folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Elektronik Sigara Macerası (E-Sigara İşe Yarıyor Mu ?)

Elektronik Sigara Macerası (E-Sigara İşe Yarıyor Mu ?)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DadasAdam
    DadasAdam's avatar
    Erkek
    Atorgani bunu yazdı
    DadasAdam bunu yazdı

3 liralık likit olması imkansız hocam. Varsa bile kesinlikle ama kesinlikle kullanma.

Ucuz likit arıyorsan natura ve dekang marka likitlere bakabilirsin. Veya smokehunter gibi yerli likit üreticilerinden, içinde 5-6 bazen 10 ayrı likit bulunan deneme paketlerinden alabilirsin. Gerçekten çok kârlı oluyor :)

dekang var bizim burda tütüncüde fakat onun da çakması var mıdır bana öyle geliyor ki 3 liralık likit benim aldığım dekang vardı aromalı değildi kavunlu aldım şuan üstünde birşey yok etiket felan yani 

şimdi netten bunu nasıl kurucam nasıl kullancam ona bakıyorum kutunun içinden çıkanların fotsunu atarım birazdan

Marka likitlerin hepsinin çakması var, %99.9 ihtimalle 3 liraya aldığın likit te çakma.

http://www.dekangbio.com/company/silver-label

Kutusu, şişesi linkteki gibi olmalı. Bence o 3 liralık sıvıyı cihaza koyup içme. Kötü bir deneyim olabilir, e-sigara da neymiş lanet olsun dedirtebilir :)

Bir anadan dünyaya gelen yolcu...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tayga
    Tayga's avatar
    Erkek

Bu da size özel kılavuz olsun terimler kafanızı karıştırmasın .)

Tayga tarafından 01/Tem/16 21:33 tarihinde düzenlenmiştir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Atorgani
    Atorgani's avatar
    Erkek
    DadasAdam bunu yazdı
    Atorgani bunu yazdı
    DadasAdam bunu yazdı

3 liralık likit olması imkansız hocam. Varsa bile kesinlikle ama kesinlikle kullanma.

Ucuz likit arıyorsan natura ve dekang marka likitlere bakabilirsin. Veya smokehunter gibi yerli likit üreticilerinden, içinde 5-6 bazen 10 ayrı likit bulunan deneme paketlerinden alabilirsin. Gerçekten çok kârlı oluyor :)

dekang var bizim burda tütüncüde fakat onun da çakması var mıdır bana öyle geliyor ki 3 liralık likit benim aldığım dekang vardı aromalı değildi kavunlu aldım şuan üstünde birşey yok etiket felan yani 

şimdi netten bunu nasıl kurucam nasıl kullancam ona bakıyorum kutunun içinden çıkanların fotsunu atarım birazdan

Marka likitlerin hepsinin çakması var, %99.9 ihtimalle 3 liraya aldığın likit te çakma.

http://www.dekangbio.com/company/silver-label

Kutusu, şişesi linkteki gibi olmalı. Bence o 3 liralık sıvıyı cihaza koyup içme. Kötü bir deneyim olabilir, e-sigara da neymiş lanet olsun dedirtebilir :)

valla 10 liram vardı aldım başka param yok sigaramda 5 dal var mecbur gibiyim bide attığım fotoya bakar mısın sanırım orda duran iki şey coil beki boş bir cam hazne var o ne için 

neyi neden yaptığını bilmiyor, sonra da ölüp gidiyorsun.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Easx
    Easx's avatar
    Erkek

Aldım gitti arkadaş. Srcn aldığı şekilde 2 atomizer 2 tanede likit aldım biri 30mh natura marlboro diğeri 10mg dekang sert marlboro. Dekang 23 natura 18mg 2 paket muratti içiyorum günde. Bakalım neler olacak.

Eğer bir ayda günde 1 paket içecek şekile yada yarım paket içecek şekle düşürürse gerekirse evi arabayı satar en kralını alırız. İlk defa niyetlendim bakalım 

www.kriptopedi.com
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Atorgani
    Atorgani's avatar
    Erkek
    Tayga bunu yazdı

Bu da size özel kılavuz olsun terimler kafanızı karıştırmasın .)

hocam benim attığım fotoda cam bir şey çıktı diğer ikisi coil onu anladım da diğer cam nedir acaba iki tarafıda açık bir tarafında lastik var iki adet halka lastik sızdırmasın vs diye o ne için acaba

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DadasAdam
    DadasAdam's avatar
    Erkek

@Atorgani  o cam gibi şey driptip hocam ağızlık yani. Cihazın üstünde beyaz driptip takılı beğenmezsen cam gibi olanı kullanırsın diye veya yedekte bulunsun diye koymuşlar paketin içine.

Bir anadan dünyaya gelen yolcu...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Atorgani
    Atorgani's avatar
    Erkek
    DadasAdam bunu yazdı

@Atorgani  o cam gibi şey driptip hocam ağızlık yani. Cihazın üstünde beyaz driptip takılı beğenmezsen cam gibi olanı kullanırsın diye veya yedekte bulunsun diye koymuşlar paketin içine.

hocam teşekkürler şimdi arkadaş onla deniyorduk da ağzımıza yüzümüze likit boşaldı :D neden acaba 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    UmutxTR
    UmutxTR's avatar
    Erkek

Lİnk bile verdim, şu alet nasıl dedim, kimse birşey demedi, yanına likit al diyen olmadı bizde verdik siparişi geçtik.. Meğerse likitte almak gerekiyormuş :(

Tbt Haftanın Sözü LynXMaSTeR; Bu cep numaralarını arayıp ben sizin hattınızı almak istiyorum, bana devredin, masrafları benden, üzerine de 100 lira vercem deyim belki satarlar.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Atorgani
    Atorgani's avatar
    Erkek
    UmutxTR bunu yazdı

Lİnk bile verdim, şu alet nasıl dedim, kimse birşey demedi, yanına likit al diyen olmadı bizde verdik siparişi geçtik.. Meğerse likitte almak gerekiyormuş :(

aynen hocam hepsinde likit alman gerekiyor bende öğrendim artık 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek
    UmutxTR bunu yazdı

alet güzel abi. aynen likit lazım gerçi bayram girdi araya kargolar çıkmaz ama bu makine ile güzel kaliteli likit alırsan tadından yenmez.

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.