folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Ben Mini Eteği Kendim İçin Giyiyorum..

Ben Mini Eteği Kendim İçin Giyiyorum..

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    kendim için makyaj yapıyorum derler bide :) otur evinde yap :)=

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cicuta-douglasii
    Cicuta-douglasii's avatar
    Erkek

süper mini giyipte " ay herkes bana bakıyo" diyeni var bide bunların (:

bu arada çok güzel laf atarım kendime özgü stilim var P:

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karabagliturk
    karabagliturk's avatar
    Erkek

Gayet normal isteyen giyer...aranızda saçına jole süren vardır.parfüm sıkan vardır.sıkmayan sürmeyen ölüyormu hayır...neden yapıyorsunuz karsıdakini etkilemek için...Alakası yok diyenler varsa Vicüt geliştimeye gidenler güclü olmak için yapmıyor.Yada formda kalanlar zayıf görünmek için güzel görünüm için yapıyorlar karsıdakini etkilemek için....

İstanbul gibi kozmopolit sehirlerde bölegeler arasında ekonomik ve yaşam farkları var... 

Bakırkoye gaziosmanpasadan gelen mini ekeliyi görünce o der...Atakoyden gelenler güzellik der..

Gaziosman pasadaki yazın tatile gidemez.gorunce hormonları azar....

Ekonomik bişey yani.. 

Laik Türkiye Cumhuriyeti Devleti Şahsıyım.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    affetmez
    affetmez's avatar
    Erkek
    tabikide bacaklarını ve poposunu gösterip ilgi toplamak için giyerler :D
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AciyaGulmek
    AciyaGulmek's avatar
    Erkek
    Hocam Şahsen Ben Giyeni Gördümmü Tahrik Oluyorm Hemen Erkeklik Hormanlarım Artıyor Kafam Başka Bi Organımla Yer Değiştiriyor Giyenlerde Zaten Bunun İçin Giyiyor

De Get Yalan Dünya...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    celoron
    celoron's avatar
    Erkek
    ilgi toplamak veya müşteri kazanmak için :)

Microsoft isn't evil, they just make really crappy operating systems. Linus Torvalds
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Blackjack
    Blackjack's avatar
    Erkek

Kesinlikle hayır.

Hiç bir insan karşı cinsin beğenisi dışında kalıcağına kanaat getirdiği bir seçim yapmaz.İnsanın temel dürtüsüdür,eş seçimi.Dış görünüşte bu seçimin en önemli unsurlarından biridir.Bütcesine göre herkes en kötü ürün içinden dahi kendine yakıştığını düşündüğü ürünü seçer.O ürün bedeva dahi olsa,bir şekilde onu yakıştırmayı çalışır kendine.Bunun sebebi kendisini iyi hissetmesidir.Ve hiç kimse kendine yakıştığı bir ürünü evde tek başına giyip oturmak için satın almaz.Sosyal iletişimin ilk unsuru olduğu içindir.Evde oturmalık takım elbisemiz bu yüzden yoktur.Bunun sebebi beğenilmeyi istemek,bilinçaltı olarak da eş seçim şansını arttırmaktır.Sadece kendim için giyiyorum diyenler ancak psikoloji bilmeyenleri kandırabilir. 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sky
    Sky's avatar
    Erkek
    Baska bi forumda dedigim gibi bu tip giyinenlerin teshircilik vardir ruhlarinda. Bi karis mini giyip kıcını basini cekistirip durur. Gögüslerinin yarisindan fazla disardadir ortmeye calisir. Hi bunlara sorsan bakanlara okuz mumalesi yapar ama kendilerinin hollanda ineklerinden pek farklari yoktur :)

Ona aşık olmak, cehennemde çakmaklara gaz doldurmak gibi bir şeydi...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pikacu
    Pikacu's avatar
    Erkek

tabi bu zevk meseleside olabilir... kişiden kişiye değişir... kimisi dediğim gibi zevk için,kimisi ilgi çekmek için, kimiside güzel görünmek için... biz erkekler nasıl parfüm joleyi ne amaçla kullanıyorsak onlarda o amaç için kullanır.. tabi arada istisnalar olabilir....

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

abi rahat olmayan bi zımbırtı o olay işkence gibi bişey

ben lise yıllarında kendilerine eziyet için bayanların mini etek giydiklerine inanırdım 

Minimalist Değilim Tembelim
Toplam Hit: 19048 Toplam Mesaj: 122