248MKazGlpo&feature=plcp
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek
    swordfish bunu yazdı
    u235 bunu yazdı
    swordfish bunu yazdı

hiç sorma birader patates soymaktan imanım gevredi..

550 gün patates soydum.

askerlik bitti bundan aldılar sonra.

şimdi gidecekler korkmasın artık patates soyma makinası var..

askere gidip 1 sene harcamanın sana disiplin katmak dışında ne gibi bir artısı var söyler misin?

Kaldı ki öküz gidip öküz gelenlerde çok.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ultrAsker
    ultrAsker's avatar
    Erkek

gören de böyle atıp tutan vasıfsızlar gitti rambo oldu geri döndü. yok korkuyosun yok bilmem ne. savaş var sanki amk

milletin oraya gitmek istememesinin sebebi ne idüğü belirsiz birilerinin emrine girmen, karşı çıkamaman ki bu insan haklarına aykırı. bildigin zorla alıkoyuluyosun

tabi bu milyon kere söylendi anlamadı vasıfsızlar ama bi milyon kere daha söyleyeceğiz gerekirse. akplilere sallarlar aynı kafa bunlarda da var konu başka sadece amk :D

i ve got nothing against god. its his fan club i cant stand.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    swordfish
    swordfish's avatar
    Erkek
    ultrAsker bunu yazdı

gören de böyle atıp tutan vasıfsızlar gitti rambo oldu geri döndü. yok korkuyosun yok bilmem ne. savaş var sanki amk

milletin oraya gitmek istememesinin sebebi ne idüğü belirsiz birilerinin emrine girmen, karşı çıkamaman ki bu insan haklarına aykırı. bildigin zorla alıkoyuluyosun

tabi bu milyon kere söylendi anlamadı vasıfsızlar ama bi milyon kere daha söyleyeceğiz gerekirse. akplilere sallarlar aynı kafa bunlarda da var konu başka sadece amk :D

nick ve entry uyumu derdim ama uymamış :)

Toplam Hit: 23636 Toplam Mesaj: 232