folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Ben Mini Eteği Kendim İçin Giyiyorum..

Ben Mini Eteği Kendim İçin Giyiyorum..

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    8mm
    8mm's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Birkaç sözlük ve türevinde bu konulara denk geldim.

Çok orjinal ve güzel yorumlar okudum.Sizin görüşürünüz nedir?

Mini etek giyenler cidden bunu kendileri için mi giyerler?

Kimse sana özgürlük veremez. Kimse sana eşitlik veya adalet veya başka birşey veremez. Eğer adamsan, sen alırsın. 8mm@tahribat.com
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lordvader89
    lordvader89's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Bence bacaklarını gösterip tipsizliklerini örtmeye çalışıyorlar...Bir nevi ego tatmini.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seker
    seker's avatar
    Dişi
    Hayır kendileri için giymezler. İlgi toplamak, herkesin gözü onda olsun diye giyerler..

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gizem
    sLeymN
    sLeymN's avatar
    Erkek

ne kendileri için giymesi götlerini başlarını gösterip ilgi çekip namuslu orospu ayaklarına yatmak için giyiyorlar :|

baksan suç olur laf atsan suç olur 

ama bakarsanda laf atarsanda hoslarına gider :D 

Cehennemin dibine kadar yolum var daha.. || Nasılsa her yalnız kendine sürgündür Asmera unutma.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    maserati
    maserati's avatar
    Homo

günahlarını almayın cnm sadece yaz gununde rahat olmak için giyer onlar :D

Türkiyede kim sevdiği işi yapıyor ki?
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    god
    god's avatar
    Erkek
    cinsellik güdüsü (bkz. freud)

All is well
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lordvader89
    lordvader89's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Proxykaspersky bunu yazdı:
    -----------------------------
    o zman nie onları dikizleyenlere tip tip bakıolar?
    istemem yan cebime koy diyorlar :/ Ama yinede bakmamak gerekli diye düşünüyorum :)
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek
    hojam dünyada erkek cinsi olmasa kadın sırf kendine yakıştırdığı için mini eteği yine giyer :) türüne gurban olduklarım.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bugrahan45
    bugrahan45's avatar
    Erkek
    dikkatin üst tarafa gitmesini engellemek için.

.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek

seker bunu yazdı:
    Hayır kendileri için giymezler. İlgi toplamak, herkesin gözü onda olsun diye giyerler..

İlk defa bir bayanın bu konuda dürüst cevap verdiğini gördüm tebrikler.

Ayrıca bende anlamam cidden bu konuyu. Baksan terbiyesizsindir, laf atsan sapıksındır (2. sini hiç yapmadım 1. sinide açıklık oranına göre bazen bakmak zorunda kalırım bazen ilgimi çekmez zira antalya da oturuyorum zaten :) ) Peki teşhirciliğin neresi güzel? Bu konu uzar gider ama tek birşey söyleyeyim Erkeklerde testesteron var kadınlar yok!

İleriki sayfalardan:

Valira bunu yazdı:

DrKill bunu yazdı:

Ayrıca bende anlamam cidden bu konuyu. Baksan terbiyesizsindir, laf atsan sapıksındır (2. sini hiç yapmadım 1. sinide açıklık oranına göre bazen bakmak zorunda kalırım bazen ilgimi çekmez zira antalya da oturuyorum zaten :) ) Peki teşhirciliğin neresi güzel? Bu konu uzar gider ama tek birşey söyleyeyim Erkeklerde testesteron var kadınlar yok!

Testosteron da östrojen de hem erkekte hem kadında vardır.

Konuya gelince,sorun olan şu ki yaşadığımız toplum içinde mini etek giyince neden giydiğimizi açıklama,hesap verme hatta savunma gibi bir duruma düşürülüyoruz.bu saçma bişey.saçmanın da ötesinde gülünç.

freud,kadın-erkek farketmez insanın dış görünüşüne özen göstermesinin nedeninin kendine topluma kabul ettirme ve baskılanmış cinsellik işaretleri taşıdığını söylüyor.iyi de ediyor.elbisedir,mini etektir,jöleli saçtır bilmem ne..bak gene savunuyorum peh 

Anatomi dersi veridiğin için teşekkürler. Erkeklerde testesteron var derken ne demek istediğimi anlamış olmanız lazım zaten. Erkeklerde 90 testesteron 10 östrojen varsa, kadınlarda 90  östrojen 10 testesteron vardır. Ve testesteronun etkileri bellidir.

Ayrıca olayı parfüm ve jole ye getirmeniz bence mantıksız. O zaman erkekler çırılçıplak dolansın ortalıkta. Ne efendim ilgi çekmek istiyoruz. Siz jöle veya parfüm sıkıyorsanız ve ilgi çekiyorsunuz bende böyle yaparak ilgi çekiyorum.

Dediğim gibi bu konu uzaaar gider.

İnsanları kendinden tiksindirmemek için yapılan parfüm jole farklıdır. Bir yerde otururken kilodum gözükecek tangam ortalığa çıkacak diye 2 dakikada bir kıvranarak über süper mini eteğini çekiştirmek başkadır. Hele ki birisi kendisine baktığında bakan kişiye sapık anlamıya bakmak bambaşkadır. Ulan ben sağıksam sen benden 10 katı kadar sapıksın!

He etek giymeyin demiyoruz ya da türban takın bacağınıza kadar etiğiniz olsun da, ama 2 cm aşağıdan baktığımızda acama amı götü gözükür mü cinsinden eteklerde giymeyin hanfendiler.

Ama ben insanı eteğe göre kıyaslayan biri değilimdir. Hatta bunla ilgili bir söz vardır: Ne etekler gördüm içinde kadın yok, ne kadınlar gördüm giyeceği etek ÇOK. :P

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PyramiD
    PyramiD's avatar
    Erkek

Bacaklarını göstermek için giyenlerin hepsine çakim.

Dipnot: Sadece azmışlara dier masumlara çakmıyım.

Merhabaaaaa
Toplam Hit: 18991 Toplam Mesaj: 122