folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder İzafiyet Teorisine Gore Zamanda Yolculuk Yapma Mumkunmu

İzafiyet Teorisine Gore Zamanda Yolculuk Yapma Mumkunmu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AnaKonda
    AnaKonda's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    TaRuZ bunu yazdı

Anakonda kardeş :) O üüüürüüü vs. kısmını bana dedi. Sen üzerine alınma kardeşşş

Oku bak yeni bi konu acmisim.hocaysaniz hocaliginizi bilin.ayıptır be ne zararim dokunmuş size

Serdengecti
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hayalet Avcısı
    TaRuZ
    TaRuZ's avatar
    Erkek
    AnaKonda bunu yazdı
    TaRuZ bunu yazdı

Anakonda kardeş :) O üüüürüüü vs. kısmını bana dedi. Sen üzerine alınma kardeşşş

Oku bak yeni bi konu acmisim.hocaysaniz hocaliginizi bilin.ayıptır be ne zararim dokunmuş size

Okudum canım kardeşim, 54.saniyede okudum hem de. Ama sen okumuyorsun. Sadece yazıyorsun gibi geldi bana :) 

Errare Humanum Est
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mürşide
    izzmarit
    izzmarit's avatar
    Dişi
    AnaKonda bunu yazdı
    izzmarit bunu yazdı
    AnaKonda bunu yazdı
    izzmarit bunu yazdı
    TaRuZ bunu yazdı
    izzmarit bunu yazdı

Bi de ara sayfalara bakinca kafalari karisik gordum, dinozorlarin kuzenlerini haftanin 3 4 gunu yiyorsunuz haberiniz olsun :') ipucu: canliyken git git gidak diyorlar.

Hepimiz dinazoruz. Hem de hormonlu.

Bi ü ürü üüü de bakayım olmuş musun :D

Yalnız dediğin kısmen doğru, amphioxus civarından bugüne kadar dans!

Valla yerde izmarit toplayıp ta izmarit icenlerden degilim.parliament sigarasi icerim 

Afiyet olsun :') Ama ben balık olan izmaritim, sigara değil. Kanserojen değil besleyiciyim :P

Bi de asıl konuda sorduğuna yanıtı az daha yukarda verdim. Zamanı fizik düzleminde tartışmak istiyorsan sayfalarca tartışabiliriz. Kendi konunu baltalayacaksan sen bilirsin :')

İzmarit bak sende bayağı eskilerden sin hoca dedim bi konu açtım ister yaz istersen de yazma ama hocalığına yakışmayacak sözlerde kullanma dalga geçecek gibi de olma bi uru bakalım demissin bu dalga geçmek demek değilmidir.sana zararim yoksa sende bana sataşma.zararim varsa ne dersen de.yeni üye olup ta dengesizlik yapanlar var ama Allaha çok şükür ben o ağzı bozuk insanlardan değilim.sana karismayana sen karışma.hocalığına yakismaz

Bak guzel hocam :D yukari bak. Ama guzelce bak. Ben de uzun uzun anlatiyorum: Ben kimin mesajini alintilayip yanit yazmisim? Taruzun. Kime horoz muamelesi yapmisim? Taruza. Ben kimi yanitlamisim? Taruzu. Ben kime u uru uuuu de demisim? Taruza. Benim mesajimin ustunde kimin mesaji var? Taruzun. Konusma kimle kim arasinda geciyor? Ben ve Taruz. Ben kime laf atmisim? Taruza. Bu durumda horoz kimdir? Taruz. 

Peki acaba sen niye bozuluyorsun? :D

sigara değil, balık olan.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AnaKonda
    AnaKonda's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    izzmarit bunu yazdı
    AnaKonda bunu yazdı
    izzmarit bunu yazdı
    AnaKonda bunu yazdı
    izzmarit bunu yazdı
    TaRuZ bunu yazdı
    izzmarit bunu yazdı

Bi de ara sayfalara bakinca kafalari karisik gordum, dinozorlarin kuzenlerini haftanin 3 4 gunu yiyorsunuz haberiniz olsun :') ipucu: canliyken git git gidak diyorlar.

