DTP

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    american
    mizahi
    mizahi's avatar
    Erkek
    Aytekinet bunu yazdı:
    -----------------------------
    Gitgide amaçlarına ulaşıyorlar..
    ama kimler...

All I need is a possibility.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sirpence
    sirpence's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Cia bunu yazdı:
    ben çıkıyorum sevgi çiçekleri ekiyorum birileri çıkıyor çiçekleri çigniyor...sen kürtlere küfür edersen kürtlerde sana küfür eder bu kısır döngüdür kimseyi biyere götürmez...daim olan saygı sevgi hoşgörüdür sonucu barıştır kardeşliktir

hoca Torun u sevmem ama o mesajında Kürtlere genel olarak küfretmemiş. 2 milyon köpek yüzünden Kürtler küfrediyor gibi bi mesaj çıakrdım ben. ama Torun un kafatası milliyetçisi olduğuda doğrudur :W

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Concept
    Concept's avatar
    Erkek

AKP hukumetinin gazabindan korunayim derken ciraya dusmusler. Yagmurdan kacalim derken doluya tutulmuslar. Sonumuz hayir ola!

TSK secimleri yonetsin diyen arkadas, bence TSK iktidar olsunda kurtulalim.Bu boyle gitmez cunku, suruklendigimz yol hayirli degil, ucurum..

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Concept
    Concept's avatar
    Erkek

omerali bunu yazdı:
    birader ne 20 milyon kürdü....şaşırdın heral

Bencede sayilari 20 milyonu bulmaz ama buna yakin orandadir. Belki 13 milyon falandirlar, hatta daha azi.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Chip
    Chip's avatar
    Erkek
    Şu ülkemizin haline bak utanmasalar başbakan çıkarıcaklar.Gerçekten artık doğudan gelen vatandaşlara kötü gözle bakmaya başladım.Çünkü şu oylara baktığımızda adamların neler düşündüğü anlaşılıyor.10 yıl içerisinde bunlar bize oy verdi buralar artık bizim derlerse kimse şaşırmasın.Eminimki bu gidişle Türkiye büyük bir içsavaşa sürükleniyor.Tabi bunları gaza getiren iç ve dış mihraklar mevcut.TSK'dada suç buluyorum.Çünkü DTP açıkça ne olduğunu söyleyen bir parti olmasına karşın kapatılması için hiçbir şey yapılmıyor.Özgür düşünmeyi ülkeyi bölme zanneden bu ahmaklarda git gide kuduruyor.Ülkemin topraklarında devlete meydan okunuyor.Mardin'de il binası taşlanıyor.Ben olsam bir ordu toplatır olağan üstü hal ilan eder.DTP ve ona oy verenlerin tek tek hesabını sorarım.Gerçekten artık herkesin tehlikeyi görüp bişeyler yapması gerek.Aksi halde BOP gerçekleşmek üzere.Bana kalsa bunların hepsini öldürürüm.Ama verdiğimiz vergilerle bunların PKK ya yardım yapmasını izliyoruz.Artık bu vurdum duymazlık ne kadar sürer bilemem ama anca savaş çıkınca anlarlarsada iş işten geçer.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    elevator
    elevator's avatar
    Erkek
    renegadealien bunu yazdı:

Demokrasi denen mal şey ;

Aynı ankarada olduğu gibi,  %58.4 ün istemediğinin, %38.4 istediği için %58.4 ünde içinde olduğu %100ünün 1 kişi tarafından yönetilmesi, -ankara için konuşuryorum-düdüklenmesi demektir...

Yakında demokrasiyle kürdistanıda kurarlar olduda bitti :)

Kürt halkı gerçekten kürdistan isteğinde olsaydı bu 30 yılda gerçekleşirdi.

tarihteki örneklerini araştıracak olursan 30 yıl gibi bir süreyle  silahlı mücadele (eylem sabotaj bombalama hain saldırı alçaklık vs vs )eden örgütlerin sayısı 5 elin parmağını geçmez.

burada kürdistana "van minüt"diyen diyen kürt halkını es geçemezsiniz.

http://www.binbirkanal.com/canakkale-sehitleri.aspx?AspxAutoDetectCookieSupport=1

buna baktıktan sonra dilersen yine tartışırız ki ayrı bir nokta ise "pkk nın dini yoktur fakat g.doğu halkının %90 ise müslamandır"

vazgeçin bu kürt düşmanlığından pkk ya attığımız kurşunları görmezden gelmeyin, buraya giremezsiniz uzak durun diyen kürt aşiretlerini görmezden gelemezsiniz,  gelmemelisiniz.

nekadar anlatırsan anlat,anlattıkların karşındakinin anladığı kadardır... VAR OLDUĞUM İÇİN DÜŞÜNÜYORUM ...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Demodor
    Demodor's avatar
    Erkek
    özetle bildiğim  tek bir şey var oda bu teröristlerin ve bunu destekleyen zihniyetin fena palazlandığıdır korkarımki dahada azıtacaklar yakın zamanda işte o zaman tsk nın gereğini yapacağından hiç şüpem yok allah hayır etsin.

VUR VUR İNLESİN FİLİSTİN DİNLESİN.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Concept
    Concept's avatar
    Erkek
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    VEXTA
    VEXTA's avatar
    Erkek

DTP konusunda bi korkuyom  bazı olaylar baş gösterince uçaklar kalkar  belli bi kısımı yok eder geçer  bu  kadar basit...

Anlamadım kısım şu Atatürkte demokrasi insanıydı Menemen olaylarında insanlar asıldı geçildi.Şimdi nie asamıyoruz biz bunları ??? bu devlet kimden neyden korkuya ya :S

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    husnuweb
    husnuweb's avatar
    Erkek

DTP'ye vermeyen adam gidiyor AKP'ye basıyor oyu.

Her ne kadar iyi olmasa da üzülemiyorum durumun böyle olmasına. 

Doğuya daha fazla alternatif parti lazım. 

He is finding himself.
Toplam Hit: 32540 Toplam Mesaj: 313