folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Ben Mini Eteği Kendim İçin Giyiyorum..

Ben Mini Eteği Kendim İçin Giyiyorum..

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    weskeyy
    weskeyy's avatar
    Erkek

Bunu fazla irdelemek sonuc vericek mi bilmiyorum ama toplumlar baskılarla ya da yönlendirmelerle bi yere varamaz bırakın her şey varacağı yere varıyor.düşüncelerimiz gibi günlük yaşamımızıda filtrelemeyi vazgeçmeli.arkadaşımızın dedikleri tatmin edici değil mi bayan gözüyle bu arada bir bayanı anlamak tarafından da giyim ve ya düşüncelerini kavramak zor olamaz.

;Mini etek derken ölçü ne. Biri yaşam tarzı gereği diz üstü eteğe bile mini der biri farklı bir ortamda büyümüştür mini etek bile normal gelir.

Kim neyi ne amaçla giyerse giysin kimsenin giyim tarzını eleştirmeye hakkımız yok. Nerde herkesin yaşamına saygı duyanlar. Hiç kimsenin bir etek boyuyla bir başkasını namussuz, kaşar gibi kelimeler kullanmaya hakkı yok.

Mini etekliler hakkında bu tarz şeyler düşünenlerin kardeşleri, eşleri, anneleri var. Gerçekten toplumun baskısı ve bu düşünceleri olmasa eminim bir çoğuda mini etek giyer. Her şeyin bir yeri var yerinde ve zamanında giyildiğinde ne mahsuru var.

İnsanların namuslarını bir etek boyunda arayanlar dönüp kendi haysiyetlerine şereflerine bir baksınlar kendilerinde arasınlar bu değerleri acaba gerçekten sahiplarmi bu değerlere. Bir erkek hayvani duygularlabir kıza baktıktan sonra isterse kız çarşafa bürünsün fark etmez.

Kadınları 'BASİT VARLIKLAR'  diye tanımlayanları babaları mı doğurdu.  

Bedenin BAKİRE olmasi onemli degil,Yeterki ruhun OROSPU olmasin!!!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KingOfTheAngel
    KingOfTheAngel's avatar
    Erkek
    anneler kutsaldır. fakat benım dediğim şey genel bi olgu daha derin düşünürseniz beni anlarsınız..

BENDEN NE KÖY OLUR NE KASABA BENDEN OLSA OLSA MEMLEKET OLUR MEMLEKET...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pikacu
    Pikacu's avatar
    Erkek
    zumsuk bunu yazdı:
    -----------------------------
    MaliAcikgoz bunu yazdı:
    Prometheus bunu yazdı:

kendi adıma saçımı sadece uzamışsa bişeye benzesin diye elle düzeltiyroum

düğüne pariye felan giderken  ayıp olmasın diye az yüzümü gözümü düzeltiyorum

kıyafetleri hiç sallamıyroum, aynı pantolonu 1 hafta giymek benim için gayet normal 

soruyorum

bendeki bozukluk nedir :S 

o zaman bende de bozukluk var mı süperman abi... bende senin gibi yapıyorum... aynı pantalon aynı gömlek 1 hafta boyunca üzerimde... bunda ne var ki... ofisten dışarı çıktığım yok... bi yolda insan yüzü görüyorum o kadar... pek arkadaşımda yok...

bende de öyle problemler vardı :) bilgisayar başında oturunca ne saçıma ne bşaıma bakıyordum nede sosyal çevrem vardı.

Fakat insan sosyal çevrede yaşamaya başladıkça bir söz vardır ya 'kişi kıyafetine göre ağırlanır, düşüncelerine göre uurlanır' sanki bu söze uyar gibi yaşıyorsun.Yani insanlara kendini doğru tanıtman, bir saygınlık statün olması lazım.Bunun için giynirsin, konuşmana dikkat edersin 'lan naber amuğa goydum'  dersen ortamda ne statü kalır ne birşey.

Yani işin özü şu ki insanların arasına karıştımı dikkat çekmek, akılda kalmak istiyorsun
    benimdee fazla arkadaşım yok ki...topu topu 3-5 arkadaşım var o kadar... sabah ofise bi geliyorum, akşam çıkıyorum... bi ofistwe görüuorum insan yüzü... bide yolda görüyorum... 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    turkteam
    turkteam's avatar
    Erkek

Eskiden , bacağının kenarını görüneni erkekler kaçırıp ihtiyacını görürmüş:) Eskiye nur yağsın !

Ev Yapacaksan Betondan, Kız Alacaksan Japondan Al..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek

Şu konuya yorum yapanlardan bazılarının  yaşlarını çok merak edıyorum.13 mü 15 mi tam karar veremedım

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    8mm
    8mm's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    turkteam bunu yazdı:

Eskiden , bacağının kenarını görüneni erkekler kaçırıp ihtiyacını görürmüş:) Eskiye nur yağsın !

Ben öyle eskinin..

Bacağının kenarı görünüce ihtiyacını gören o eskiler

Şimdi toplu katliam yapardı sanırım.

Sapıklığın alemi yok.

Bu sizibkisi nerden gelen bir zihniyet ya.

Gidin arabistanda yaşayın hocam.

Yada irana git.

Çükünden tavana assınlar zevk alırsın o zaman.

Kimse sana özgürlük veremez. Kimse sana eşitlik veya adalet veya başka birşey veremez. Eğer adamsan, sen alırsın. 8mm@tahribat.com
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unix
    Andrei
    Andrei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    8mm bunu yazdı:
    turkteam bunu yazdı:

Ben öyle eskinin..

Bacağının kenarı görünüce ihtiyacını gören o eskiler

Şimdi toplu katliam yapardı sanırım.

Sapıklığın alemi yok.

Bu sizibkisi nerden gelen bir zihniyet ya.

Gidin arabistanda yaşayın hocam.

Yada irana git.

Çükünden tavana assınlar zevk alırsın o zaman.

ahahaha :D güzeldi :) 

%40 indirimli olarak "Centos Sistem ve Sunucu Yönetimi" adlı kitabımızı satın alarak, Linux üzerine yapılacak olan devam projeleri icin destekte bulunabilirsiniz : http://www.hepsiburada.com/centos-sistem-ve-sunucu-yonetimi-oku-izle-dinle-ogren-p-KKODLAB01579
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

hoca şimdi etek felan fark etmiyo alıyolar tecavüz ediyolar ..

eskiden böyle olaylar yoktu pek neden?

idam kalkmamıştı

şimdi ise farklı 

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

turkteam bunu yazdı:

hocam o zaman sen eskiye gidip bacağının kenarını göster :|

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xzxz
    xzxz's avatar
    Erkek

insanlar hemen hemen herşeyi cinsellik için giyer, çıplaklıktan ziyade yarı örtülü olması / sembol bişeyle örtülmesi daha tahrik edici olduğunu keşvetme başarısını gösterebilmiş herkes bunu yapar. giysinin kendini daha erkeksi / kadınsı göstermesini ve bu şekilde karşı cins üzerinde bir hakimiyet kurmayı umar bilinçaltında.

kendi için giymek diye bişey yoktur yani ancak bişeyi giyiyor olmak başkalarından çok kendini - kendine bakış açını dolayısıyla davranışlarını etkiliyor olabilir bilemiyecem belki de öyledir. 

herşeyin bir şeyi vardır
Toplam Hit: 19052 Toplam Mesaj: 122