folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Ben Mini Eteği Kendim İçin Giyiyorum..

Ben Mini Eteği Kendim İçin Giyiyorum..

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    camarade
    ontedi
    ontedi's avatar
    Erkek
    Karşılaştığım durum itibariyle söylüyorum, genele vurmayın. İçindeki duygusunu tatmin etmekten öte geçmiyor. Duygu derken anladınız siz onu.

Matematikçi ve Yazılımcı. http://www.ontedi.com ve http://www.cizgi.site Siteme beklerim herkesi.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    XpertVision
    XpertVision's avatar
    Erkek

dişilerin doğasında vardır bu herzaman olur hayvanlarda bile vardır dişi erkeği etkilemekten hoşlanır ancak özgüven denen birşey de vardır yani kendi için de giyebilir ayrıca bu konuda kızlar birbirlerini fena kıskanırlar üff çok kısa giymiş felan derler ama içlerinden de nasıl geçirirler sallamıyorum tamamen kız arkadaşlarımdan duydum bunları -üff ne giyse yakışıyor" gibi komalara bile girebilirler..

tabi fazla abartanlar da var onlar biraz abartı olabilir en azından günlük hayatta fazla abartmamak gerek hani tatil yerlerinde olsa neyse

kısacası;

Mini etekli kızlar size bakmıo die bu kadar içerlemeyin :))

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yeah
    Yeah's avatar
    Erkek

kuşlar, böcekler, bitkiler vs...

daha güzel şeyler var dünya da bakılacak :P =))

robotlar hepsini katletmeden tadını çıkartın hepsinin O.o

herşeyin kısası makbuldur; ulaşmak isteyen yesterfox_55@hotmail.com a mail atabilir...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mobydick64
    mobydick64's avatar
    Erkek
    karakterlerinin beş para etmediğini anlayanlar etlerine değer biçtirmek için böyle davranıyorlar bana göre..

ne mektup geliyor ne haber senden,söyle de bileyim bıktın mı benden,her akşam güneşin battığı yerden,gözlerin doğuyor gecelerime......
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cradle-Of-Filth
    Cradle-Of-Filth's avatar
    Erkek
    Kadınlar gösterme içgüdüleri varsa bizimde bakma içgüdümüz var. Bu hareket engellenemez.

WELCOME TO THE INTERNET! -The men are men. -The women are usually men. -15 year old girls are FBI agents.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Enis
    Enis's avatar
    Erkek
    Kendileri icin giyiyorlar tabii ki ne sandiniz :D baska nasil afise edecekler kendilerini dikkat cekecekler kirkirdeyecekelr vs.. vs..

TBT
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YekteranBaymedir
    YekteranBaymedir's avatar
    Homo

bu konu tv de daha yaygın. hem süper ötesi mini giyip hem de sürekli oturuşuna dikkat eden bayanlar..

iki de bir pozisyon değiştirirler. giyme arkadaş. ne yani. minisiz almıyolar mı stüdyoya 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    elevator
    elevator's avatar
    Erkek
    Mini eteğin nekadar mini olduğuna bağlı..

nekadar anlatırsan anlat,anlattıkların karşındakinin anladığı kadardır... VAR OLDUĞUM İÇİN DÜŞÜNÜYORUM ...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolySeclorum
    HolySeclorum's avatar
    Erkek
    mobydick64 bunu yazdı:
    -----------------------------
    karakterlerinin beş para etmediğini anlayanlar etlerine değer biçtirmek için böyle davranıyorlar bana göre..
    ooo güzel yorum hakkaten..

Her Hakkım Saklıdır
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek

Valira bunu yazdı:

DrKill bunu yazdı:

Ayrıca bende anlamam cidden bu konuyu. Baksan terbiyesizsindir, laf atsan sapıksındır (2. sini hiç yapmadım 1. sinide açıklık oranına göre bazen bakmak zorunda kalırım bazen ilgimi çekmez zira antalya da oturuyorum zaten :) ) Peki teşhirciliğin neresi güzel? Bu konu uzar gider ama tek birşey söyleyeyim Erkeklerde testesteron var kadınlar yok!

Testosteron da östrojen de hem erkekte hem kadında vardır.

Konuya gelince,sorun olan şu ki yaşadığımız toplum içinde mini etek giyince neden giydiğimizi açıklama,hesap verme hatta savunma gibi bir duruma düşürülüyoruz.bu saçma bişey.saçmanın da ötesinde gülünç.

freud,kadın-erkek farketmez insanın dış görünüşüne özen göstermesinin nedeninin kendine topluma kabul ettirme ve baskılanmış cinsellik işaretleri taşıdığını söylüyor.iyi de ediyor.elbisedir,mini etektir,jöleli saçtır bilmem ne..bak gene savunuyorum peh 

Anatomi dersi veridiğin için teşekkürler. Erkeklerde testesteron var derken ne demek istediğimi anlamış olmanız lazım zaten. Erkeklerde 90 testesteron 10 östrojen varsa, kadınlarda 90  östrojen 10 testesteron vardır. Ve testesteronun etkileri bellidir.

Ayrıca olayı parfüm ve jole ye getirmeniz bence mantıksız. O zaman erkekler çırılçıplak dolansın ortalıkta. Ne efendim ilgi çekmek istiyoruz. Siz jöle veya parfüm sıkıyorsanız bende böyle yapıyorum.

Dediğim gibi bu konu uzaaar gider.

İnsanları kendinden tiksindirmemek için yapılan parfüm jole farklıdır. Bir yerde otururken kilodum gözükecek tangam ortalığa çıkacak diye 2 dakikada bir kıvranarak über süper mini eteğini çekiştirmek başkanır. Hele ki birisi kendisine baktığında bakan kişiye sapık anlamıya bakmak bambaşkadır.

He etek giymeyin demiyoruz ama 2 cm aşağıdan baktığımızda acama amı götü gözükür mü cinsinden eteklerde giymeyin hanfendirler.

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
Toplam Hit: 19053 Toplam Mesaj: 122