folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Bedelli Askerlikte Son Durum?

Bedelli Askerlikte Son Durum?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    beyaban
    beyaban's avatar
    Erkek

ben o zaman allahın siktir ettiği hakkari de sınır da neden bekledim ben askerlikten korkan türlü bahane uyduranlar rahat uyusun diye 9 ay dağ başında toplamda da 11 ay siktiğimin şemdinlisinde kaldıysam şimdi de sıra onlarda onlar orada kalmalı yok evim işim anam babam diye karı gibi kıvırtmak olmaz ha harbiden vatana millete yararlı bir mevkii meslek sahibisindir eyvallah ama hayata dünyaya sığır boku kadar yararı olmayan sadece cüzdanında parası olan adam burada  maval okumasın

beyaban tarafından 02/Ara/14 18:13 tarihinde düzenlenmiştir

Türkçülük dün bir kaynaktı, bugün bir çaydır. Yarın coşkun bir ırmak olacak ve önünde ki bütün engelleri yıkacaktır.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gkhn
    gkhn's avatar
    Erkek

Simdi benim kafam karisti, okudugum iki farkli web site (hurriyet ve bbc-turkce) farkli seyler soyluyor.

Ocak 1987 dogumlu biri olarak, ben buna dahil olabiliyor muyum yoksa olamiyor muyum?

I am free of all prejudice. I hate everyone equally
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AllahinOglu
    AllahinOglu's avatar
    Erkek

iç savaş çıkarmak hele hele başka bir devletle memleketi savaşa sokmak bu hükümetin harcı bir iş değilde

oldu ya diyelimki öyle bir durum oluştu zaten savaşacak general komutan subay asker yok

kelle koltukta bala *öte birşeyler yapabiliyorsa yapar işte o da osmanlı anısına :)))

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    legendary
    legendary's avatar
    Erkek

Ben yaptım sizde yapacaksınız kafasını anlamıyorum arkadaş ben... Yakın zamanda askerlik yapan bir arkadaşım 500 metre ilerlerinden pkklıların grup grup geçtiğini tespit ettikleri halde vur emri almak yerine geri çekil emri aldığından bahsediyor ki bu mevzuları çoğu adamdan duydum. Bunun için gidip orada komutanların ego malzemesi olayım ben. 

Vatan millet sakaryacılar: Bugün desinlerki bu ülkede bir tane terörist kalmayacak başlıyoruz, ilk işim tecilimi bozup askere gönüllü doğu görevi ile gitmek olur. Ama böyle birşeyin olmayacağını sizde biliyorsunuz. Hayatımın 6 ayını ağaca selam vererek, patates soyarak geçireceğime işime aileme bakarım. Kimse kusura bakmasın

yaratıcılık uçmak değil konmaktır...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BosphorusPasha
    BosphorusPasha's avatar
    Erkek

O bu mesele degil de simdi 91 dogumluyum bikac sene sonra bu olaydan yararlanamayacakmiyim ben :|

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tnrsk
    Tnrsk's avatar
    Erkek

hala ben nöbet tuttum siz rahat uyuyun kafasında olan arkadaşlar var ezikliğin nirvanasına çıkmaya gerek yok :) isteyen gitsin bi ömür yapsın askerliğini tutan mı var aq, parası olan verip parasını gitmeyecek tabiki zengin çocuğu vekil çocuğu elbette doğuda nöbet tutacak şehit olacak değil saçmalayıp durmayın 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kont239
    kont239's avatar
    Erkek
    legendary bunu yazdı

Ben yaptım sizde yapacaksınız kafasını anlamıyorum arkadaş ben... Yakın zamanda askerlik yapan bir arkadaşım 500 metre ilerlerinden pkklıların grup grup geçtiğini tespit ettikleri halde vur emri almak yerine geri çekil emri aldığından bahsediyor ki bu mevzuları çoğu adamdan duydum. Bunun için gidip orada komutanların ego malzemesi olayım ben. 

Vatan millet sakaryacılar: Bugün desinlerki bu ülkede bir tane terörist kalmayacak başlıyoruz, ilk işim tecilimi bozup askere gönüllü doğu görevi ile gitmek olur. Ama böyle birşeyin olmayacağını sizde biliyorsunuz. Hayatımın 6 ayını ağaca selam vererek, patates soyarak geçireceğime işime aileme bakarım. Kimse kusura bakmasın

Kesinlikle tüm cümlelerine katılıyorum....

4641544948---53415249544153
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ultrAsker
    ultrAsker's avatar
    Erkek

bozkır çocukları cok rahatsız

i ve got nothing against god. its his fan club i cant stand.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bandito
    Bandito's avatar
    Erkek
    ins olur cekilecek dert degil. 5ay once yazacagim yazi herkes askere gitmeli gitmeyen vatan hainiydi ama hayatimda boyle sikis gormedim
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cesnist
    Cesnist's avatar
    Erkek
    Bandito bunu yazdı
    ins olur cekilecek dert degil. 5ay once yazacagim yazi herkes askere gitmeli gitmeyen vatan hainiydi ama hayatimda boyle sikis gormedim

Hocam senin bitmedi mi ya askerlik ? nerdeyse ben bitircem:D Bu arada aralıkta gidecek arkadaşlar amasyaya düşerseniz geçmiş olsun yan bastınız XD

طדṮ
Toplam Hit: 23644 Toplam Mesaj: 232