folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder İzafiyet Teorisine Gore Zamanda Yolculuk Yapma Mumkunmu

İzafiyet Teorisine Gore Zamanda Yolculuk Yapma Mumkunmu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    watervay
    watervay's avatar
    Erkek
    AnaKonda bunu yazdı
    watervay bunu yazdı

Evreni 3 boyutlu düşünebilen insanoğlu neden zamanı 2 boyutlu düşünür halen anlamış değilim. Zamanda ileriye yolculuk ve zamanda geriye yolculuk. Bir noktadan sayısız doğru geçer. Bana uzayda dünyanın bulunduğu konumu tarif edebilecek kim var? 

Zamanda geriye yolculuk sence olamazmi hocam mesela 2017 yilindayiz ya zamanı geriye doğru verseydik 20 yıl öncesine,ne güzel olurdu.zamanda geriye doğru bilseydik giderdim geriye milli piyango sonuçlarını biliyorum ya gider milli piyango bileti alır oynardim veya sayısal loto sonucunu bilirdim en azından gider sayısal loto oynardim hem dahada bi zengin olurdum

Bahsettiğim olay senin anlattığından çok farklı. Olayı sadece geriye gidip zengin olma olarak dar bir çerçevede düşünüyorsun. Ben ise bunun ileri ve geri yönünden ziyade her yöne olabileceğini anlatmaya çalışıyorum. Daha kavrayamadığımız ama farklı boyutların olduğunu. Örnek verecek olursak bütün geçmiş ve geleceği görebildiğin ve müdahale edebileceğin bir boyut düşün. Bu tıpkı 2 boyutlu bir nesnenin 3. boyutu anlamasının güç olması gibi.

Syntax error..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AnaKonda
    AnaKonda's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    watervay bunu yazdı
    AnaKonda bunu yazdı
    watervay bunu yazdı

Evreni 3 boyutlu düşünebilen insanoğlu neden zamanı 2 boyutlu düşünür halen anlamış değilim. Zamanda ileriye yolculuk ve zamanda geriye yolculuk. Bir noktadan sayısız doğru geçer. Bana uzayda dünyanın bulunduğu konumu tarif edebilecek kim var? 

Zamanda geriye yolculuk sence olamazmi hocam mesela 2017 yilindayiz ya zamanı geriye doğru verseydik 20 yıl öncesine,ne güzel olurdu.zamanda geriye doğru bilseydik giderdim geriye milli piyango sonuçlarını biliyorum ya gider milli piyango bileti alır oynardim veya sayısal loto sonucunu bilirdim en azından gider sayısal loto oynardim hem dahada bi zengin olurdum

Bahsettiğim olay senin anlattığından çok farklı. Olayı sadece geriye gidip zengin olma olarak dar bir çerçevede düşünüyorsun. Ben ise bunun ileri ve geri yönünden ziyade her yöne olabileceğini anlatmaya çalışıyorum. Daha kavrayamadığımız ama farklı boyutların olduğunu. Örnek verecek olursak bütün geçmiş ve geleceği görebildiğin ve müdahale edebileceğin bir boyut düşün. Bu tıpkı 2 boyutlu bir nesnenin 3. boyutu anlamasının güç olması gibi.

Hocam zaman aslında ileri geri sağa sola yukarı aşağı kavramlarıdır.bir noktadan saygısızca doğru geçerse zaman kavramı da budur.neden biz bu ayrıntıları goremiyoruz ve zamanda yolculuk yapamiyoruz

Serdengecti
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kardelen442
    kardelen442's avatar
    Erkek

Zamanda yolculuk olsa yapacağım ilk iş mars atlayıp gidip 2023 bekleyip geri dönmek. Gelince artık rahat ederiz.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AnaKonda
    AnaKonda's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    kardelen442 bunu yazdı

Zamanda yolculuk olsa yapacağım ilk iş mars atlayıp gidip 2023 bekleyip geri dönmek. Gelince artık rahat ederiz.

Hocam başka hic bir gezegen kalmadimi arnold schwardzenegger mars konulu fimde oynamıştı.gözlerin yerinden firlayabilir iyi de bi gözlük tak öyle git marsa.nefes almayabilirsin dikkat et orda.oksijen tüpü varsa onuda al git marsa

Serdengecti
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tahref156
    tahref156's avatar
    Erkek

Vaktinde konuştuğumuz seslerin atmosferde hapsolduğu şeklinde bi yazı okumuştum, bununla alakası varmı bilmiyorum ama eğer sesler atmosferde kalıyor ve kaybolmuyorsa, geçmişte kayıtlı kalıyor ve kaybolmuyordur ve zanlımca geçmişe gidilebilir. 

