folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Elektronik Sigara Macerası (E-Sigara İşe Yarıyor Mu ?)

Elektronik Sigara Macerası (E-Sigara İşe Yarıyor Mu ?)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek
    NigraSilva bunu yazdı
    Kreyzi bunu yazdı
    NigraSilva bunu yazdı

Yaklaşık bir yıl oldu başlayalı, günde iki paket camel içerdim. Likite yaptığım masraf ile sigaraya yaptığım masrafı karşılaştırırsak baya karda gözüküyorum. Aromalı likitleri de bırakıp nBase'e geçtim bir süre önce, 3 mg nikotin ve 99% vg kullanıyorum. Ama şöyle birşey var, hobi haline getirme durumunuz mevcut. Şu an evdeki rba, rda ve modların haddi hesabı yok. Yeni birşey gördükçe alası geliyor insanın.

Ayrıca ne olursa olsun yurtdışı fiyatını araştırmadan almayın birşey, özellikle Türkler 95-100 liraya getirdikleri authentic starter setleri 200-250'den satmaya çalışıyorlar.

zaten millet bu şekil itelemeye çalışmasa bi çok kişi rahatlıkla bırakırdı. arf-talep arttığı için kaliteli likit uygun fiyat olurdu filan.

nbase tek içmek nasıl hocam tat olarak nasıl merak ettim. daha likit yapımına başlamadım o yüzden nbase geçmedi hiç elime.

bu arada fazla fazla ürünler var ise bi coil jig için anlaşak alayım :F artık gümrükten jig bile geçmiyor.

@salihgs

hocam genelde başlangıç için iyi ama nedense hemen hemen herkes cubis ato'dan şikayetçi.

Uzun süre aromalı içtikten sonra nBase ilaç gibi geliyor, düşük nikotik ve yüksek vg oranlı nBase ile ciğer çekimi daha yumuşak oluyor. Tat ve koku olayı kaliteli olanlarda yok denecek kadar az zaten, hafif bir tatlılık bırakabiliyorlar ağızda sadece.

Hocam daha bu hafta yeni atomizer getirdim sorunsuz geçti, malum siteyi mi kullanıyorsunuz? Hong kong post ile getirin oradan getirtiyorsanız daha çabuk geliyor. Elimde bir adet coil jig var onun da ucunu yamulttum, benim de almam lazım bir tane. :D

malum site dediğin ff mi ? dadas'ın yine kargosu kalmış jig almıştı anlamadım ki ne şans var :F

iso ise kit olarak geçirtti gümrükten sanırım şansa bakıyor veya başka bi olayı var. ff ise bi şansımı deniyeyim hong kong ile.

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tayga
    Tayga's avatar
    Erkek
    Kreyzi bunu yazdı
    NigraSilva bunu yazdı
    Kreyzi bunu yazdı
    NigraSilva bunu yazdı

Yaklaşık bir yıl oldu başlayalı, günde iki paket camel içerdim. Likite yaptığım masraf ile sigaraya yaptığım masrafı karşılaştırırsak baya karda gözüküyorum. Aromalı likitleri de bırakıp nBase'e geçtim bir süre önce, 3 mg nikotin ve 99% vg kullanıyorum. Ama şöyle birşey var, hobi haline getirme durumunuz mevcut. Şu an evdeki rba, rda ve modların haddi hesabı yok. Yeni birşey gördükçe alası geliyor insanın.

Ayrıca ne olursa olsun yurtdışı fiyatını araştırmadan almayın birşey, özellikle Türkler 95-100 liraya getirdikleri authentic starter setleri 200-250'den satmaya çalışıyorlar.

zaten millet bu şekil itelemeye çalışmasa bi çok kişi rahatlıkla bırakırdı. arf-talep arttığı için kaliteli likit uygun fiyat olurdu filan.

nbase tek içmek nasıl hocam tat olarak nasıl merak ettim. daha likit yapımına başlamadım o yüzden nbase geçmedi hiç elime.

bu arada fazla fazla ürünler var ise bi coil jig için anlaşak alayım :F artık gümrükten jig bile geçmiyor.

