folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Elektronik Sigara Macerası (E-Sigara İşe Yarıyor Mu ?)

Elektronik Sigara Macerası (E-Sigara İşe Yarıyor Mu ?)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Easx
    Easx's avatar
    Erkek

Bugün 3. gündeyim.

Cihaz Kangertech Evod BCC başlangıç kiti. İlk sayfalarda verilen 65 liralık kit yani.

Ben buna ek olarak 2 adet atomizer + Natura 18 mg nikotin oranlı 30 ml likit + dekang 24mg nikotin oranlı 10ml likit aldım.

Şarjın bitmesi dışında daha hiç sigara içmedim. Günde 2 paket civarı muratti içen adamım. Yaklaşık 12 sene filan olmuştur sigaraya başlayalı. Hayatımdada hiç 1 paketten aşağı düşmedim.

Yani 3 günde 2 tane sigara içtim. Şarjı bittiğinde birtek sigara mecburiyeti oluyor. Onuda aynı kitten ikinci bir tane yada daha yüksek bir set alarak halledeceğim. 

Ama önce şu verdiğim 100 lirayı bir çıkarsın 2 hafta filan böyle giderse daha yüksek bir set alırım. Aromalı pek kesmez beni diye tütün aromalıyla başladım. Ama dekang 24 mg resmen köpek öldüren :) aır sigara seven varsa alsın 4 fırt asılın yeter. Ben iki likiti karıştırıyorum rastgele idare ediyor şimdi. Denemek isteyen arkadaşlara kesinlikle öneririm 300 500 liralık cihazla başlamayın bu cihazda başlangıç için bayağı yeterli. Hatta gerçekten düzenli içebileceğim düzgün tat veren bir likit bulursam ( dekang ve naturada iyi ama tam böyle muratti tadında birşey arıyorum dekang biraz pall mall kırmızıya yada parliament rezerve kaçıyor) bir evod daha alırım. Birine aromalı koyarım birine tütünlü. Şarjı bittikçe değiştiririm. Hemen hemen 5 6 saat gidiyor zaten bu şekilde şarjı. 2 saat civarındada şarj oluyor.

Bende bu likitlerle başladım ama şu likiti denedim likitte son nokta içim tad mükemmel diyebileceğiniz likit tavsiyeleriniz varsa alırım bir dal. 

Yalnız asıl sorun alkolle içimi. 4 birayla 1 paket sigara içen adamım ben. Bi içişte bunun 3 katını içtiğimi düşünürsek yakın zamanda yaz okulu başlamadan bir parti verip bakıcam bakalım alkollüyken ritüeli ve isteği karşılıyor mu

www.kriptopedi.com
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    myblackworldweb
    myblackworldweb's avatar
    Erkek

Esigara ile ilgili sormak istediğiniz konular varsa her turlu yardımcı olurum. Whatsapp Tbt grubumuza dahil edebilirim.

Likit konusunda ben kendim yapıyorum. Sakın ama sakın dekang - natura gibi likitler almayın. Varsa lavaboya dökün. 

¯\(ツ)/¯ ฏ๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Atorgani
    Atorgani's avatar
    Erkek

Facebook üzerinden tahribat e sigara diye grup Açsam sakıncası olur mu ?

oradan konuşuruz burda sürekli konu hortluyor yönetici kızabilir

bu arada adım soyadım vefa utar eklemek isteyen hocalarım ekleyebilir

neyi neden yaptığını bilmiyor, sonra da ölüp gidiyorsun.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Easx
    Easx's avatar
    Erkek

Whatsapp grubu varsa benide alıverin 0542 760 14 95 :) facebook garp kaçar hocam ek olarak konunun yukarda kalması sorun oluşturmaz :) aksne daha iyi

www.kriptopedi.com
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Atorgani
    Atorgani's avatar
    Erkek
    Easx bunu yazdı

Whatsapp grubu varsa benide alıverin 0542 760 14 95 :) facebook garp kaçar hocam ek olarak konunun yukarda kalması sorun oluşturmaz :) aksne daha iyi

Beni de aranıza alın @tanga

0539 670 8886

neyi neden yaptığını bilmiyor, sonra da ölüp gidiyorsun.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    attackatak
    attackatak's avatar
    Erkek

beyler bu nasıl manyak bişeymiş böyle. dün sabah ego one 1100mah aldım. aldığımdan beri bir tek sigara içmedim. 2 günde sigara içtiğim 14 yılı unutturdu bana. acayip zevkli bişi.

