DTP

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cia
    Cia's avatar
    Erkek

bence concept çok çok haklı

bence yalnızturkte çok çok haklı

bence foxxly de çok çok haklı

herkes bu ülkeyi seviyor ve en iyisini yapmaya çalışıyor.sevende sağ olsun sevmeyende sagolsun ;) 

..savrulurken raconun kırmızı pelerini o zarif öfkeye,zaman ki sana hasta olmuş,incelikli haytasın,raksederken mahallenin maşallahı-eyvallahı,güzelleş be oğlumm.!şimdilik,ölümüne kadar hayattasın..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

Concept bunu yazdı:
    -----------------------------
    Benim vatanimdan beni kovacak adam cikmadi daha. Siz kendinize adam diyorsaniz buyrun.

Biz sesimizi çıkarmıyoruz da şuanlık sen bu kafayla çok da uzun yaşamazsın gibime geliyor yada sağlam bir dayak yersin ondan sonra böle her fırsatda gider yapmamayı öğrenirsin.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YaSevYaTerkEt
    YaSevYaTerkEt's avatar
    Erkek

Concept bak sana ne göstericem,

İster burdan bak, 

www.yasevyaterket.com

İster burdan;

a

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sirpence
    sirpence's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Concept bunu yazdı:
    Benim vatanimdan beni kovacak adam cikmadi daha. Siz kendinize adam diyorsaniz buyrun.

burada dediğin lafları sokaktada dersen çıkar birisi :W

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FOXXLY
    FOXXLY's avatar
    Erkek

Concept bunu yazdı:

sizli bizli olduğumuza göre...

ya seviniz, ya siktirip gidiniz...

bu kovmak değil, seçenek. ya bastığın toprağa saygı duyacaksın ! yada siktirip gideceksin. öyle vatanım filan ayağına yatma, sikerler o ayağını.

öyle avr. sizi sikine takmıyormuş, yok siz teröristmişiniz, yok kendinizi yüceltiyosunuzmuş diyen adamın vatanı değildir burası.

ozaman seçeceksin

ya bulunduğun toprağı sevip saygı duyacaksın yada siktirip gideceksin.

bu kadar basit.

kelimeler albayım bazı anlamlara gelmiyor.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cia
    Cia's avatar
    Erkek
    amacımız insanları dışlamak onları kaybetmek degildir içlerinde ki ışıgı bulup onları aramıza kazandırmaktır.ölçü,sidik yarıştırmak olmamalı..ölçü, sevgiyi ne kadar yüksege çıkartabiliriz olmalı

..savrulurken raconun kırmızı pelerini o zarif öfkeye,zaman ki sana hasta olmuş,incelikli haytasın,raksederken mahallenin maşallahı-eyvallahı,güzelleş be oğlumm.!şimdilik,ölümüne kadar hayattasın..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    UmutxTR
    UmutxTR's avatar
    Erkek
    Nerde ne ne kadar pkklı varsa, ne kadar pkk sempatizanı varsa, ne kadar pkk destekçisi varsa, ne kadar bu şerefsizlere yardım ve yataklık eden varsa Allahından bulsun! Sizlerin bu ülkede aldığınız oksijen bile haramdır..

Tbt Haftanın Sözü LynXMaSTeR; Bu cep numaralarını arayıp ben sizin hattınızı almak istiyorum, bana devredin, masrafları benden, üzerine de 100 lira vercem deyim belki satarlar.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yalnizturk
    yalnizturk's avatar
    Erkek
    ya sev ya terket ... ama burda conceptin durumu biraz farklı die düşünüyodum yani olayın farkına varmış biri sanıyodum ama arkadaşımız muhsin yazıcıoğluna köpek ülkücülere sahtekar hain dedikten sonra fazla denecek bişe kalmadı... bu vatan hepimizin olsada bu ülkede yazılı olmayan kurallar vardır bunlara uymamız lazım concept yok türkler katliam yaptı ifadeleri çok yanlış biz gereğini yaptık gerekirse bidaha yaparız ama tek istediğimiz en azından tbt çatısındaki kürtler olayın farkına varsın kim tarafından gaza getirildiğini kimin kürt kimliğini körüklediğini anlasın istiyoruz burda kimseyi dışlamıyoruzda Cia artık herekz bi sınırı bilsin istiyoruz

Ey Türk, Titre ve Kendine Dön! Üstte mavi gök çökmedikçe, Altta yağız yer delinmedikçe, Kim bozabilir senin ilini ve töreni!.. Bilge Kağan
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Concept
    Concept's avatar
    Erkek

Buyrun Diyarbakir'a fasistler..

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    UmutxTR
    UmutxTR's avatar
    Erkek
    ne var kardeş diyarbakırda? niye diyarbakıra çağırıyorsun insanları?

Tbt Haftanın Sözü LynXMaSTeR; Bu cep numaralarını arayıp ben sizin hattınızı almak istiyorum, bana devredin, masrafları benden, üzerine de 100 lira vercem deyim belki satarlar.
Toplam Hit: 32353 Toplam Mesaj: 313