@salihgs

hocam genelde başlangıç için iyi ama nedense hemen hemen herkes cubis ato'dan şikayetçi.

Uzun süre aromalı içtikten sonra nBase ilaç gibi geliyor, düşük nikotik ve yüksek vg oranlı nBase ile ciğer çekimi daha yumuşak oluyor. Tat ve koku olayı kaliteli olanlarda yok denecek kadar az zaten, hafif bir tatlılık bırakabiliyorlar ağızda sadece.

Hocam daha bu hafta yeni atomizer getirdim sorunsuz geçti, malum siteyi mi kullanıyorsunuz? Hong kong post ile getirin oradan getirtiyorsanız daha çabuk geliyor. Elimde bir adet coil jig var onun da ucunu yamulttum, benim de almam lazım bir tane. :D

malum site dediğin ff mi ? dadas'ın yine kargosu kalmış jig almıştı anlamadım ki ne şans var :F

iso ise kit olarak geçirtti gümrükten sanırım şansa bakıyor veya başka bi olayı var. ff ise bi şansımı deniyeyim hong kong ile.

FF kredi kartını Paypalı kapattı şuan geri dönüşlerle ilgileniyolar .)

Gearbest ile PostNL üzerinden alabilirsin şuan gümrük geçişlerde pek sıkıntı görmedim

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Forgotten One
    NigraSilva
    NigraSilva's avatar
    Erkek

FT hocam, yaklaşık on günde geldi benim son paket. İçerisinde bir atomizer, bir de bıçak vardı sorunsuz geçtiler.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    exchanger
    exchanger's avatar
    Erkek

Beyler cigerini seven bana yardımcı olsun, nereden alayım nelerle birlikte alayım ne alayım. 

"Dünyanın bütün kötülüklerine baş kaldır. Bazen senin iyiliğin başkasının kötülüğüne de olabilir. Kendi iyiliğine de baş kaldır..." Y.Kemal
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek
    exchanger bunu yazdı

Beyler cigerini seven bana yardımcı olsun, nereden alayım nelerle birlikte alayım ne alayım. 

hocam istersen yurtdışı sitelerden bi şansını dene. gelirse ekonomik olarak epey avantajlı. olmazsa tr'den foruma yada face gruplarına bakıp oradan alacan.

istersen telefonunu pm'le whatsapp grubuna alalım seni. tbt esigara oluşumu ama genelde goygoy var :F

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Taso Pezevengi
    iso
    iso's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Yurt dışından eşiniz dostunuz gelecekse bu sıralar onun adresine postalatın o gelirken getiriversin, gümrüğe güvenmeyin benim kit olduğu gibi geçti ama bence pil almayın yurt dışında 30-40 tl civarı zaten iyi piller buradan temin edin. Kargoda pil hep sorun

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tayga
    Tayga's avatar
    Erkek

@Dadasadam dışardan güya mario getiriyordu biz de burda bekliyoruz ekildik mi la bari onu bilelim .)

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek
    Tayga bunu yazdı

@Dadasadam dışardan güya mario getiriyordu biz de burda bekliyoruz ekildik mi la bari onu bilelim .)

tahmin ettiğim şeyi soruyorsan geldi ama o sadece koku hacı keşke mario olaydı :F

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    salihgs
    salihgs's avatar
    Erkek

Yurt disi sitelerinden alirken ödemeyi kredi kartindan yapabiliyor muyuz 

Bir de gümrükten gecmezse parayi geri nasil iade alacagiz

salihgs tarafından 06/Ağu/16 22:58 tarihinde düzenlenmiştir
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    salihgs
    salihgs's avatar
    Erkek

Bir de allah rizasi icin su whatsapp grubuna ekleyin ozel mesaj atıyorum kimse dönmüyor geri :W 

05418941189