folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Ben Mini Eteği Kendim İçin Giyiyorum..

Ben Mini Eteği Kendim İçin Giyiyorum..

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    maserati
    maserati's avatar
    Homo
    SeRDaR bunu yazdı:
    -----------------------------
    Konu iyice terbiyesizleşmeye başlamış hocala rbayan üyelerin en çok aslında yorum yapacağı yere erkekler yorum yapmış hanginiz ne amaçla mini giyiyorsunuz hocalar :D nedir bu tartışma :D
    egomuzu tatmin etmek için tartışıyoruz

Türkiyede kim sevdiği işi yapıyor ki?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KingOfTheAngel
    KingOfTheAngel's avatar
    Erkek
    allah  önce hz ademi yarattı.. sora hz adem yalnız kalmasın yanına bi eş yarattı( hz havvayı).. yani kadınlar erkekler yalnız kalmasın diye yaratıldı öyle olmasa iki cinsiyette aynı anda yaratılırdı.o yüzden kadınlar basit varlıklardır.. kendim için giyiyorum cart curt söylemine asla inanmam.. aslında kadınların neyi niye yaptıklarını düşünmek bile yersiz. 

BENDEN NE KÖY OLUR NE KASABA BENDEN OLSA OLSA MEMLEKET OLUR MEMLEKET...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    weskeyy
    weskeyy's avatar
    Erkek

İnsanlar tercihini kendilerine bırakır bu tartışma konusu olmamalı.renk dil din yaşam stil bunlar bir ulusun sembolleridir.benim İngiliz arkadaşım bana siz türkler çok iyi niyetli insanlarsınız ama kendi aranızda iletişim sorunlarınız var diyebiliyor neden öyle diyebilenler içinde arada Antalya ya gelir ve burada tatil vs kalır gelir gider insanlarımızı bir nevi öyle tanıyor.ondan bazı notlar aktarayım yabancıları gördüğünüzde acaba bizi nasıl tanıyorlar diyenler için;Arkadaşım beverley sadece bir miktar özgüven eksikliğimizi farketmiş.sadece ihtiyacımız olan şey kendi özgüvenimiz ya ni kendimiz olamamamız.yoksa siz mini de giyersiniz jean de.sorunlar beyin de başlar beynimizde biter diyorum ben de.ufak bi anekdot;İki kadın bir araya gelince 3. kadını konuşurlar,iki erkek bir araya gelince kendilerini konuşurlar.bu da  değişik bir yaklaşım gibi.siz en iyisi nasıl giyinirseniz giyinin bunu sadece isteyin yeterli.

Bedenin BAKİRE olmasi onemli degil,Yeterki ruhun OROSPU olmasin!!!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PieRRe_
    PieRRe_'s avatar
    Erkek

Uzun elbiseye paraları yetmiyordur. Hem tasarruflu hem kazançlı ;)

Not: Mini etekli kızların ekmeğiyle oynamayın belki paraya ihtiyaçları var.

Dertli
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    8mm
    8mm's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

KingOfTheAngel bunu yazdı:
    allah  önce hz ademi yarattı.. sora hz adem yalnız kalmasın yanına bi eş yarattı( hz havvayı).. yani kadınlar erkekler yalnız kalmasın diye yaratıldı öyle olmasa iki cinsiyette aynı anda yaratılırdı.o yüzden kadınlar basit varlıklardır.. kendim için giyiyorum cart curt söylemine asla inanmam.. aslında kadınların neyi niye yaptıklarını düşünmek bile yersiz. 

"Kadınların neyi niye yaptıklarını düşünmek bile yersiz." aynen katılıyorum yalnız,

Erkekler var diye kadınlar yaratıldı diye bir olgu ki bu bir olgu bile olmayabilir, çok sivri.

Günümüzün hormonu bozuk kişiliksiz erkeleri ile hormonu fazla kişiliksiz kadınları yüzünden bozulan bu toplumun

2 bacak arasında gidip gelen etiği tartışılmaya değmez.

Ne demiş Ünlü düşünür Şebnem Ferah?

"İçine girdiğin küçük kaygan deliği yeni ve büyük bir dünya mı sandın?"

Bitti gitti..

Kimse sana özgürlük veremez. Kimse sana eşitlik veya adalet veya başka birşey veremez. Eğer adamsan, sen alırsın. 8mm@tahribat.com
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    weskeyy
    weskeyy's avatar
    Erkek
    :))))))

Büyük düşünür.

Bedenin BAKİRE olmasi onemli degil,Yeterki ruhun OROSPU olmasin!!!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

KingOfTheAngel bunu yazdı:

analar kutsaldır kuranda.Peki Allah kutsal şeyleri erkeklere hizmet etsin diye mi yarattı ? yani daha değrli olan analar erkeklere hizmet etsin diye ayratıldı.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Asi
    Asi's avatar
    Dişi

Mini etek derken ölçü ne. Biri yaşam tarzı gereği diz üstü eteğe bile mini der biri farklı bir ortamda büyümüştür mini etek bile normal gelir.

Kim neyi ne amaçla giyerse giysin kimsenin giyim tarzını eleştirmeye hakkımız yok. Nerde herkesin yaşamına saygı duyanlar. Hiç kimsenin bir etek boyuyla bir başkasını namussuz, kaşar gibi kelimeler kullanmaya hakkı yok.

Mini etekliler hakkında bu tarz şeyler düşünenlerin kardeşleri, eşleri, anneleri var. Gerçekten toplumun baskısı ve bu düşünceleri olmasa eminim bir çoğuda mini etek giyer. Her şeyin bir yeri var yerinde ve zamanında giyildiğinde ne mahsuru var.

İnsanların namuslarını bir etek boyunda arayanlar dönüp kendi haysiyetlerine şereflerine bir baksınlar kendilerinde arasınlar bu değerleri acaba gerçekten sahiplarmi bu değerlere. Bir erkek hayvani duygularlabir kıza baktıktan sonra isterse kız çarşafa bürünsün fark etmez.

Kadınları 'BASİT VARLIKLAR'  diye tanımlayanları babaları mı doğurdu.

Doğuşumdaki tek olağanüstülük Türk olarak dünyaya gelmemdir.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Asi
    Asi's avatar
    Dişi

Doğuşumdaki tek olağanüstülük Türk olarak dünyaya gelmemdir.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TeRRoR
    TeRRoR's avatar
    Erkek
    10 sayfayıda okudum.Tabiki bu sayfalardaki sadece bayan üyelerin mesajlarını okudum içinizden sapığa bak filan demiş olabilirsiniz ancak erkeklerin fikir ve düşünceleri aynıdır bayanlarınkini merak ettim ondada 1-2 müride yorumda bulunmuş.Bence herkez sussun mürideler "gerçekleri" ortaya döksünler bizde aydınlanalım.Çünkü erkek ve kadın beyni çok farklı çalışıyor ve bizim sebeblerimiz onların aklından bile geçmiyor olabilir.

herkes programcı olmak zorunda değildir, lütfen bir zorunluluk gibi programlama dilleri öğrenmeye çalışmayın. yabancı dil filan öğrenin amq.// s.kimin etini yerim, kasaba minnet etmem.// ince düşünene kalın girer.//
Toplam Hit: 19047 Toplam Mesaj: 122