DTP

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dina_Kaki
    Dina_Kaki's avatar
    Erkek
    adamgibi bunu yazdı:
    -----------------------------
    iyi bende şimdi zamanında türkler kürtleri katletmiştir diyim bi kac dokuman bulayım bi kac site bulayım ya bırakın hocam annemın annesı derkı oğul bızım buralarda zamanında ermenılerı agırlara koyup yakarlardı varmı böle canlı bi tanıgınız hadi kürtler zamanında yaptı dıyelım ki bu bi laftan ielri gidemez yinede sölüyorum birinin arkasından iyi konusmak gıybete girer birinin arkasından kötü konusmak ıftıraya gırer ve iftira en buyuk gunahlardan bırıdır .

her şeyı bırakın bana kürtlerden neden nefret ettiğinizi söleyın bende size bunun sebebini acıklıyım seviyeli bir tartisma ortamı olsun

Kardeşim cevabı çok basit  bu msjımdan kürtlerin hepsine düşman olduğum gibi bir yargı çıkarma lütfen.

İstanbul'u ele alalım.Her türlü pislik bu admalarda kapkaçta tut hırsızlığa kadar.İnsanlar sokaklarda yürüyemiyor. Hep bir tedirginlik.En basitinden Sirkeci-Kanarya hattında çalışan trene biniyorum bazen inanırmısın Floryadan sonra içeriye bakıyosun adamlar bu kadar mı kural dışı olur ya? Camlardan sarkmalar çevreye zarar vermeler içerde sigara içmeye kadar. Al şimdi Ağrı'da olaylar çıkmış naptıklanı objebtif bir şekilde düşünmeye çalış. Bu mu demokrasi yani? Sağa sola esnafa zararmı vermek. Bİzde aynısın yapsak nolcak kürtlerin ewlerini, işyerlerini taşlasak ülkede hoş bir durum mu oluşacak? Yani bi tarafın sabrı inanılmaz derecede zorlanıyor insanların sabrı artık taşıyor. İster istemez Dtp semapatizanı olmayanda dışlanıyor. Diyarbakır'da Sırf Trbzonlu oldukları için her gün tehtid edilen arakşlarım wardı.

İyi niyetle düşünen insanlarıda bu tür eylem ve davranışlarla kaybediyorlar. Yani artık ben Tv de polisimizin kürtler tarafından taşlandığı haberini duyunca deliriyorum.

Biri çıkacak Diyardabkırda dtp mitinginde ortalığı kan gölüne boyuyucak sonra  işler çığrından çıkacak. Gelecek soydaşlarınızın yaptıklarından dolayı çocuklarınıza iyi şeyler vaadetmiyor bence. 

Ve blok yapılan derslerin tek güzelliği, bir sigara daha içmeyip düşünebilmek seni..A.Redif YANKI
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    elevator
    elevator's avatar
    Erkek

"Devlet terörün insan kaynaklarını kurutamadı ,gençlerin dağa çıkışını önleyemedi"

İlker Başbuğ .gen.kur.bşk.

nekadar anlatırsan anlat,anlattıkların karşındakinin anladığı kadardır... VAR OLDUĞUM İÇİN DÜŞÜNÜYORUM ...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Demodor
    Demodor's avatar
    Erkek
    elevator bunu yazdı:

"Devlet terörün insan kaynaklarını kurutamadı ,gençlerin dağa çıkışını önleyemedi"

paşam çok güzel özetlemiş.

VUR VUR İNLESİN FİLİSTİN DİNLESİN.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Concept
    Concept's avatar
    Erkek

elevator bunu yazdı:

Pasamda cok yakisikli masallah

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Demodor
    Demodor's avatar
    Erkek
    yakışıklı az kalır acayip bir karizması var paşamın hayranıyım.

VUR VUR İNLESİN FİLİSTİN DİNLESİN.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adamgibi
    adamgibi's avatar
    Erkek

Dina_Kaki bunu yazdı:
    adamgibi bunu yazdı:
    iyi bende şimdi zamanında türkler kürtleri katletmiştir diyim bi kac dokuman bulayım bi kac site bulayım ya bırakın hocam annemın annesı derkı oğul bızım buralarda zamanında ermenılerı agırlara koyup yakarlardı varmı böle canlı bi tanıgınız hadi kürtler zamanında yaptı dıyelım ki bu bi laftan ielri gidemez yinede sölüyorum birinin arkasından iyi konusmak gıybete girer birinin arkasından kötü konusmak ıftıraya gırer ve iftira en buyuk gunahlardan bırıdır .

her şeyı bırakın bana kürtlerden neden nefret ettiğinizi söleyın bende size bunun sebebini acıklıyım seviyeli bir tartisma ortamı olsun

Kardeşim cevabı çok basit  bu msjımdan kürtlerin hepsine düşman olduğum gibi bir yargı çıkarma lütfen.

İstanbul'u ele alalım.Her türlü pislik bu admalarda kapkaçta tut hırsızlığa kadar.İnsanlar sokaklarda yürüyemiyor. Hep bir tedirginlik.En basitinden Sirkeci-Kanarya hattında çalışan trene biniyorum bazen inanırmısın Floryadan sonra içeriye bakıyosun adamlar bu kadar mı kural dışı olur ya? Camlardan sarkmalar çevreye zarar vermeler içerde sigara içmeye kadar. Al şimdi Ağrı'da olaylar çıkmış naptıklanı objebtif bir şekilde düşünmeye çalış. Bu mu demokrasi yani? Sağa sola esnafa zararmı vermek. Bİzde aynısın yapsak nolcak kürtlerin ewlerini, işyerlerini taşlasak ülkede hoş bir durum mu oluşacak? Yani bi tarafın sabrı inanılmaz derecede zorlanıyor insanların sabrı artık taşıyor. İster istemez Dtp semapatizanı olmayanda dışlanıyor. Diyarbakır'da Sırf Trbzonlu oldukları için her gün tehtid edilen arakşlarım wardı.

