folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder İzafiyet Teorisine Gore Zamanda Yolculuk Yapma Mumkunmu

İzafiyet Teorisine Gore Zamanda Yolculuk Yapma Mumkunmu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AnaKonda
    AnaKonda's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    marad10a bunu yazdı
    AnaKonda bunu yazdı
    emrah20 bunu yazdı
    Dinozorların hepsi yok olmadı. Karada yürüyenler soğukkalı oldukları için (güneş ısısına daha çok duyarlı) yeni ortama uyum sağlayamamışlar. Uçabilen türleri bu günkü kuşların atalatı. Aradan geçmiş en az 60 milyon yıl. Hangi kemik o kadar var olacak. Kemikler o kadar uzun süre dayanıklı olsalardı, dünya yüzeyinde kemikten geçilmezdi. Tabii leşçi ve kemikleride yiyebilen dinozorları hiç saymadım.

Kardeşim hatta hz.Adem in boyu 40 metreymis hz Yuşa nin boyuda bir minare boyundaymis

mışlarla mişlerle olmaz hocam bu işler.

Nasıl oluyor ogrette öğrenelim hocam.bir elin nesi var iki elin sesi var derler

Serdengecti
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yanak
    yanak's avatar
    Erkek

Işık hızında giden veya o hıza yaklaşan bir canlının maruz kalacağı G kuvvetini bir düşünsenize. O G kuvvetine can dayanmaz. Bence Astral seyahat  tarzı bir yolculukla zaman yolculuğu yapılabilir. Bu halde manen geçmiş veya gelecekte olursak olaylara sadece gözlemci olarak katılabiliriz. Madde halinde olmadığımız için kimsenin ensesine şaplak atamayız. Yani hiçbir olayı değiştiremeyiz ama nasıl olduklarını görebiliriz.. 

Sene 2011 evliliğimin ilk ayları, pc başında Tahribat'da takılıyorum, açılış sayfa falan direk tahribat açılıyor. Bi gün hanım "beni mi daha çok seviyorsun Tahribatı mı?" dedi. "Hatun sen yokken Tahribat vardı." dedim, demez olaydım..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DadasAdam
    DadasAdam's avatar
    Erkek

Troll hesap mk ciddi ciddi okudum kaç sayfa. 

Bir anadan dünyaya gelen yolcu...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AnaKonda
    AnaKonda's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    DadasAdam bunu yazdı

Meral aksenerin yeni kuracağı parti hakkında ne düşünüyorsunuz diye konu acmissin.senin bu açmış olduğun saçma sapan konu değilde nedir bu kardeşim.trol sensin.burada siyaset atistirmasi yapılmaz.kişi ne olursa olsun herkes burada tahribat ailesinden.troll mus.konuya yanıt vermeye bilirsin.seni zorlayan yok.gelip te ortamı germeye hakkin yoktur senin.kaldı ki ben burada hic kimseye laf atmamisim ve atmaya da hakkım yok.saçma sapan konular açan sizsiniz ben tutmusum zamanda yolculuk gibi uzaylıların olduğunu kanıtlayan Kuran ayetlerinden söz ettim ya zoruna gitti degilmi.en fazla hit olma durumun 2117.başkada hit olma durumun yok.seni demek oluyor ki dikkate alan yok.

Serdengecti
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AnaKonda
    AnaKonda's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    DadasAdam bunu yazdı

İmzası:Tanrıyla senli benli konuşurken,patronlariyla sizli bizli ...  Kurandan ayetlerle uzaylıların olduğunu ispatladim ya adamın zoruna gitmiş belli.ateiste bakin Allaha tanrı demiş senli benli konuşmuş haşa...Yuh be bu hesaba Allahini seven birileri birşey bile demezmi.ateistte olsan siyasi görüşün neyse sende bende tahribatta aileyiz dedim adam ateistleri bi kenara meral aksenercileri bi kenara AKP lilerin bi kenara MHP lileri bi kenara koyup tek tek ayiriyormus.bu trol hesap değilde nedir bu.tahribatta siyasi hic bi görüş yoktur.ne olursan ol ben dahil hic kimseye kotu dusunemez isem insanları tek tek ayırmaya seninde burada hakkin yoktur

Serdengecti
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ayhun
    ayhun's avatar
    Erkek

Dislerini ceken doktor anesteziyi fazlami kacirdi anakonda? Kurdugun cumlelerle neyi kanitladin ne yaptin anlamdim bile. butun konuyu okudum bakis acimi degistirdim ama su kafayi yakalayamadim. Sen askerde ne yapion askeriyede bukadar rahat telefon kullanilio mu?

delimiyim ben?
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AnaKonda
    AnaKonda's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    ayhun bunu yazdı

Dislerini ceken doktor anesteziyi fazlami kacirdi anakonda? Kurdugun cumlelerle neyi kanitladin ne yaptin anlamdim bile. butun konuyu okudum bakis acimi degistirdim ama su kafayi yakalayamadim. Sen askerde ne yapion askeriyede bukadar rahat telefon kullanilio mu?

2005 girislisin birşey demem hocam ben karşında comezim.comezligide kabul etmek gerek.dış olayı gerçekti ve bu konuda mağdur oldum.

Serdengecti
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SkynetX
    SkynetX's avatar
    Erkek

La hacı çömez mömez yok amq burada. Millet burda fikirlerini eleştiriyor sen ikide bir "biz aileyiz" diyorsun. Tamam fikrin olabilir istediğin şeye inan ama şu konuda yazdığın şeyler baştan aşağı saçmalık. Aşağılamak için söylemiyorum. Forumda konu açtıysan gelecek cevaplara katlanacaksın.

En son dinazorlar zaman yolcusu diyordun. Herkesin kabul etmesini mi bekliyorsun? Tabi ki eleştirecekler.

Bu arada askersen kolay gelsin.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AnaKonda
    AnaKonda's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    SkynetX bunu yazdı

La hacı çömez mömez yok amq burada. Millet burda fikirlerini eleştiriyor sen ikide bir "biz aileyiz" diyorsun. Tamam fikrin olabilir istediğin şeye inan ama şu konuda yazdığın şeyler baştan aşağı saçmalık. Aşağılamak için söylemiyorum. Forumda konu açtıysan gelecek cevaplara katlanacaksın.

En son dinazorlar zaman yolcusu diyordun. Herkesin kabul etmesini mi bekliyorsun? Tabi ki eleştirecekler.

Bu arada askersen kolay gelsin.

Eleştiriye açığım hocam

Serdengecti
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek

Vu gibi konulara ilgin bvarsa ilgili yerlere git stajyer olarak takıl ama hobi olarak bakıyorsan da araştır bence. Google da gördüğünüz herşeye inanmayın.  Sonuçta oraya da senin benim gibi insanlar yazıyor  troll yapma amacıyla da yazılan çok içerik olsun adsense gelsin de nolursa olsun diye yazanlar da var. Ha gerçek olsun diyey azan var mı? var ama çok az. Zaten adamın bu konuyla ilgilenmesi zamanının olmamasına yani nette boş muhabbet yapmayacağına işaret ediyor. Vel hasıl ok da kasmayın yalan bilgiler üzerine...

next next next install
Toplam Hit: 24674 Toplam Mesaj: 162
zamanda yolculuk