folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Ben Mini Eteği Kendim İçin Giyiyorum..

Ben Mini Eteği Kendim İçin Giyiyorum..

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    8mm
    8mm's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Kendi için giyorum diyen bayan dağda 300 büyük baş hayvana çobanlık yapsa,

Sıcak,ter ama düzgün bir vücut alımlı bir yapı olsa,

Yine de kendi için giyiyor o zaman öyle mi?

Giyiyorsa helal olsun ve ne mutlu o 300 büyük baş hayvana.. :)

Kimse sana özgürlük veremez. Kimse sana eşitlik veya adalet veya başka birşey veremez. Eğer adamsan, sen alırsın. 8mm@tahribat.com
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Juba
    Juba's avatar
    Erkek
    Sigmund Freud'un bununla ilgili bi yazısı vardı okursanız geniş bi bilgiye sahip olabilirsiniz

Demiri demirle dövdüler; biri sıcak biri soğuktu, İnsanı insanla kırdılar; biri aç biri toktu. Pir Sultan Abdal
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SpoofU
    SpoofU's avatar
    Erkek
    Tease olayı hocam, yani karşıdakini tahrik etme , gösterme ama vermeme olayı :D. Malesef kızların büyük bi kısmında, bu artık iç güdüsel midir nedir bilemiyorum ama çoğunda var bu davranış. Bu gün en namuslu kızı rahat bırak, parası olsun, özgür olsun, hemen açılıp saçılacaktır. Onun içün kızını dövmeyen dizini döver, yani "kadının sırtından sopayı eksik etmeyeceksin". Ps: Gerçekten iffetine düşkün kızlarımız üzerlerine alınmasınlar, onlar her zaman başımızın tacıdır :).

Sevmem yazmayı, okumayı sevdiğim kadar.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    n2n2
    n2n2's avatar
    Erkek

Herkes kendini beğenmek, kendi ölçütlerine göre "güzel" olmak ister, bundan daha doğal bişey yokki, Allah bile kendi güzelliğini görmek için yaratmamışmı alemi:) Hiç evden çıkmayacağınızı bildiğiniz bir gün yüzünüzü yıkamazmısınız mesela saçınızı düzeltmezmisiniz aynada? İnsan kendini güzel görmek ister, kendini sevmekle alakalı bir durum. Başkalarının beğenmesi için giymek de doğaldır çünkü bu yine beğeni olarak size döndüğünden, yine kendiniz için giymiş olursunuz. İşin içinde cinselik mi var, yine kendiniz için giymiş olursunuz, zira cinsel ilgi görmek de insanı mutlu eder. Bu ilgi çekmek için giyiyorlar cart curt işleri de tamamen tıraş, sen bu kadar ilgilendiğin için ilgi çekiyorlar zaten kimi suçluyorsun ki:)

Bir kadın güzelse, düzgün fiziği varsa, bunu gizlememek de en doğal hakkıdır ve ruhsal açıdan sağlıklı her bireyin doğal davranışıdır (inancına ters değilse). Mini giyince allah olduğunu sanan ya da hem mini giyip hem çekiştiren kadınlardan ben de hoşlanmıyorum ama hemen bu kadınları suçlamak yerine bu durumların asıl sebebi olan "bir yandan oh akşama malzeme çıktı diye düşünüp bir yandan pis orspu kaltak vs" şeklinde çelişkili düşünen abazaları görmemiz lazım.

Uygar toplumlarda böyle bi sorun yoktur zaten. Amerikada kızlar istedikleri gibi giyinirler, amacı da direkmen cinsellik olsun isterse bu sadece onun sorumluluğundadır. çok rastgeldim özellikle cadılar bayramında nerdeyse çırılçıplak denebilecek kostümle sokakta gezenlere, markete girenlere vs. Hiçkimse öküzler gibi bakmıyor onlara, rahatsız etmiyor, laf atmıyor. Bu süper ahlaklı namuslu müslüman ülkede o kadın bi girsin bakalım markete sağ çıkabiliyomu:p Bedeni sağ çıksa psikolojisi bozulur o hayvan gibi bakışlardan ve atılan laflardan. Yani mini eteklilere "namussuz ahlaksız orspu" diye saldıranlar önce içlerindeki orspuyu bi dizginlesin.

edit: kadınlar kendilerine bakılmasından rahatsız olmazlar, hayvan gibi bakılmasından rahatsız olurlar, ki bu da kadınlara has bir duygu değildir, size de baksalar öyle siz de rahatsız olursunuz. 