tahref156 tarafından 16/Eki/17 11:10 tarihinde düzenlenmiştir

▒▒▒▒▒▒▓ ▒▒▒▒▒▒▒▓ ▒▒▒▒▒▒▒▓▓▓ ▒▓▓▓▓▓▓░░░▓ ▒▓░░░░▓░░░░▓ ▓░░░░░░▓░▓░▓ ▓░░░░░░▓░░░▓ ▓░░▓░░░▓▓▓▓ ▒▓░░░░▓▒▒▒▒▓ ▒▒▓▓▓▓▒▒▒▒▒▓ ▒▒▒▒▒▒▒▒▓▓▓▓ ▒▒▒▒▒▓▓▓▒▒▒▒▓ ▒▒▒▒▓▒▒▒▒▒▒▒▒▓ ▒▒▒▓▒▒▒▒▒▒▒▒▒▓ ▒▒▓▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▓ ▒▓▒▓▒▒▒▒▒▒▒▒▒▓ ▒▓▒▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓ ▒▓▒▒▒▒▒▒▒▓ ▒▒▓▒▒▒▒▒▓
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
Reply With Quote Alıntı yap
  • KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    emrah20
    emrah20's avatar
    Erkek
    Bu gün, küçük bir miktar da olsa, zamanı geri almanın bir yolunu buldum. Saat'imi bir saat geri aldım. Kendimi bir saat daha genç hisediyorum. Geçmiş sade hatıralarımız, gelecek te rüyalarımız. ikiside kafamızda var. Gerçekte bir tek An var.

emrah20 tarafından 16/Eki/17 12:04 tarihinde düzenlenmiştir

Kendisini Hacker sanan zibidilerden değilim.
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek
    AnaKonda bunu yazdı
    Florenzi bunu yazdı
    NoktaliVirgul bunu yazdı

Hocam ben de dinazorların göktaşından sonra ışık hızına ulaşıp zamanda yolculuk yaptığını düşünüyorum. Kemikleri bulunan dinazorlar göktaşından uzak noktadaki dinazorlar. Onlar yeterl hıza ulaşamayıp dünyada kalmış.

Saçma gelebilir ama dinazorların kemiklerinin bulunduğu konuma dünyanın arkasında dek gelen yerlerdeki okyanusların alt kısımları hep krater şeklinde. Göktaşı düşen yerler oralar.

Göktasi denilen sey gercekten tas. Zaman yolculugu yapmaya yarayan birsey degil ki. Dinozorlarin yokolusunu baslatan göktasi Meksika-Yucatan Yarimadasi‘na düstügüne inaniliyo. Tsin yarattigi iklimsel degisimlerle dinozorlar uzun bir süre icinde ortadan kalkti.

Ayrica konu göktaslari hakkinda acilmisken bir bilgi daha vereyim. Kutsal kitaplarda ve Pasifik milletlerinin efsanelerinde yer alan Nuh Tufani‘na sebep olan göktasinda Hint Denizi‘ne düstügünü kanitlamaya calisan bir grup bilim insani var. Kanitlari bence oldukca güclü.

Hocam yazdığını merakla okudum araştırdım doğru dersin dinozorlar uzun bi sure içinde ortadan kalktı dersin hayır hocam öyle olmuş ise yokolus icin uzun bi sure bekleseydiler dinozorların kemikleri nerede.sorabilirmiyim.bazılarının kemikleri bulundu.hatta dinozor yumurtası da bulunmuştu hatirlarsan eğer peki ya diğer türlerinin kemikleri ne oldu.kemikler zamanla fosil halini alır dersen peki fosil kalıntıları ne oldu.dinozorlar büyük çarpışmanın etkisiyle zaman yolculuğu yaptı bi yerden bi yere nakledildiler diye dusunuyorum.bermuda şeytan üçgeninden söz ettiğimde peki kaybolan uçaklar nereye gitti.bunun cevabını kimse verebilirim.lut kavmi helak olduğunda nuhun gemisi inananları taşıdı aldı goturdu.ama nereye.peki nuhun gemisi nerde.çok kişi araştırdı fakat nuhun gemisini bulamadılar.zaman yolculugumu yaptı bi yerden bi yere nakilmi oldular diye sorduğumda bazıları benimle alay bile edecektir.bu sadece benim düşüncemi.herkesin düşüncesine de saygı duymak zorundayım.hocam dediysemde burada yeniyim sonuçta bende tahribat ailesindenim.kurallara da oldukça saygiliyimdir.sonuçta comezligide kabul etmek gerek.ha eksigim varsa affola.unutmayın sizde comezdiniz ve aradan yıllar geçti belki de bu yüzden hepinize saygı duyarim.tahribat ailesine yakışır hal ve hareketler sergilemekteyim fark ettiyseniz ne mutlu size.bu yüzden hocam derim.buda kisiligim bunu gösterir

Bermuda şeytan ücgeni ile ilgili açıklamalar da yapıldı diye biliyorum. Oradaki manyetik alan ve pusulanın sapıtmasıyla ilgili bir olaymış. Oceanic Airlines'ın uçağı kaybolmuştu en son.

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
    AnaKonda
    AnaKonda's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    NoktaliVirgul bunu yazdı
    AnaKonda bunu yazdı
    Florenzi bunu yazdı
    NoktaliVirgul bunu yazdı

Hocam ben de dinazorların göktaşından sonra ışık hızına ulaşıp zamanda yolculuk yaptığını düşünüyorum. Kemikleri bulunan dinazorlar göktaşından uzak noktadaki dinazorlar. Onlar yeterl hıza ulaşamayıp dünyada kalmış.