İyi niyetle düşünen insanlarıda bu tür eylem ve davranışlarla kaybediyorlar. Yani artık ben Tv de polisimizin kürtler tarafından taşlandığı haberini duyunca deliriyorum.

Biri çıkacak Diyardabkırda dtp mitinginde ortalığı kan gölüne boyuyucak sonra  işler çığrından çıkacak. Gelecek soydaşlarınızın yaptıklarından dolayı çocuklarınıza iyi şeyler vaadetmiyor bence. 

ıyı  güzel anlatmısın  bısey  daha  dıyecem ve bu konudakı  son postum olacak 

sen birine baktıgın zaman kürt  olup olmadıgını   hemen  anlıyormusun hocam anlıyorsan bıle  bu nasıl bı ozellıktır 

sen diyarbakırda taslann polıslerı goruyorsun bende yerde yatan kadının cocugunun yanında  agladıgını  goruyorum 

bu   ülkede  ayrım yapan serefsızdır  

bu  ülkede  birine  kötü  söz  kullanmak maksadıyla  pis kürt  diyen yine  şerefsizdir 

bu  ülkede beş on tane serefsizin yaptıgını  bir millete   yıkan  serefzidir 

bu  ülkeyi bölmeye calışanlar yine serefsizdir 

kürt  türk meselesi ile  bir  post daha  atarsam bu forumda bende  serefsizim

bugune kadar yazıdklarımızdan bişey cıkartamadıysanız  Allah tan dileğim tez  zamanda doğruyu görürsüznüz 

kontra bisiklet
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dengesiz
    dengesiz's avatar
    Erkek

konuyo 200 tane yorum yapılmış herkes birbirine cevap yetiştirio birinin kara dediğine diğeri ak diyo

1000 tane mesaj olsada değişen bişi olmıcak hiç kimse kimsenin görüşünü değiştiremicek  

Doğru kişi olmak meselenin yarısıdır, diğer yarısı; doğru zamanda, doğru yerde, doğru kişilerle karşılaşmış olmanızdır.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kurdo
    kurdo's avatar
    Erkek

Atillla bunu yazdı:

kürtce diye resmi bir dil varmı bee yuh

Resmi olarak tanıdığımız Irak Cumhuriyeti Devleti'nin resmi dili.

kendinize ayığ olunuz
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek

adamgibi bunu yazdı:

ıyı  güzel anlatmısın  bısey  daha  dıyecem ve bu konudakı  son postum olacak 

sen birine baktıgın zaman kürt  olup olmadıgını   hemen  anlıyormusun hocam anlıyorsan bıle  bu nasıl bı ozellıktır 

sen diyarbakırda taslann polıslerı goruyorsun bende yerde yatan kadının cocugunun yanında  agladıgını  goruyorum 

bu   ülkede  ayrım yapan serefsızdır  

bu  ülkede  birine  kötü  söz  kullanmak maksadıyla  pis kürt  diyen yine  şerefsizdir 

bu  ülkede beş on tane serefsizin yaptıgını  bir millete   yıkan  serefzidir 

bu  ülkeyi bölmeye calışanlar yine serefsizdir 

kürt  türk meselesi ile  bir  post daha  atarsam bu forumda bende  serefsizim

bugune kadar yazıdklarımızdan bişey cıkartamadıysanız  Allah tan dileğim tez  zamanda doğruyu görürsüznüz 

Zaten üstüne söz olmaz. Yüreğine sağlık. Bir ekleme yapacam sadece, Pkk ya Karşı Duranda Kürt. Gerek Askerde olsun, Gerekte Koruculuk yapanlar Olsun. Bu Ülkedeki Her kesin Şeref Ve Namusunu koruyanda Kürt. Aynı Şekilde Pkk Tarafından Şehit Düşende Kürt. Taşlanan Poliste Kürt, Yerde Yatan Ağlayan Bacımız yada Anamızda Kürt. Kısacası Ayırım yapan Şerefsiz Vede Haysiyetsizdir. 

Ayrım yapa yapa, Ortalığı ne olacağı belirsiz konuma getirenlerde o ayrımcılar, Halkı inadına Ayaklandıranlarda onlar. Onlar Eğlencelerine Yaptıkları Kürdün Kötülenmesi Karşılığında Elde ettikleri Milliyetçilik ile, Ne Kazandılarsa Kazandılar ama Vebali Vatan olacak düzeye geldi. Vebali Belkide Namusumuz olacak düzeye geldi. Hayır kılsın Rabbim. Bu Milleti Birbirine Beter Düşürmesin.

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alibaba
    alibaba's avatar
    Erkek
    mecliste ırk siyaseti yapan o ayrılıkçı sürüsü var oldukça ve kürtler açıkça pkkya destek çıkan bu partiye destek vermeye devam ettikçe halkımızın kürtlere bakış açısını pekte olumlu gelişmeyeceği açık ve net olarak karşımızdadır...

Rakı, şarap içiyorsam sana ne, Yoksa sana bir zararı içerim. İkimiz de gelsek kıldan köprüye, Ben dürüstsem sarhoşken de geçerim.
Toplam Hit: 32386 Toplam Mesaj: 313