DTP

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HaYVaN
    HaYVaN's avatar
    Erkek
    stillalive bunu yazdı:
    -----------------------------

hacı korkuyolarda, bazı yerlerde evleri tek tek dolaşıp baskı yapıyolar, sonrasında bazı birçok yerlerde oyları açık kullandırtıyorlar, yani oy verenin zarfına bakıyorlar, gel de dtp'ye oy verme şimdi.

Bizede geldiler :) Önce isim filan istediler. Cabbar kolasever dedim. Geçen seçim kime oy verdiniz dedi. Komünist partiye verdim dedim. Neden dediler. En adaletli insanlar filan bişeyler zırvaladım.

Sonra bi top kağıt verdiler kürtçe bişeyler yazıyor. Bi de oy pusulası verdiler bi tane dtp ye evet mühürü basılı şekilde. Böyle kullanacaksınız diyor. Sanki malızda bilmiyoz amk :| Veririm size dedim. Daha çok veririm :D Hey yawrum hey.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    stillalive
    stillalive's avatar
    Erkek

HaYVaN bunu yazdı:
    stillalive bunu yazdı:

hacı korkuyolarda, bazı yerlerde evleri tek tek dolaşıp baskı yapıyolar, sonrasında bazı birçok yerlerde oyları açık kullandırtıyorlar, yani oy verenin zarfına bakıyorlar, gel de dtp'ye oy verme şimdi.

Bizede geldiler :) Önce isim filan istediler. Cabbar kolasever dedim. Geçen seçim kime oy verdiniz dedi. Komünist partiye verdim dedim. Neden dediler. En adaletli insanlar filan bişeyler zırvaladım.

Sonra bi top kağıt verdiler kürtçe bişeyler yazıyor. Bi de oy pusulası verdiler bi tane dtp ye evet mühürü basılı şekilde. Böyle kullanacaksınız diyor. Sanki malızda bilmiyoz amk :| Veririm size dedim. Daha çok veririm :D Hey yawrum hey.

halkın bilinçlenmesi lazım, bi bok yapamayacaklarını öğrenmeleri lazım, yapsalar da bunun sınırlı olacağını bilmeliler, şayet kalelerini kaptırsalar bi daha zor ipnelik yaparlar.ama tabi devletin de oraları yeterince koruması gerekiyor.

Geçenlerde kumpircide otururken, salataları, kaşarlı kumpirleri ve kısırları gördüm, o sırada şöyle düşündüm: Kısırlaştırılmış Siyaseti, Kaşar Siyasetçilerden Alırsak, Önümüze Amerikan Salatası Olarak Gelir Ve Biz de Onu Yeriz, Ama Orada Unutulan Birşey Var, O da Çoban Salatası.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KuralsiZ
    KuralsiZ's avatar
    Erkek
    renegadealien bunu yazdı:

Demokrasi denen mal şey ;

Aynı ankarada olduğu gibi,  %58.4 ün istemediğinin, %38.4 istediği için %58.4 ünde içinde olduğu %100ünün 1 kişi tarafından yönetilmesi, -ankara için konuşuryorum-düdüklenmesi demektir...

Yakında demokrasiyle kürdistanıda kurarlar olduda bitti :)

Dedigine katılıyorum ama bazı arklarımızın anlaması imkansız görünüyor  ama  gerçek yakında  kuralar kürdistanı olur  biter. Yanlız saygılı olmamız lazım birbirimize.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mektepli
    mektepli's avatar
    Erkek
    Ne yalan söyleyim demokrasiden korkar hale geldik. Bu gidişle g.doğu kürt devletini kuracaklar :S akpyle uğraşçaklarına dtpyle uğraşsalardı terör biterdi a.q

We can be more, we can be much more.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Concept
    Concept's avatar
    Erkek

sirpence bunu yazdı:

Cia bunu yazdı:

cLust3R bunu yazdı:
    aldılar beyaz eşyaları attılar dtp ye tam kürt işi ..

kendilerini satmadılar demek istiyor sanırım (: 

dtp ye oy vermek ayrı bi satılmışlıkdır :W

ama Kreyzi nin dediği gibi Tüm Kürtlere saldırmayın amq

Ya MHP'ye oy vermek nasil birsey? Guzel bir duygumu? Hoslanti duyuyormusunuz?

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Demodor
    Demodor's avatar
    Erkek
    mhp ile ne alaka nerden bağladın oraya

VUR VUR İNLESİN FİLİSTİN DİNLESİN.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YaSevYaTerkEt
    YaSevYaTerkEt's avatar
    Erkek
    Anlatılmaz, Yaşanır...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Concept
    Concept's avatar
    Erkek

Alakasi su, her ikiside bolucu.

Biri toprak agasi olup fakir Kurtleri kandirmanin pesinde, bir digeride artik aciklamaya gerek yok; faili mechuller, cesitli eylemler. MHP'li arkadaslar alinganlik gostermesin ama ulkuculugun  tarihi hainliklerle dolu. Amerikanci zihniyet baskin.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Demodor
    Demodor's avatar
    Erkek
    sen yanlış tanımışsın mhp yi hocam ne bölücüsü güldürme beni

VUR VUR İNLESİN FİLİSTİN DİNLESİN.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Armigerovs
    Armigerovs's avatar
    Erkek

DTP nin ayrı aq ..

AKP 'ye sırf laf olsun diye iftiralar çalıp ,hakir görüp dogudaki oylari DTP 'ye kaydıranların ayrı aq..

Kürdü 'kürd ' diye infaz edenin,Türkü vatan evladi diye darbeci yapanın ayrı aq..

bu kadar küfretmek istemzdim amma akp'nin üstüne bu kadar gidilip ordaki oylari DTP'ye kaydıranlara nefretle

doluyum...

Lay lay lay lay lay OOOOOOOOOOOO Türkiiiiiiiiyeeeeeee/CELEBRATE ORGINALITY
Toplam Hit: 32489 Toplam Mesaj: 313