folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Ben Mini Eteği Kendim İçin Giyiyorum..

Ben Mini Eteği Kendim İçin Giyiyorum..

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek

Davos bunu yazdı:
    -----------------------------
    Doğanın kanunu bu bayanlar her zaman kendilerinin beğenilmesini isterler ...
    Bu yüzden dolayı bizim açıklarımızı  kullanıyorlar...:)

Etek giyen bir kıza öküz gibi laf atılmaz(İş yvrum, kıza bak, at gbi) laflar sölemeye gerek yoktur .
    Böle birşey sölediysen geri tepki vermesi çok yüksek...:)

Ama kızın hafifden duyacağı şekilde hmm güzel kızmış veya çok tatlı bir kız derseniz kızın yüzünde ufak bir gülümseme görürsünüz ...:)

Evet O tür Hayvan Erkeklere Erkekler bile Tepki Gösterir.

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoxiouS
    NoxiouS's avatar
    Erkek

Davos bunu yazdı:
    Doğanın kanunu bu bayanlar her zaman kendilerinin beğenilmesini isterler ...
    Bu yüzden dolayı bizim açıklarımızı  kullanıyorlar...:)

Etek giyen bir kıza öküz gibi laf atılmaz(İş yvrum, kıza bak, at gbi) laflar sölemeye gerek yoktur .
    Böle birşey sölediysen geri tepki vermesi çok yüksek...:)

Ama kızın hafifden duyacağı şekilde hmm güzel kızmış veya çok tatlı bir kız derseniz kızın yüzünde ufak bir gülümseme görürsünüz ...:)

Hocam ben genelde birinci şekilde içimden ikinci dediğini dışımdan söylüyorum ama arada karışabiliyor :D

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    chelishky
    chelishky's avatar
    Erkek

Elbette ilgi çekmek için,bu erkeklerde de var.Göğüs kıllarını göbek deliğine kadar gösteren arkadaşlar da var ama bir kız mini etek giyiyor diye orospu demek hayvanlıktır.İlgi çekmeyi seviyor kızlar bi kere bakarsın kafanı çevirirsin hoşlanır ama menzilden çıkana kadar elin şeyinde bakarsan rahatsız olurlar.

He etek giyip oturduktan sonra kendi de rahatsız olup sürekli etrafa bakan,biri kesio mu acaba diyen kızlar da var.Seni beni de geriyolar kendileri gibi.Onlar giymesin bence =).Onun dışında insan gibi tepki verdikten sonra onlar da seviyor.Misal etek yakışmış güzel olmuşsun dediğin zaman tebessüm ediyolar,hatta öpen bile oluyor =).Kızlar çok da karmaşık değil bence sadece biz fazla abartıyoruz...

chelishky.wordpress.com|| Büyük devrimlere gereksinimin kalmayacak kadar devrimci kal yeter!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yamiyumu
    yamiyumu's avatar
    Erkek

uzun bacakları varsa yakışır giyer, kısa bacaklıysa yine yakışır tarzına göre, ama bilimum hijyenikliğe özen vermeden giydiyse vay haline hemen kaçın derim. Kadın kendi için giyer,hava olsun diye giyer, bazıları mazoşist olduğu için bilerek giymeyi tercih eder. Sadece her yerde giyilmez bu meret, biraz dikkat etmek gerek gerisi hava civa.  bide iranda kadınlar teklif ediyormuş olum :)

"Önemli olan, Tanrı"nın bir enstrüman yaratmış olmasıdır. İnsan denen bir enstrüman. Ancak yarattığı müzik enstrümanını çalamayan bir usta gibi, Tanrı da insandan doğru sesi çıkaramamıştır. Bu yüzden, Tanrı hariç bütün güçler insanı çalmış ve özellikle de şeytan en güzel melodilerini onunla bestelemiştir." *** Sahip olduğun her bilgi, içinde çürüdüğün bir hücredir. ***
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SpoofU
    SpoofU's avatar
    Erkek
    8mm bunu yazdı:

SpoofU bunu yazdı:
    Tease olayı hocam, yani karşıdakini tahrik etme , gösterme ama vermeme olayı :D. Malesef kızların büyük bi kısmında bu artık iç güdüsel midir nedir, çoğunda var bu davranış. Bu gün en namuslu kızı rahat bırak, parası olsun, özgür olsun, hemen açılıp saçılacaktır. Onun içün kızını dövmeyen dizini döver, yani "kadının sırtından sopayı eksik etmeyeceksin". Ps: Gerçekten iffeine düşkün kızlarımız üzerlerine alınmasınlar, onlar her zaman başımızın tacıdır :).

Günümüzde başörtüsünü kutsal bir simge yapıp bunu bu ülkede namus timsali haline getirip,

Yemediği bok kalmayan o sevgili ablalarımız sence iffetli mi?