Valla yerde izmarit toplayıp ta izmarit icenlerden degilim.parliament sigarasi icerim 

Afiyet olsun :') Ama ben balık olan izmaritim, sigara değil. Kanserojen değil besleyiciyim :P

Bi de asıl konuda sorduğuna yanıtı az daha yukarda verdim. Zamanı fizik düzleminde tartışmak istiyorsan sayfalarca tartışabiliriz. Kendi konunu baltalayacaksan sen bilirsin :')

İzmarit bak sende bayağı eskilerden sin hoca dedim bi konu açtım ister yaz istersen de yazma ama hocalığına yakışmayacak sözlerde kullanma dalga geçecek gibi de olma bi uru bakalım demissin bu dalga geçmek demek değilmidir.sana zararim yoksa sende bana sataşma.zararim varsa ne dersen de.yeni üye olup ta dengesizlik yapanlar var ama Allaha çok şükür ben o ağzı bozuk insanlardan değilim.sana karismayana sen karışma.hocalığına yakismaz

Bak guzel hocam :D yukari bak. Ama guzelce bak. Ben de uzun uzun anlatiyorum: Ben kimin mesajini alintilayip yanit yazmisim? Taruzun. Kime horoz muamelesi yapmisim? Taruza. Ben kimi yanitlamisim? Taruzu. Ben kime u uru uuuu de demisim? Taruza. Benim mesajimin ustunde kimin mesaji var? Taruzun. Konusma kimle kim arasinda geciyor? Ben ve Taruz. Ben kime laf atmisim? Taruza. Bu durumda horoz kimdir? Taruz. 

İzmarit özür dilerim özür dilemekte erdemliktir.ama gerçekten üzüldüm burada laf atan çok.davet ettim bakalım geleceklermi.insanlık bitmismi be.gerçekten dürüst olan pek yok burada kaldiki tahribatın kurallarına uymayanlar çok ve millete laf atanlarda cok

Serdengecti
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hayalet Avcısı
    TaRuZ
    TaRuZ's avatar
    Erkek
    izzmarit bunu yazdı
    AnaKonda bunu yazdı
    izzmarit bunu yazdı
    AnaKonda bunu yazdı
    izzmarit bunu yazdı
    TaRuZ bunu yazdı
    izzmarit bunu yazdı

Nickim hiç bu kadar çok kullanılmamıştı cümle içerisinde. Ne horozmuş bee :D

Errare Humanum Est
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AnaKonda
    AnaKonda's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Kime ne horozluk yapacam.gel cayimi ic

Serdengecti
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kurtismail
    Kurtismail's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    AnaKonda bunu yazdı

Anladığım seni sevmişler ve sen gereksiz alınganlıklar artık yapma bence. :)  Bırakta zaman zaman sana takılanlarda yaşasın. Çay ikram edeceksen yine edersin. Bende seni sevdim bu arada.

Işık Savaşçısı...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AnaKonda
    AnaKonda's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Kurtismail bunu yazdı
    AnaKonda bunu yazdı

Anladığım seni sevmişler ve sen gereksiz alınganlıklar artık yapma bence. :)  Bırakta zaman zaman sana takılanlarda yaşasın. Çay ikram edeceksen yine edersin. Bende seni sevdim bu arada.

Kurtismail babasın sen babasın.gel İzmire sana canımı feda edeyim.ben gerçek dosta canımı feda ederim anlamadığım bi olay var ne zaman bi konu acsam millet laf atıyor.nickim anakonda.bu nicki daha önce kullanan olmamış degilmi.

Serdengecti
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kurtismail
    Kurtismail's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    AnaKonda bunu yazdı
    Kurtismail bunu yazdı
    AnaKonda bunu yazdı

Kurtismail babasın sen babasın.gel İzmire sana canımı feda edeyim.ben gerçek dosta canımı feda ederim anlamadığım bi olay var ne zaman bi konu acsam millet laf atıyor.nickim anakonda.bu nicki daha önce kullanan olmamış degilmi.

Takılma senin nickinle alakalı bir konu değil, Tahribatın genel huyudur öğreneceksin zamanla, burada takılırlar bazen.. fazla alınganlık etmezsen burada çok dost edineceğin güzel insanlar vardır. Bu arada eyvallah güzel gören gözlerine sağlık.

Kurtismail tarafından 17/Eki/17 22:25 tarihinde düzenlenmiştir

Işık Savaşçısı...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AnaKonda
    AnaKonda's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Kurtismail bunu yazdı
    AnaKonda bunu yazdı
    Kurtismail bunu yazdı
    AnaKonda bunu yazdı

Takılma senin nickinle alakalı bir konu değil, Tahribatın genel huyudur öğreneceksin zamanla, burada takılırlar bazen.. fazla alınganlık etmezsen burada çok dost edineceğin güzel insanlar vardır. Bu arada eyvallah güzel gören gözlerine sağlık.

Çok teşekkürler kurtismail baba.saygilar

Serdengecti
Toplam Hit: 24671 Toplam Mesaj: 162
zamanda yolculuk