Saçma gelebilir ama dinazorların kemiklerinin bulunduğu konuma dünyanın arkasında dek gelen yerlerdeki okyanusların alt kısımları hep krater şeklinde. Göktaşı düşen yerler oralar.

Göktasi denilen sey gercekten tas. Zaman yolculugu yapmaya yarayan birsey degil ki. Dinozorlarin yokolusunu baslatan göktasi Meksika-Yucatan Yarimadasi‘na düstügüne inaniliyo. Tsin yarattigi iklimsel degisimlerle dinozorlar uzun bir süre icinde ortadan kalkti.

Ayrica konu göktaslari hakkinda acilmisken bir bilgi daha vereyim. Kutsal kitaplarda ve Pasifik milletlerinin efsanelerinde yer alan Nuh Tufani‘na sebep olan göktasinda Hint Denizi‘ne düstügünü kanitlamaya calisan bir grup bilim insani var. Kanitlari bence oldukca güclü.

Hocam yazdığını merakla okudum araştırdım doğru dersin dinozorlar uzun bi sure içinde ortadan kalktı dersin hayır hocam öyle olmuş ise yokolus icin uzun bi sure bekleseydiler dinozorların kemikleri nerede.sorabilirmiyim.bazılarının kemikleri bulundu.hatta dinozor yumurtası da bulunmuştu hatirlarsan eğer peki ya diğer türlerinin kemikleri ne oldu.kemikler zamanla fosil halini alır dersen peki fosil kalıntıları ne oldu.dinozorlar büyük çarpışmanın etkisiyle zaman yolculuğu yaptı bi yerden bi yere nakledildiler diye dusunuyorum.bermuda şeytan üçgeninden söz ettiğimde peki kaybolan uçaklar nereye gitti.bunun cevabını kimse verebilirim.lut kavmi helak olduğunda nuhun gemisi inananları taşıdı aldı goturdu.ama nereye.peki nuhun gemisi nerde.çok kişi araştırdı fakat nuhun gemisini bulamadılar.zaman yolculugumu yaptı bi yerden bi yere nakilmi oldular diye sorduğumda bazıları benimle alay bile edecektir.bu sadece benim düşüncemi.herkesin düşüncesine de saygı duymak zorundayım.hocam dediysemde burada yeniyim sonuçta bende tahribat ailesindenim.kurallara da oldukça saygiliyimdir.sonuçta comezligide kabul etmek gerek.ha eksigim varsa affola.unutmayın sizde comezdiniz ve aradan yıllar geçti belki de bu yüzden hepinize saygı duyarim.tahribat ailesine yakışır hal ve hareketler sergilemekteyim fark ettiyseniz ne mutlu size.bu yüzden hocam derim.buda kisiligim bunu gösterir

Bermuda şeytan ücgeni ile ilgili açıklamalar da yapıldı diye biliyorum. Oradaki manyetik alan ve pusulanın sapıtmasıyla ilgili bir olaymış. Oceanic Airlines'ın uçağı kaybolmuştu en son.

Peki hocam bu oceanic airlines in  uçağı nereye gitti.bulundumu.zaman yolculuğu yaptı bi yerden bi yere nakil oldu diye Düşünürüm.ileri bi zamanami gitti geçmiş zamanami gitti desem yine birileri alay edebilir benimle.olsun hocam ben bu konuyu açtı isem kafama tasta firlatsalar eleştiriye açığım.hatta hocam bi konu acmistim kuran ayetlerinde uzaylıların varlığını ispatlamaya çalıştım.ufolar kimler sorabilirmiyim hocam.zaman yolculuğu yapanlar ileri bi zamana gittiler ve geriye doğru geldiklerinde ise tabii ilerideki teknolojiyle birlikte geldiler biz bunları gördüğümüzde ufo  deriz.ilerideki insanlikta bence dinozorlar gibi tüm insanlık nesilde birgün elbet yok olup gidecek ve son nesil olarak ben dahada bilgi konusunda yetişmiş tam teknolojik bilgiye sahip ufolardaki uzaylı diye hitap ettiklerimiz insanlığın yerini alacak diye sadece tahmin ediyorum

Serdengecti
    AnaKonda
    AnaKonda's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    herlocksholmes bunu yazdı

Einstein gibi 8-5 masa isinden, torpil ile bulundugu yere gelmis, elde ettigi sahte sayginligi kari kiz tavlamak icin kullanmis, sozde bilim insani, ozunde ise sahtekar heriflerin lafina bakarak tahminlerde bulunacak degiliz.

Dostum kusura bakma ama einstein'in kari kız tavlamak için kendini bilime adadığını soyledinde gerçekten kari kız tavladiginin haberini nerde okudun.merak ettim.

Serdengecti
  • Toplam Hit: 24679 Toplam Mesaj: 162
    zamanda yolculuk