folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder İzafiyet Teorisine Gore Zamanda Yolculuk Yapma Mumkunmu

İzafiyet Teorisine Gore Zamanda Yolculuk Yapma Mumkunmu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hayalet Avcısı
    TaRuZ
    TaRuZ's avatar
    Erkek
    Kurtismail bunu yazdı

Arkadaşlar el insaf diyorum, adam Askerde ve belliki sorunlu, belki sıkıntılarıda var, rahat evinizden oturmuş adamın üzerine gidiyorsunuz Trol diye diye baydı vallahi adam Trol değilim diyor, birde Trol diye, önce ona Trol ne onu anlatsa ya biriniz, belki Trolü küfür falan sanıyorda olabilir, belliki saf biri bu, emin olunki de öyledir, nedir üstüne gidiyorsunuz adamın yahu, ayıp ama! küfür edenlerede ettikleri hiç yakışmamış. Trol diye diye sonunda Banlattınız da adamı, Vicdanınız rahatmı şimdi? Çocukları olan insanlara buradan küfür eden ergenler gerçektende terbiyesizlik ediyorlar, onları edebe davet ediyorum.

Herkes kolay yoldan öğrenemiyor, o zor olanı seçti.

Errare Humanum Est
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    saatci
    muaythaist
    muaythaist's avatar
    Erkek
    Kurtismail bunu yazdı

Arkadaşlar el insaf diyorum, adam Askerde ve belliki sorunlu, belki sıkıntılarıda var, rahat evinizden oturmuş adamın üzerine gidiyorsunuz Trol diye diye baydı vallahi adam Trol değilim diyor, birde Trol diye, önce ona Trol ne onu anlatsa ya biriniz, belki Trolü küfür falan sanıyorda olabilir, belliki saf biri bu, emin olunki de öyledir, nedir üstüne gidiyorsunuz adamın yahu, ayıp ama! küfür edenlerede ettikleri hiç yakışmamış. Trol diye diye sonunda Banlattınız da adamı, Vicdanınız rahatmı şimdi? Çocukları olan insanlara buradan küfür eden ergenler gerçektende terbiyesizlik ediyorlar, onları edebe davet ediyorum.

200 küsür kişi 12 saat banlanıp zevklenirken, 24 saat banlanmaktan birşey olmaz dostum, raadol (:

Ali & Dua & Zeynep'in Babası
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kurtismail
    Kurtismail's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    muaythaist bunu yazdı
    Kurtismail bunu yazdı

200 küsür kişi 12 saat banlanıp zevklenirken, 24 saat banlanmaktan birşey olmaz dostum, raadol (:

Evet onlardan biride benim, ama pekde zevkli gelmedi :) Birileri kavga ettiğinde huzursuz oluyorum, üzülüyorum. O bence saf bir insan, kelimelerde gizli ayrıntıları sezebiliyorum. 

Işık Savaşçısı...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    emrah20
    emrah20's avatar
    Erkek
    Hepimiz saf doğarız sonra hayat bizi bozar. Ben de 12 saat banlanmışım ama farkında olmamışım, kişisel bilgilerimi düzenlerken öğrenmiş oldum. Burası Trol kaynıyor, herkes diğerini trol olmakla suçluyor. Adam tıklama rekoru kırcam diye işi maymunluğa kadar götürüyor. Biraz akıllansın.

Kendisini Hacker sanan zibidilerden değilim.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crystalmeth
    crystalmeth's avatar
    Erkek
    Kurtismail bunu yazdı

harfi harfine katıldığım yorum. anakonda nickli müridin başından beri yorumlarını ve konularını okuyorum bir sorunu olduğu belli bunu anlamak için insan sarrafı olmaya gerek yok sanırım. 

taruz hocam senin de çoğu konularını ve yorumlarını okumuşumdur , yakışmıyor sana hala t*sak geçme derdindesin.

“Fortes Fortuna Adiuvat”
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hayalet Avcısı
    TaRuZ
    TaRuZ's avatar
    Erkek
    crystalmeth bunu yazdı
    Kurtismail bunu yazdı

harfi harfine katıldığım yorum. anakonda nickli müridin başından beri yorumlarını ve konularını okuyorum bir sorunu olduğu belli bunu anlamak için insan sarrafı olmaya gerek yok sanırım. 

taruz hocam senin de çoğu konularını ve yorumlarını okumuşumdur , yakışmıyor sana hala t*sak geçme derdindesin.

Yazılarımı okumuşsan % 90 ciddi ve sonuç odaklı yazdığımı görmüşsündür. % 10 luk kısmı ise gerçekten makara yapılası şeyler ve bunun gibi adamlarla makara yapmak için. Bu konuyu takip ettiysen eğer banlanmasına giden yolu da ben açmışım gibi görünebilir ancak akıllı davranacak. Burası incisözlük ya da skim sözlük gibi popülerite kasma mekanı değil. Çok istiyorsa inci hesabı verelim, gitsin şansını orada denesin. Mürit müridi gerekirse dürtükler. Düşerse kendi "dengesizliği"nden, düşmezse bizden.

