folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder İzafiyet Teorisine Gore Zamanda Yolculuk Yapma Mumkunmu

İzafiyet Teorisine Gore Zamanda Yolculuk Yapma Mumkunmu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Böcüklerin Efendisi
    krypt
    krypt's avatar
    Erkek

Senin kafan çok karışmış hocam.

Temelden başla bence.

while (1<2)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kurtismail
    Kurtismail's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    eengineer bunu yazdı
    AnaKonda bunu yazdı
    GusFring bunu yazdı
    AnaKonda bunu yazdı
    watervay bunu yazdı

Işık hızında gitmek ile zamanda yolculuk arasında hiçbir zaman bağlantı kuramadım. Bence ışık hızının aşılması ile birşeyler olabilir. Ama zaman yolculuğu için başka şeylerin aşılması gerektiğini düşünüyorum. Yerçekimi ve karadelikler bu işin sırrı gibi geliyor. Eğer karadeliklerdeki ortamı yaratabilirsek zaman kavramı ortadan kalkabilir. Bence araştırılması gereken ışık hızı değil yerçekimidir.

Hocam çok doğru bi tespit.bigbang ta büyük patlama olduğunda yer cekimide  dahada bi duser.bunuda şöyle izah edeyim patlama olduğunda çok agir kütleli cisimler çok uzağa firliyor nedendir.kütlesi çok agir.yerin çekim gücünü de düşünsek normalde patlamalarda cismin yerden hic bi yere gitmemesi gerekiyordu.yer çekim ivmesi kuculdugunden çok agir olan kütleler bi yerden bi yere çok rahat bi bicimde itilebiliyor.

Hocam ben şeyi merak ediyorum, şimdi cern'de dinozorları tokuşturuyorlar ya ee ne oluyor var mı bu konu hakkında bir fikrin

Hocam sen isin gırgırindasin.dinozorlar büyük çarpışmadan sonra yok olup gitti.peki dinozorların kemikleri nerde fosilleri nerde hocam.bazı bi kactanesi bulunmuş peki ya diğerleri nerde hocam.buda zaman yolculuğu yaptıklarını kanıtlar hocam

fosil yakıt dendiğinde aklına ne geliyor hocam?

@Anakonda hocam yani çürümüş olamazlarmı, etleri ve kemikleri 65 milyon yılda petrole dönüşmüş olamazmı diyor @eengineer.!  Birde ne ara Dinolar Zamanda yolculuk yaptılar anlamadım, sen bişeylermi içiyorsun nedir? zamanda yolculuk yaptılarsa neden bize uğramadılar o zaman, buyur buna bir cevap ver?

Işık Savaşçısı...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    literatur
    literatur's avatar
    Erkek

Arkadaş ilgili ve bilgili gibi görünüp soru sormak suretiyle sizi istediği yere çekmeye çalışıyor sadece. Zamanda yolculuk, dinozorlar, milyonlarca yıl öncesinden bahsetmenin pek de mantıklı olmadığını düşünüyor anladığım kadarıyla. Bunu da kendince, size cevap veremeyeceğiniz ve cevabı olmayan sorular sormak suretiyle yapmaya çalışıyor.

Yani galiba zannedersem.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek
    Florenzi bunu yazdı
    TaRuZ bunu yazdı

Bu konuya yazmayacağım. Üçüncüsünü bekliyorum. 

Ilki neydi ki?

https://www.tahribat.com/forum/sedat-peker-e-ne-oldu-232124

https://www.tahribat.com/forum/kuran-uzaylilarin-oldugunu-kanitlar-232141

1 ve 2 :) 

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Florenzi
    Florenzi's avatar
    Erkek
    KotomineKirei bunu yazdı
    Florenzi bunu yazdı
    TaRuZ bunu yazdı

Ilki neydi ki?

Anlasildi bu da troll hesap. Kit akliyla böyle dalga geciyo bizimle. Anakonda isimli üyeligin banlanmasini talep diyorum.

Tek Yol Atatürk 1881 - ∞
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AnaKonda
    AnaKonda's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    KotomineKirei bunu yazdı
    Florenzi bunu yazdı
    TaRuZ bunu yazdı

Ilki neydi ki?

Kullanıcı profiline not düşmek ile ilgili birşeyler yapılsa gibi konu açan sensin hocam

Serdengecti
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek
    AnaKonda bunu yazdı

Kullanıcı profiline not düşmek ile ilgili birşeyler yapılsa gibi konu açan sensin hocam

evet sebebi de yorumlarını ve açtığı konuları gereksiz gördüğüm müritleri işaretleyebilip forum dh gibi engelleme - bloklama sistemi sayesinde unutmak, görmezden gelmek. en azından reyizim diye konu açmıyorum. tabi dilediğiniz konuları açarsınız ben karışamam buna ama ilgi alanıma girmiyor. sizi taşlamamın sebebi ilgi alanıma girmemesi değil, orası ayrı. 

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AnaKonda
    AnaKonda's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    KotomineKirei bunu yazdı
    AnaKonda bunu yazdı

evet sebebi de yorumlarını ve açtığı konuları gereksiz gördüğüm müritleri işaretleyebilip forum dh gibi engelleme - bloklama sistemi sayesinde unutmak, görmezden gelmek. en azından reyizim diye konu açmıyorum. tabi dilediğiniz konuları açarsınız ben karışamam buna ama ilgi alanıma girmiyor. sizi taşlamamın sebebi ilgi alanıma girmemesi değil, orası ayrı. 

Siyasi görüşün ne olursa olsun ben herkesin siyasi görüşüne saygı duyarim.reyis demissem zoruna gittiyse burada yazma arkadaşım.anladım batmanlisin.ben nereli olursan ol saygı duyarim seninde bana saygı duyman lazim

Serdengecti
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKeworks
    DrKeworks's avatar
    Erkek

Oturdum yorumlari tek tek okudum.

bir hocam kelimesi daha duyarsam kendimi oldurucem amk.! Ne lan bu hocam hocam hocam. Turkce hocamdan ibaret amk. Sikeyim dinozorlari.! Adam dinozorlar da zamanda yolculuk yapmis diyor ya.

Cigu bigule :(
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Florenzi
    Florenzi's avatar
    Erkek
    DrKeworks bunu yazdı

Oturdum yorumlari tek tek okudum.

bir hocam kelimesi daha duyarsam kendimi oldurucem amk.! Ne lan bu hocam hocam hocam. Turkce hocamdan ibaret amk. Sikeyim dinozorlari.! Adam dinozorlar da zamanda yolculuk yapmis diyor ya.

Acikcasi bende hic sevmiyorum hocam ile seslenmeyi ki 30 sn önce baska bi baslikta yazdim yine :( Aliskanlik yapti burda yazisirken. Aklima baska biseyde gelmiyo hitap ederken :(

Tek Yol Atatürk 1881 - ∞
Toplam Hit: 24669 Toplam Mesaj: 162
zamanda yolculuk