edit2: freud'u hala aklı fikri sekste olan biri olarak görmek onu başka bitarafından anlamanın sonucudur. cinsellik sadece seks değildir, freud'un herşeyi bağladığını düşündüğünüz o kaynak cinsel enerjidir, ki bu enerjiyi günlük hareketlerinizden konuşmalarınıza, ürettiğiniz sanat yapıtlarına kadar heryerde kullanırsınız.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    8mm
    8mm's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

SpoofU bunu yazdı:
    -----------------------------
    Tease olayı hocam, yani karşıdakini tahrik etme , gösterme ama vermeme olayı :D. Malesef kızların büyük bi kısmında bu artık iç güdüsel midir nedir, çoğunda var bu davranış. Bu gün en namuslu kızı rahat bırak, parası olsun, özgür olsun, hemen açılıp saçılacaktır. Onun içün kızını dövmeyen dizini döver, yani "kadının sırtından sopayı eksik etmeyeceksin". Ps: Gerçekten iffeine düşkün kızlarımız üzerlerine alınmasınlar, onlar her zaman başımızın tacıdır :).

Günümüzde başörtüsünü kutsal bir simge yapıp bunu bu ülkede namus timsali haline getirip,

Yemediği bok kalmayan o sevgili ablalarımız sence iffetli mi?

Bu karşılaştırman ve kadına dayak mevzusuna girmen acizlik örneğidir.

Bir kişinin -ki o her ne cinsten olursa olsun beynini değiştiremedikten sonra,

İstiyorsan komaya sok düzelmez.

Bunu unutma. 

Kimse sana özgürlük veremez. Kimse sana eşitlik veya adalet veya başka birşey veremez. Eğer adamsan, sen alırsın. 8mm@tahribat.com
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fatal_Trag3dy
    Fatal_Trag3dy's avatar
    Dişi

İkinci bir edit yapma gereği duydum :|

Madem froyda girdim, fikirlerimi daha açıklayıcı yazacağım bir zaman elbet gelecektir  :|

Ama tek bir şey söylemem gerekirse,yine de çok kapılmayın diyorum o.O

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Razorback
    Razorback's avatar
    Erkek
    lordvader89 bunu yazdı:
    Proxykaspersky bunu yazdı:
    o zman nie onları dikizleyenlere tip tip bakıolar?
    istemem yan cebime koy diyorlar :/ Ama yinede bakmamak gerekli diye düşünüyorum :)

Açmasın bakmayalım esatım :)
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Valira
    Valira's avatar
    Dişi

DrKill bunu yazdı:

Ayrıca bende anlamam cidden bu konuyu. Baksan terbiyesizsindir, laf atsan sapıksındır (2. sini hiç yapmadım 1. sinide açıklık oranına göre bazen bakmak zorunda kalırım bazen ilgimi çekmez zira antalya da oturuyorum zaten :) ) Peki teşhirciliğin neresi güzel? Bu konu uzar gider ama tek birşey söyleyeyim Erkeklerde testesteron var kadınlar yok!

Testosteron da östrojen de hem erkekte hem kadında vardır.

Konuya gelince,sorun olan şu ki yaşadığımız toplum içinde mini etek giyince neden giydiğimizi açıklama,hesap verme hatta savunma gibi bir duruma düşürülüyoruz.bu saçma bişey.saçmanın da ötesinde gülünç.

freud,kadın-erkek farketmez insanın dış görünüşüne özen göstermesinin nedeninin kendine topluma kabul ettirme ve baskılanmış cinsellik işaretleri taşıdığını söylüyor.iyi de ediyor.elbisedir,mini etektir,jöleli saçtır bilmem ne..bak gene savunuyorum peh 

The ability to destroy a planet is insignificant, next to the power of the force.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek
    Kadın Millletinin cilvesi Hoşuma gider, Ama Aynı Zamanda da Cilvelerinden nefret ederim, Garip Yaratıklardır desem, Abartmışmı olurum.?

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    snooper
    snooper's avatar
    Erkek

ShockMan bunu yazdı:
    Kadın Millletinin cilvesi Hoşuma gider, Ama Aynı Zamanda da Cilvelerinden nefret ederim, Garip Yaratıklardır desem, Abartmışmı olurum.?

hem hoşuna gidiyor hemde nefret ediyosan bunun adı aşktır :RDDDDDD

sana çirkin dediler düşmanı oldum güzelin...
Toplam Hit: 19050 Toplam Mesaj: 122