folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Elektronik Sigara Macerası (E-Sigara İşe Yarıyor Mu ?)

Elektronik Sigara Macerası (E-Sigara İşe Yarıyor Mu ?)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tayga
    Tayga's avatar
    Erkek
    UmutxTR bunu yazdı

Lİnk bile verdim, şu alet nasıl dedim, kimse birşey demedi, yanına likit al diyen olmadı bizde verdik siparişi geçtik.. Meğerse likitte almak gerekiyormuş :(

Hocam aletle ilgili yukarda bikaç bilgi verdimde likitsiz alacağın aklımdan geçmedi k. bakma .)

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    UmutxTR
    UmutxTR's avatar
    Erkek

Malesef cihazı likitsiz sipariş verdiğim için, yarın Maltepe Pazarına likit bakmaya gideceğim beyler.. Tavsiye edeceğiniz bir marka veya herhangi bir özellik taşıyan likit var mı?

Tbt Haftanın Sözü LynXMaSTeR; Bu cep numaralarını arayıp ben sizin hattınızı almak istiyorum, bana devredin, masrafları benden, üzerine de 100 lira vercem deyim belki satarlar.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PsychoDawn
    PsychoDawn's avatar
    Erkek

geçen kasımda subox mini starter kit almıştım işi baya çözdüm istediğim ohm değerinde coil sarıyorum rba da kullanıyordum fakat bir türlü tutunamadım alete kesmiyor hacılar ara sıra keyif olsun diye 0,5ohm da ciğer cekimi takılıyorum.düzgün bir likit önerin satan varsa pm atsın likitim marka yerli üreticinin likitlerini kullandım hep.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeyrekli
    zeyrekli's avatar
    Erkek

Kafası karışan arkadaşlar, aylardır bende araştırıyordum ve benimde kafa bayağı karışmıştı. DadasAdam sağolsun önerdi ve bende aynı öneriyi yapıyorum. Öyle pahalı cihazları alıpta işi öğrenmeden tepeden başlamayı düşünmeyin bence. 25 yıllık tiryakiyim, denemek için bu ucuz cihazı söyledim, http://www.esigaraal.com/index.php?route=product/product&path=20_89&product_id=50,

10 günlük sigara parası boşa giderse böyle gitsin dedim. Yanına da armoma filan beni kesmes diye, tütün aroması olsun hesabı bu likiti söyledim

http://www.esigaraal.com/index.php?route=product/product&path=18_46&product_id=53

18 mg nikotin oranlı. Daha ilk günden tav oldum, beklemediğim oranda iyi çıktı likitde cihaz da. Yinede nikotin roanı beni kesmedi:) gittim bir tane daha aynı likitten bu sefer 24 mg lık söyledim yanına da yine tütün aromalı

http://www.esigaraal.com/index.php?route=product/product&path=18_46&product_id=68

bu likiti söyledim. Birde bunları yarı yarıya güzelce karıştırdım. 80 li yıllarda Captain Black' in sattığı efsane kahveli pipo tütünü nün tadı ve kokusu oluştu. Artık sigarayı değil, e-sigarayı arıyorum. Bu ucuz görünen cihaz boyundan çok büyük iş yapıyor. Bence her sigara içen vatandaş denemeli, bunu alın, coil di, atomizerdi, likit di olayı da 10-15 günde öğrenmenizi sağlar, kendinize göre neye ihtiyacınız var anlarsınız ve ona göre araştırma yaparsınız.

Tek bildiğim şey, cihaz 500 de olsa 700 de olsa alınır ve alınmalı. Tüm sigara içen ve benim gibi hem bırakmak istemeyip, hem de zararlarından olabildiğince uzaklaşmaya çalışan keyif-i keder vatandaşlara kesinlikle tavsiye ederim e-sigaraya başlayın.

