folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Ben Mini Eteği Kendim İçin Giyiyorum..

Ben Mini Eteği Kendim İçin Giyiyorum..

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek

snooper bunu yazdı:
    -----------------------------

ShockMan bunu yazdı:
    Kadın Millletinin cilvesi Hoşuma gider, Ama Aynı Zamanda da Cilvelerinden nefret ederim, Garip Yaratıklardır desem, Abartmışmı olurum.?

hem hoşuna gidiyor hemde nefret ediyosan bunun adı aşktır :RDDDDDD

Garip olan şuki, mini Etek Giyen Bakılmaktan Hoşlanır, Ama Bakan Gözleri Farkedince Rahatsızda olur, Benzerlik var ama Garip değilmi..? 

Yoksa Şu Olabilirmi, Bakıştan bakışa fark, Ve Cilveden cilveye Fark. Enteresan Nokta bu.!

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iLLuMiNaTi
    iLLuMiNaTi's avatar
    Erkek

seker bunu yazdı:
    Hayır kendileri için giymezler. İlgi toplamak, herkesin gözü onda olsun diye giyerler..

hah işte ya bizim müridelere bayılıyorum gerçekleri şak diye koyuyolar ortaya! Helal!

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Allura
    Allura's avatar
    Erkek

şurda mini etek giyen kızlara laf atanların %95 i onların birlikte olamayacaklarını bildikleri için kendilerini resmen tatmin ediyorlar.

bir kaç kez mini etekli kızlarla yatmış biri olarak şunu rahatlıkla sölüyebilirim ki onlarda cırcır olup sıçıyorlar. onlarda kabız olup sıçamıyolar.

mini etekli kızların tek farkı hayatın jargonu ile ifade etmek gerekirse orospu oldukları için cinsel isteğinizi gidermekte kullanabilirsiniz rahatlıkla para vermeden.

zira bu kızlar hergün birileri ile yattıkları için 2 gün biri ile yatmazlarsa tinerci ile bile birlikte olabilirler.

Oyuzden alın verin ekonomiye can verin.

ps : fena yiyişirler ama.

ps2 : bu arada soruya cevap veremedik, mini etek giyen kızlar %70i etraftakilerini etkilemek için sexle alakalı degil

%20si sex partneri bulmak için %10uda avrupalı gibi yetiştigi için olağan birşey.

"
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo

ShockMan bunu yazdı:

Garip olan şuki, mini Etek Giyen Bakılmaktan Hoşlanır, Ama Bakan Gözleri Farkedince Rahatsızda olur, Benzerlik var ama Garip değilmi..? 

Yoksa Şu Olabilirmi, Bakıştan bakışa fark, Ve Cilveden cilveye Fark. Enteresan Nokta bu.!

rahatsız olması sadece numaradır oyundur üstat

he amele görür ondan bile haz alır ama ameleyle konuşmayı düşünmez o ayrı konu

istediğini almıştır birilerinin ağzının suyu akmıştır çünkü

o sebeple artık misyonu tamamlandığından "rahatsız olur"

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fenerist07
    fenerist07's avatar
    Erkek

mini etekli kız: orospu

uzun etekli kız: namuslu

hmmm,mantığınızı yiyim sizin.birde seviştiklerini uluorta söyleyip ben böle capkınım böle yiyişkenim siz orda 31 cekerken ben sikişiyodum hahaa aman ne yakısıklıyım diyenler var ki onlar ayrı bir dalga.,

konuyu uzatıp türbanıyla parkta yiyişenlere hiç değinmiyecem.sonuc olarak isteyen istediğini giyer,yargılaması kimseye düşmez 

Amphetamine Logic.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MinervaL
    MinervaL's avatar
    Erkek

beğenilme isteği..

sevmiyoruz ayağı yapsalarda istekli gözlerle bakılmasından hoşlanıyorlar ilgi çekme yani.

Konumu silenlere inat kürdüm
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Whybe
    Whybe's avatar
    Erkek
    ya hocam kadınlar ilk hemcinsleri için giyinip süslenirler bence.. hiç birisi karşı cinsinin ilgisini çeksin diye yapmazlar..mini eteği de bacak düzgünlüğüne inanan kadınlar giyiyor diye düşünüyorum..

üşeniyorum,öyleyse yarın..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Aquila
    Aquila's avatar
    Erkek
    Amacı bacak şovsa bi yürü git kadın,
    Mini eteği abartmadan kendine şık geldiğini düşünüyorsa saygım var
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fifsonic
    fifsonic's avatar
    Erkek

seker bunu yazdı:
    Hayır kendileri için giymezler. İlgi toplamak, herkesin gözü onda olsun diye giyerler..

Al bendende o kadar mini etek giyen kız tipleri için önemlidir dikkat çekmek

sinir bozucuyum... inatçıyım... anti ciddiyim... kopuğum... kıskancım.. sevimliyim... duygusalım... üff...deli doluyum... çabuk sinirlenirim a$ığım... sahipleniciym... acımasızım... gizemliyim... Ben Bir FENERBAHÇELİYİM (:
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Davos
    Davos's avatar
    Erkek
    Doğanın kanunu bu bayanlar her zaman kendilerinin beğenilmesini isterler ...
    Bu yüzden dolayı bizim açıklarımızı  kullanıyorlar...:)

Etek giyen bir kıza öküz gibi laf atılmaz(İş yvrum, kıza bak, at gbi) laflar sölemeye gerek yoktur .
    Böle birşey sölediysen geri tepki vermesi çok yüksek...:)

Ama kızın hafifden duyacağı şekilde hmm güzel kızmış veya çok tatlı bir kız derseniz kızın yüzünde ufak bir gülümseme görürsünüz ...:)

Toplam Hit: 19049 Toplam Mesaj: 122