folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Ben Mini Eteği Kendim İçin Giyiyorum..

Ben Mini Eteği Kendim İçin Giyiyorum..

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    samurai
    samurai's avatar
    Erkek

horoza sormuşlar yumurtamı tavuktan ; tavukmu yumurtadan çıkmış die,  horoz beni ilgilendirmez ben öter(!) geçerim demiş..

sizinde aklınızda kızlar neden mini etek giyer die   bi soru işkillendiyse boşverin, ötün(!) geçin :)

Mart 31 cekiyorsa Tahribat napsin...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Biyotbt
    Biyotbt's avatar
    Erkek

ben bu sitede bayan olduğunu bilmiyordum.,

ayrıa bırakın giysinler oh ne güzel biz işimize bakalım...

kendim hakkında daha fazla bilgi de
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

erkeklere soruyorum siz neden saçınızı tarıyorsunuz, güzel kıyafetler uydurmaya çalışıyorsunuz, gözlük falan takıyorsunuz yada şekil yapıyorsunuz ? Her insan beğenilmek ister.

Bakılmak ister.Kızlarda bu yüzden saatlerce makyaj yapar.Fakat erkekler kızlar tarafındna beğenilmek isterken kızlar diğer kızlardan daha güzel, daha dikkat çekme amacındadır.

Bu yüzden etek giyerler, makyaj yaparlar, saçlarını sarıya boyatırlar.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DeepHouse
    DeepHouse's avatar
    Erkek
    cok fazla post var hepsini okumadım göz gezdirdim sadece ama konuyu acan arkdasa cevabım empati kur bakalım eger sen kız olsaydın niye minik etek giyerdin ?=

Bu işler zordur, özveri ister; hatta özveriden fazlasını, ruhunu ister...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pusla
    pusla's avatar
    Erkek
    ego tatmini

en uzun süreçömez kalma rekorunu kırmaya çalışan çömez
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cnr437
    cnr437's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    ucuz olduğu için tabiki :)

Bizim olduğumuz her yerde herşey bizim yüzümüzden olmuştur. Ben benim amk bana bişey olmasın!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo

zumsuk bunu yazdı:
    -----------------------------

erkeklere soruyorum siz neden saçınızı tarıyorsunuz, güzel kıyafetler uydurmaya çalışıyorsunuz, gözlük falan takıyorsunuz yada şekil yapıyorsunuz ? Her insan beğenilmek ister.

Bakılmak ister.Kızlarda bu yüzden saatlerce makyaj yapar.Fakat erkekler kızlar tarafındna beğenilmek isterken kızlar diğer kızlardan daha güzel, daha dikkat çekme amacındadır.

kendi adıma saçımı sadece uzamışsa bişeye benzesin diye elle düzeltiyroum

düğüne pariye felan giderken  ayıp olmasın diye az yüzümü gözümü düzeltiyorum

kıyafetleri hiç sallamıyroum, aynı pantolonu 1 hafta giymek benim için gayet normal 

soruyorum

bendeki bozukluk nedir :S 

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fdumanli
    Fdumanli's avatar
    Erkek
    Allura bunu yazdı:

şurda mini etek giyen kızlara laf atanların %95 i onların birlikte olamayacaklarını bildikleri için kendilerini resmen tatmin ediyorlar.

bir kaç kez mini etekli kızlarla yatmış biri olarak şunu rahatlıkla sölüyebilirim ki onlarda cırcır olup sıçıyorlar. onlarda kabız olup sıçamıyolar.

mini etekli kızların tek farkı hayatın jargonu ile ifade etmek gerekirse orospu oldukları için cinsel isteğinizi gidermekte kullanabilirsiniz rahatlıkla para vermeden.

zira bu kızlar hergün birileri ile yattıkları için 2 gün biri ile yatmazlarsa tinerci ile bile birlikte olabilirler.

Oyuzden alın verin ekonomiye can verin.

ps : fena yiyişirler ama.

ps2 : bu arada soruya cevap veremedik, mini etek giyen kızlar %70i etraftakilerini etkilemek için sexle alakalı degil

%20si sex partneri bulmak için %10uda avrupalı gibi yetiştigi için olağan birşey.

son derece yanlış konuşuyosun. ben de mini etekli birçok hatunla birlikte oldum. ve rahatlıkla diyebilirimki göster ama verme mantığıyla giyer çoğunluğu. karşı cinsi etkilmenin tek yolu ilk görüştür. bunu değerlendirmek isterler.

ayrıca; bir erkek sevgilisi olmayan bi hatunla yattıysa bu 8o% mini etek + fileli çorapla bilimum mekanda dolaşan hatundur. %2o ise türbanlı orospulardır.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pikacu
    Pikacu's avatar
    Erkek
    Prometheus bunu yazdı:

zumsuk bunu yazdı:

kendi adıma saçımı sadece uzamışsa bişeye benzesin diye elle düzeltiyroum

düğüne pariye felan giderken  ayıp olmasın diye az yüzümü gözümü düzeltiyorum

kıyafetleri hiç sallamıyroum, aynı pantolonu 1 hafta giymek benim için gayet normal 

soruyorum

bendeki bozukluk nedir :S 

o zaman bende de bozukluk var mı süperman abi... bende senin gibi yapıyorum... aynı pantalon aynı gömlek 1 hafta boyunca üzerimde... bunda ne var ki... ofisten dışarı çıktığım yok... bi yolda insan yüzü görüyorum o kadar... pek arkadaşımda yok...

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    arkinfes
    arkinfes's avatar
    Erkek

sırf ole demeyin sırf mini etekliler deil bir gün mehti diye arkadasım var beraber takılıyoz bir tane ayıptır solemesi türbanlı ama altında mini etek var hatun 18 yaşlarında önümüzde domaldı kabak dibi muncusu şişmiş bole bakarken kız nie bakıonuz dedi bizim piç mehti çok taş gibi dedi kızda ne taş gibi dedi sen anladın dedi dedi kızda mehtiye dedi ki sizin ikinizinki bana yetmez falan herneyse bu küçük bir hikayedi gerçek olaydır başımızdan geçmiştir hiç ummadığın kızlar deriri mını verir sana yane  vermeyen kız yoktur istemeyi bilmeyen erkekler vardır.

Do majör soylu ve açık sözlü , Do minör patetik , Re majör parlak , Re minör melankolik , Mi bemol majör soylu ve patetik , aydinlik ama soylu ve karamsar tonmu lazim ozaman; mi majör , Mi minör doğanin ilk minör tonu olmasina karsin biraz melankoliktir , Fa majör karışıktır , Fa minör hepsinden patetiktir , Fa Diyez majör iste güçtür çünkü degiştirgeçlerle asiri yuklenmistir , Si majör parlak ve oyun bozannn :))
Toplam Hit: 19044 Toplam Mesaj: 122