Errare Humanum Est
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kurtismail
    Kurtismail's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    TaRuZ bunu yazdı
    crystalmeth bunu yazdı
    Kurtismail bunu yazdı

Yazılarımı okumuşsan % 90 ciddi ve sonuç odaklı yazdığımı görmüşsündür. % 10 luk kısmı ise gerçekten makara yapılası şeyler ve bunun gibi adamlarla makara yapmak için. Bu konuyu takip ettiysen eğer banlanmasına giden yolu da ben açmışım gibi görünebilir ancak akıllı davranacak. Burası incisözlük ya da skim sözlük gibi popülerite kasma mekanı değil. Çok istiyorsa inci hesabı verelim, gitsin şansını orada denesin. Mürit müridi gerekirse dürtükler. Düşerse kendi "dengesizliği"nden, düşmezse bizden.

@Taruz hocamın yorumuna katılıyorum, aslında inciten kendisi değildi, ve kişi kendisini burada biraz daha derli toplu kılmalıda, bunu zor yoldan öğrenmiş olmasını umuyoum, gerçektende basit olarak araştırılabilecek ve öğrenilebilecek konuları bile neden? nasıl şeklinde burada ortaya döküyor ve aklına gelen her saçmalığı burada sergiliyor olması, bu duruma gelmesinde önemli bir rol oynadı.. Umarım bir daha yine Dinozorlar Zamanda yolculuk yaptı demez.  Seviyorum kendisini ama @Taruz hocamın hakkınıda yedirmem. 

Kurtismail tarafından 18/Eki/17 20:02 tarihinde düzenlenmiştir

Işık Savaşçısı...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunusemre
    yunusemre's avatar
    Erkek

Bu adamla neredeyse aynı gün üye olan bir çömez; müridin gizli yardım konusundaki kavga edilen şahsın paylaşılan bilgilerini sahibine ifşa ederken,

bu arkadaş; daha yeni üye olduğu forumda, tanımadığı ve sırf forumdaşı olduğu için müridin kavgasına gidebileceğinden bahsediyordu. Ki çağırılsa gideceğini de düşünüyorum, delikanlı birisine benziyor.

Klavye üzerinden kendisine edilen hakaretlere "telefonumu vereyim yüzüme söyle" şeklinde cevap vermiş kendine doğan hakla.

Arkadaş saf birisi. Bu tip insanları çok görmediğiniz için troll sanıyor olabilirsiniz. İnsanları tanımadan bu kadar ön yargılı olmayın. Tamam, bazı söylemleri banada saçma geldi. Dinozorların ışınlanması, bigbangi kendince yorumlamalarını gülümseyerek takip ettim. Ama konuya atılan onca yorumda duymadığım şeyler farklı bakış açıları çarptı gözüme.. Cahilce geliyorsa konuya dahil olmazsınız, zorunda hissetmeyin kendinizi... Çok mu saçma, forumumu kirletiyor, birkaç kişi konuya yazacağı yerde zaten yönetime şikayet etse konu zaten kalkar.

Üzmeyin birbirinizi, Sakin olun :)

"Programcılar saatler boyunca çalışmak zorunda kalmalarına engel olacak sistemler tasarlamaya saatler boyunca uğraşırlar." David Allen
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kurtismail
    Kurtismail's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Bana özel mesaj çekmiş banlanmadan önce, sanırım biri kendisine 31 ci mi demiş, ne diyo biliyormusunuz bana, dert yanıyor bunu diyen için, diyoki, forumda bayan üyelerde var, bildikleri halde edepsizlik ediyorlar diyor. Doğru diyor bende edep diyorum, ama çocuktaki saflığı farkettinizmi? çok temiz biri ve yazdıklarını inanın içinden geldiği gibi yazıyor, bir insanın bilgi seviyesi sizinle aynı değil diye, onu dışlıyorsunuz, bir insan sizinle aynı düşünmüyor diye dışlıyorsunuz, siyasi fikirleri onu vatan hayini etmesede sizden farklı ise adamı vatan hayini ilen edebiliyorsunuz, Artık büyü Tahribat büyü..! Forum kültürümüzü daha olgunlaştıralım lütfen, aramıza gelen yeni müritleri öğrenmek istediklerini öğretelim, onları dışlamayalım.. Her kes buranın eskileri kadar akıllı yada süper zeka olmayabilir.. Lütfen sağ duyulu olalım.

Dipnot: Kimse yanlış anlamasın, kendisini hiç tanımam sadece böylesine saf bir insan daha önce görmedim, dikkatimi çektiği için ilgilendim, ayrıca forumda kim olursa olsun haksızlığa uğrarsa içim sızlar.

Kurtismail tarafından 18/Eki/17 23:38 tarihinde düzenlenmiştir

Işık Savaşçısı...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    slmarlq
    slmarlq's avatar
    Erkek

Konunun 1 ve 2. sayfasını okudum daha sonra son sayfayı okudum  konu çorba olmuş :) 

Kavganızı baltalamak istemem ama aklıma takıldı şu dünyaya çarptığı iddia neden sadece dinazorları yok etmiş. o devasa dinazorları yok edebilen göktaşı  aslanı kaplanı kediyi köpeği yok edecek güçte olamazmıydı

Bu zamanda en çok azraile güveneceksin.En azından niyeti belli...
Toplam Hit: 24677 Toplam Mesaj: 162
zamanda yolculuk