Bu karşılaştırman ve kadına dayak mevzusuna girmen acizlik örneğidir.

Bir kişinin -ki o her ne cinsten olursa olsun beynini değiştiremedikten sonra,

İstiyorsan komaya sok düzelmez.

Bunu unutma. 

Değil başörtüsü isterse zırha bürünüp, kara çarşafla gezsin, insanın içinde or***uluk olduktan sonra hiç farketmez. Ben burada bütün kapalılar namuslu diye birşey demedim ama açık saçık giyinen kadın "bana göre" teşhircidir, acizdir hatta aşşağılıktır. Dayak olayına gelince, o anonim bir sözdür "kadının sırtından sopayı, karnından sıpayı eksik etmeyeceksin", yani kadını fazla rahat bırakmayacaksın!, eline odun al döv demek değil. Ha senin de dediğin gibi, içinde varsa değiştiremezsin ama atalarımızın bir bildiği var ki bu lafı demişler :D.

Sevmem yazmayı, okumayı sevdiğim kadar.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    8mm
    8mm's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    SpoofU bunu yazdı:
    8mm bunu yazdı:

SpoofU bunu yazdı:
    Tease olayı hocam, yani karşıdakini tahrik etme , gösterme ama vermeme olayı :D. Malesef kızların büyük bi kısmında bu artık iç güdüsel midir nedir, çoğunda var bu davranış. Bu gün en namuslu kızı rahat bırak, parası olsun, özgür olsun, hemen açılıp saçılacaktır. Onun içün kızını dövmeyen dizini döver, yani "kadının sırtından sopayı eksik etmeyeceksin". Ps: Gerçekten iffeine düşkün kızlarımız üzerlerine alınmasınlar, onlar her zaman başımızın tacıdır :).

Günümüzde başörtüsünü kutsal bir simge yapıp bunu bu ülkede namus timsali haline getirip,

Yemediği bok kalmayan o sevgili ablalarımız sence iffetli mi?

Bu karşılaştırman ve kadına dayak mevzusuna girmen acizlik örneğidir.

Bir kişinin -ki o her ne cinsten olursa olsun beynini değiştiremedikten sonra,

İstiyorsan komaya sok düzelmez.

Bunu unutma. 

Değil başörtüsü isterse zırha bürünüp, kara çarşafla gezsin, insanın içinde or***uluk olduktan sonra hiç farketmez. Ben burada bütün kapalılar namuslu diye birşey demedim ama açık saçık giyinen kadın "bana göre" teşhircidir, acizdir hatta aşşağılıktır. Dayak olayına gelince, o anonim bir sözdür "kadının sırtından sopayı, karnından sıpayı eksik etmeyeceksin", yani kadını fazla rahat bırakmayacaksın!, eline odun al döv demek değil. Ha senin de dediğin gibi, içinde varsa değiştiremezsin ama atalarımızın bir bildiği var ki bu lafı demişler :D.

Atalarımız "Dediğimi yap gittiğim yoldan gitme" yi de demiştir.

Ama bu atasözünde görüyoruzki bariz bir çelişki var.

Hem dediğini yapıyorsun hemde gittiği yoldan gidiyorsun.

Olmadı..

:)

Kimse sana özgürlük veremez. Kimse sana eşitlik veya adalet veya başka birşey veremez. Eğer adamsan, sen alırsın. 8mm@tahribat.com
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cordelian
    cordelian's avatar
    Banlanmış Üye
    Homo
    zevk meselesidir isteyen istedigini giymekte özgürdür yeterki amacı başka birşey olmasın...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Melik
    Melik's avatar
    Erkek
            Erkeklerin Cinsel Duygularının Hangi Yönde Olduklarını Bildikleri İçin,Olabildiğince ''Cıbıldak'' Giyinmeye Çalışırlar Erkeklerin Bir Kıza Cinsel Veya Duygusal Anlamda Bağlanması Kızın Hoşuna Gider.Sonra Bunlar Tanışır Eve Gider Gerisinin Adını Siz Koyuverin :)

Profil fotoğrafndaki begenme sayısını popülerlikle eşdeger kılan bir ülkede yaşıyoruz
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hojucuk
    hojucuk's avatar
    Erkek
    erkekler icin biraz seksi gorunmek uzere..

C* ya hepsin ya hic..ya TÜRK"sün ya pic!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hermes
    abdullahazad
    abdullahazad's avatar
    Erkek

seker bunu yazdı:
    Hayır kendileri için giymezler. İlgi toplamak, herkesin gözü onda olsun diye giyerler..

allahına gurban senin bacım :)

az insan çok huzur.
Toplam Hit: 19042 Toplam Mesaj: 122