Bilmem kaç bin (artık bilmiyorum) özgün makale referansı ile makale yazarlığı.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bulusma Fatihi
    Baracuda
    Baracuda's avatar
    Erkek

Evde Vision Spinner buldum bir tane pil kismi var sanirim clearomizer almam gerekiyor ama hangisi uyae uymaz anlamıyorum yardımcı olabilecek varmi. 

adam bana çay verdi çay. bana çay verdi. çay veren adam kötü olur mu hiç?
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Atorgani
    Atorgani's avatar
    Erkek
    Easx bunu yazdı

Aldım gitti arkadaş. Srcn aldığı şekilde 2 atomizer 2 tanede likit aldım biri 30mh natura marlboro diğeri 10mg dekang sert marlboro. Dekang 23 natura 18mg 2 paket muratti içiyorum günde. Bakalım neler olacak.

Eğer bir ayda günde 1 paket içecek şekile yada yarım paket içecek şekle düşürürse gerekirse evi arabayı satar en kralını alırız. İlk defa niyetlendim bakalım 

Hocam gelişmeden bizi haberdar et

neyi neden yaptığını bilmiyor, sonra da ölüp gidiyorsun.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeyrekli
    zeyrekli's avatar
    Erkek
    Easx bunu yazdı

Aldım gitti arkadaş. Srcn aldığı şekilde 2 atomizer 2 tanede likit aldım biri 30mh natura marlboro diğeri 10mg dekang sert marlboro. Dekang 23 natura 18mg 2 paket muratti içiyorum günde. Bakalım neler olacak.

Eğer bir ayda günde 1 paket içecek şekile yada yarım paket içecek şekle düşürürse gerekirse evi arabayı satar en kralını alırız. İlk defa niyetlendim bakalım 

Kesinlikle etki edecek müridim, hoş o likitleri denemedim ama böyle bir içiciysen 18 mg az gelecek sana bundan eminim. 24 mg tütün aromalıları denersin olmadı diye bırakma hemen. Tadı ve aroması güzel geliyor ancak doyurmuyor:) ben 24 mg a transfer oldum senin kadar da içmiyorum en fazla 1,5 paket..

Bilmem kaç bin (artık bilmiyorum) özgün makale referansı ile makale yazarlığı.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bamboocha
    bamboocha's avatar
    Erkek

İstanbul anadolu yakasında kullanan falan yokmu? Banada su işi ögretinde bende sigaradan e sigaraya geçiş yapayım.gelip yemegini cayını kahvesini ısmarlıyım. Nerden nasıl temin ederizi bi söylesin. Atomizer coil tel sarmak falan anladıysam arap olayım :/ para sıkıntı degil maksat yol gösterenimiz olsun bre.. çok sık girmiyorum dm atın arayın vs falan filan :)

kızgın mermi namluda, azgın pipi donda durmazmış.derviş dervişe sırayla binermiş.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Atorgani
    Atorgani's avatar
    Erkek
    bamboocha bunu yazdı

İstanbul anadolu yakasında kullanan falan yokmu? Banada su işi ögretinde bende sigaradan e sigaraya geçiş yapayım.gelip yemegini cayını kahvesini ısmarlıyım. Nerden nasıl temin ederizi bi söylesin. Atomizer coil tel sarmak falan anladıysam arap olayım :/ para sıkıntı degil maksat yol gösterenimiz olsun bre.. çok sık girmiyorum dm atın arayın vs falan filan :)

Aynen öyle hocam beni de yaz dÜmraniye deyim bu gün aldım daha doğrusu  dj setup ile takas ettim

neyi neden yaptığını bilmiyor, sonra da ölüp gidiyorsun.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DadasAdam
    DadasAdam's avatar
    Erkek
    Baracuda bunu yazdı

Evde Vision Spinner buldum bir tane pil kismi var sanirim clearomizer almam gerekiyor ama hangisi uyae uymaz anlamıyorum yardımcı olabilecek varmi. 

http://www.esigaraal.com/index.php?route=product/product&product_id=55

Büyük ihtimalle bu olmalı diye düşünüyorum. Pil kısmının fotosunu atma şansın var mı hocam ?

Bir anadan dünyaya gelen yolcu...