yeni alacak arkadaşlar için yüksek nikotin oranına hiç gerek yok. günde 1-1,5 paket marlboro gold içerdim. 6mg lık Red Rock Bloody Shark ve Mermaid Madagascar likitlerinden aldım. (Türkiye'de olmayabilir) İlk bi kaç saat boğazımı yaktı. Sanırım 6mg nikotin fazla geldi. Şuan bildiğin kebap halde çekiyorum. 1ohm atomizer kullanıyorum. Dünden bu yana yaklaşık 4mg içmişimdir. Canım istediği için değil tamamen keyfine çekiyorum. Nargile gibi hatta daha güzel. alacak arkadaşlara tavsiye olarak 2200mah'dan aşağı batarya almayın. Yoksa günde 2 kez dolum ister.

zararlarına gelince her kafadan bi ses çıkıyor. sabah kalktığımda olan balgam bugün yoktu. sigara içtikten sonra ki nefeste olan ağırlıkta olmuyor. sigaranın getirdiği yorgunluk halsizlik hissi de yok. zararı varsa da sigara gibi göstererek yapmıyor. bundan sonra normal sigara kullanmam.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Easx
    Easx's avatar
    Erkek

Aldığım günden beri 1 hafta geçti. İlk gün şarj bitti 2 sigara içtim. Bugüne kadar başka sigara içmemiştim.

Bugün hafif demleneyim dedim. Kesmedi abi natura ve dekang likit. Buda benim hatam. Esigaraus'ta alkolle içilecek likitler var. 

Bugün yarın sağlam bir atomizer  ve mod yanında 5 6 adet likit deneyeceğim .

Halo Turskish Tobacco ve Efkar Silahlı kuvvetlere bir bakacağım bakalım diğer 4'ünede karar veririm.

www.kriptopedi.com
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DadasAdam
    DadasAdam's avatar
    Erkek

Yeni başlayıp sigara gibi kesmediğini düşünenler varsa bence bir şans daha verip doğru likiti bulmaya çalışsın. Emin olun mod atomizer o kadar da önemli değil, işin sırrı likitte...

Pil olarak önerebilirim: http://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/18650-pil-gercek-3000mah-orjinal-kaliteli-urun-224017238

LG pillerden daha uzun ömürlü oluyor. Sürekli kullanımda ortalama 7-8 saat idare ediyor (nargile içiminde). Normal sigara gibi saatte bir içip kesilince bırakırsanız galiba uzun süre idare eder. Sony denemedim belki Sony piller daha iyidir.

Bir anadan dünyaya gelen yolcu...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Efendi
    Efendi's avatar
    Erkek
    myblackworldweb bunu yazdı

Esigara ile ilgili sormak istediğiniz konular varsa her turlu yardımcı olurum. Whatsapp Tbt grubumuza dahil edebilirim.

Likit konusunda ben kendim yapıyorum. Sakın ama sakın dekang - natura gibi likitler almayın. Varsa lavaboya dökün. 

10 senedir  dünya çapında likitin önde gelen ismidir Dekang. Adamlar laboratuarlarda neyi nasıl yapacaklarını düşünürken sen lavaboya dökün diyorsun. Nedir bu her şeye çamur atma hevesi anlamış değilim...

http://dekang-liquids.de/   burdan bir bakıver de adamlar neden biyoteknolojik bir şirket kurma zahmetine girmişler bize de anlat.

Edit; Link

Efendi tarafından 11/Tem/16 01:18 tarihinde düzenlenmiştir

Harabat ehlini hor görme Zakir, defineye malik viraneler var...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek

Oructa yaklasik 20 gun icmedim sigara. Malzeme eksikligi yuzunden bayramin 1.gununden beri iciyorum ama az kaldi kargolarimin hepsi carsamba elime geciyor yani kaldi 2 gun.

Yillarsir sigara icerim. Su 4 5 gundur tekrar basladim her sabah lanet ederek uyaniyorum yeni urunlerim geldikten sonra temelli birakiyorum. Ara verip 3 5 gun kullanildiginda ne kadar bok oldugu anlasiliuor.tekrar burun tikanikligi, balgam, sabah yataktan cikamama, yorgunluk bas gosterdi mk -_-

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.