folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Elektronik Sigara Macerası (E-Sigara İşe Yarıyor Mu ?)

Elektronik Sigara Macerası (E-Sigara İşe Yarıyor Mu ?)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    do_som
    do_som's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

ben bunu toplum içinde içemem ki koskoca alet amk cahil dolu agzına ne sokuyo bu derler

ama bu konuyu dün boktan bir tütün içip öksürürken okuyordum ozaman dedim araştır bunu diye kendime  alcam bende bakalım steam hesabı satıp direk alırım :D

do_som tarafından 11/Tem/16 16:01 tarihinde düzenlenmiştir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    do_som
    do_som's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

şimdi okudugum kadarıyla likit harici bi parça 5-8 gün arasında degiştirmek gerekiyormuş

onun farklı bir şekli varmı yani var olan parçada degişiklik yapıp kullanma gibi çünkü hep kargoyla o parçayı almak sıkıntı olur bir süre sonra

ben 2.5 liraya tütün içiyorum fazla maliyetide yok ama bu elektronik sıgara olayı baya ilgimi çekdi keşke 6 ay felan gitseydi o zamzingo

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gecement
    Gecement's avatar
    Erkek
    21li bunu yazdı

arkadaş alalım diyoruz da öyle karmaşık ifadeler ile anlatılıyor ki hiçbi bok anlamıyoruz.. yok likit yok tank yok f-16 yok kalaşnikof:/ cidden yok mu böyle kent switch aroması veren bi e-sigara önerecek bana şunu alın diyin alayım ama valla bu tank, top işlerine girince kafam allak bullak oluyor

Ne lazımsa direk link verip bunu bunu bunu al diyecek var mı ?

Solak Cerrah
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    21li
    21li's avatar
    Erkek
    Gecement bunu yazdı
    21li bunu yazdı

arkadaş alalım diyoruz da öyle karmaşık ifadeler ile anlatılıyor ki hiçbi bok anlamıyoruz.. yok likit yok tank yok f-16 yok kalaşnikof:/ cidden yok mu böyle kent switch aroması veren bi e-sigara önerecek bana şunu alın diyin alayım ama valla bu tank, top işlerine girince kafam allak bullak oluyor

Ne lazımsa direk link verip bunu bunu bunu al diyecek var mı ?

olamaz mı?

Çocukken müzik kesilince sandalyelere oturmaya çalıştığımız oyun, meğerse hep otobüsün alıştırmasıymış.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Atorgani
    Atorgani's avatar
    Erkek
    Kreyzi bunu yazdı
    DeepHouse bunu yazdı

beyler konu cok karısmıs bana biri git şu al desin gidip aliyim alacagım yeride sölesin almam gerekenide sölesin üstüne bide kahve gibi değilde daha tatlı aromalı kokular sölesin bende gidip aliyim ha hayrına 

whatsap grubunada alabilirsiniz kim alıyosa özelden numaramıda veriyim.

Hocam tavsiyem direk git vtc mini kit al likit icin ise giris icin smokehunter deneme setini al su an likitim msrkalarda filan deneme yok en azindan agiz tadina uyanlsri bulursun. Numarani ilet ekleriz gruba seni hatta dadas seni de ekleyelim la -_-

Ben ulu orta YAZDIM numaramı ekleyin diye ipleyen olmamıştı :/ saygılar 

neyi neden yaptığını bilmiyor, sonra da ölüp gidiyorsun.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Atorgani
    Atorgani's avatar
    Erkek
    21li bunu yazdı

Konunun başında bende böyleydim hocam inan ki şuan anlamaya çalışma eline al bitane zaten gerisi geliyor bodoslama gir kasma yani en başlara bakarsan aynı durumdaydım çok Kasma yani Facebook'ta satan sayfalar var ilk aldığından her zaman kazık yersin altın kural bende yedim konuştuğum herkes de yemiş yani

şimdi e sigaranın %50sini kavradım parçaları biliyorum modelleri pek bilmiyorum

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek
    Atorgani bunu yazdı
    Kreyzi bunu yazdı
    DeepHouse bunu yazdı

beyler konu cok karısmıs bana biri git şu al desin gidip aliyim alacagım yeride sölesin almam gerekenide sölesin üstüne bide kahve gibi değilde daha tatlı aromalı kokular sölesin bende gidip aliyim ha hayrına 

Hocam tavsiyem direk git vtc mini kit al likit icin ise giris icin smokehunter deneme setini al su an likitim msrkalarda filan deneme yok en azindan agiz tadina uyanlsri bulursun. Numarani ilet ekleriz gruba seni hatta dadas seni de ekleyelim la -_-

Ekleriz kardes sikinti yapma :F

Gozden kacmistir simdi bakiyorum hacim.

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DadasAdam
    DadasAdam's avatar
    Erkek
    Kreyzi bunu yazdı
    Atorgani bunu yazdı
    Kreyzi bunu yazdı
    DeepHouse bunu yazdı

Ekleriz kardes sikinti yapma :F

Gozden kacmistir simdi bakiyorum hacim.

Ben de özelden yazmıştım ama eklemediniz :S Tekrar pm atıyorum.

Bir anadan dünyaya gelen yolcu...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    21li
    21li's avatar
    Erkek
    Atorgani bunu yazdı
    21li bunu yazdı

Konunun başında bende böyleydim hocam inan ki şuan anlamaya çalışma eline al bitane zaten gerisi geliyor bodoslama gir kasma yani en başlara bakarsan aynı durumdaydım çok Kasma yani Facebook'ta satan sayfalar var ilk aldığından her zaman kazık yersin altın kural bende yedim konuştuğum herkes de yemiş yani

şimdi e sigaranın %50sini kavradım parçaları biliyorum modelleri pek bilmiyorum

mecbur öyle yapacaz hocam sağolasın

Çocukken müzik kesilince sandalyelere oturmaya çalıştığımız oyun, meğerse hep otobüsün alıştırmasıymış.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Atorgani
    Atorgani's avatar
    Erkek
    do_som bunu yazdı

şimdi okudugum kadarıyla likit harici bi parça 5-8 gün arasında degiştirmek gerekiyormuş

onun farklı bir şekli varmı yani var olan parçada degişiklik yapıp kullanma gibi çünkü hep kargoyla o parçayı almak sıkıntı olur bir süre sonra

ben 2.5 liraya tütün içiyorum fazla maliyetide yok ama bu elektronik sıgara olayı baya ilgimi çekdi keşke 6 ay felan gitseydi o zamzingo

hocam ben yeni cihaz aldım diye yazdım ya o cihazda değişim yok oturup haftada 1 kendin sarıyorsun içinde ki zamazingoyu bildiğin tel ya gerçi hgiç sarmadım henüz sarabilir miyim bilmiyoum ama sararım heralde ya nedir 

bu cihaz boğazımın içine etti keyfi yere içemiyorum artık ama araştırğım kadarıyla 3-4 güne geçiyormuş birdaha olmuyormuş biraz ağır makina  

@DadasAdam daha iyi bilir herşeyi