folder Tahribat.com Forumları
linefolder Bilim Teknik Teknoloji
linefolder Kıyamet Hakkında ( Kıyametle Evren Yok Olacak Mı ? )

Kıyamet Hakkında ( Kıyametle Evren Yok Olacak Mı ? )

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mukavim_
    Mukavim_'s avatar
    Erkek
    che tshirtü giyip eliyle de kurt işareti yapan aktivist arkadaşların kafası senden daha berrak be haci. ortaya karışık yapmışsın resmen.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lotus
    Lotus's avatar
    Homo
    Zeytun-i bunu yazdı
    Daniel-Koo bunu yazdı

İster inanın, ister inanmayın, bizler yıldızların ve kozmik tozun çocuklarıyız.

nasıl neden neye dayanarak? 

adam füzyonlardan sperm alıyor işte sonraki süpernovada doğuyor, karadelik olduğu zamanda ölüyor herhalde onu kastediyor yıldız bilimi olarak böyle açıklayabilirim :))

ve karadeliklerin içinde her zaman bir 2. yıldız (dahabüyük) olma şansı mevcuttur tamamen ölmüyor, yeniden doğuşuda o herhalde.

bildiğin iyice boka sarmış adamlaringen yani :))

kıyamet kopucak kardeş kimsede engel olamayacak, ve kuvvetli kaynaklarda 500 seneye yakın bir zaman dilimi kaldığı vurgulanıyor. 3 zil- hicce 1434 'teyiz şu an yıl olarak, 2000 i geçmez diyorlar bakalım.

adamın yazdığından bunu mu çıkardınız , karadelik yeniden doğuş füzyon ne alakası var , doğrusu şu olmalıydı normal bir insanın düşüneceği budur en azından ; büyük patlama>gezegenler,yıldızlar>ilk canlılar>evrim>insan , sanırım cümlenin anlatmak istediği çocuğu olma durumu bu olsa gerek, bunu anlamak içinde yıldız bilimine vs. ihtiyaç yok

elmor bunu yazdı

Bundan once olan hersey benim icin yaratildi, bundan sonra olacak herseyde benim yuzumden olacak ,

ben oldugumdede kiyamet kopacak.

anubisx bunu yazdı

hersey benim yuzumden yaratildi. Butun evren benim icin yaratildi.

Komik.

sanıyorum konudaki en mantıklı yorumlardan biri elmor müridin yazdığı , komiklikten ziyade çok mükemmel bir yaşam felsefesini yansıtıyor cümleleri , birisi ben olmasaydım dünya yaratılmazdı deyince din oluyorda başkası söyleyince komik mi oluyor asıl komik olan bu sanırım , ama konu bu değil daha derin düşünmeyi öğrenmeniz gerek , elmor un yazdığı şey ciddi anlamda hakkında kitap yazılacak kadar geniş bir cümle 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    c0nverse
    c0nverse's avatar
    Erkek

bence açılan uzay konularından sonra millet internete ''kıyamet'' yazıp çıkan sonuçlarla konu açıyor.

ayrıca sizleri bilgilendireyim, en yakın göktaşı denen kuyruklu yıldız HALLEY ve 80 yılda bir dünyanın yörüngesinde volta atıyor ve her seksen yılda bir dünyaya daha çok yaklaşıyor ortalama 300 yıldan fazla yıl yaşıycaksınız. 

300 yıl yaşıyamıycağınıza göre siktirin edin hayatınızı yaşayın.

ayrıca bu konuda kıyamet nasıl gelcek sonuçları ne olacak bahsedilmemiş

c0nverse tarafından 08/Eki/13 12:16 tarihinde düzenlenmiştir

Converse giyen uzaylı
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

Bu nedenle 21. yüzyıl, insanların yaygın olarak İlahi gerçekleri kavrayacakları ve tek mutlak varlık olan Allah‘a dalga dalga yönelecekleri tarihsel bir dönüm noktası olacaktır. 21. yüzyılda, 19. yüzyılın materyalist inançları tarihin çöplüğüne atılacak, Allah‘ın varlığı ve yaratışı kavranacak, mekansızlık, zamansızlık gibi gerçekler anlaşılacak, insanlık asırlardır gözünün önüne çekilen perdelerden, aldatmacalardan ve batıl inanışlardan kurtulacaktır,

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek

yıl olmuş 2013 hala daha tozdan doğdum diyen var :F

Aslında bu bile Allah'ın varlığına kanıt da. neyse kafası güzelmiş bu yazıyı yazanın :)

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo

evrenin sırrını bildiğini iddia edenlerin basit şeylerden bile haberi olmadığını görünce üzülüyorum. ara sıra da olsa adnan hoca dışında kaynaklardan bilim okuyun. tübitakın ilkokul çocukları için resimli kitapları vardı. ordakileri bile bilmeden karadelikleri anlatanlar var. 

bu arada o "kuvvetli kaynaklar"  kimlermiş çok merak ettim. hangi verilere hangi araştırmalarına göre 500 yıl kalmış.herhalde Cernde çalışan profesörler olsa gerek. 

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    smok3
    smok3's avatar
    Erkek

Yıldız tozu olduğumuz gerçeğiyle dalga geçen arkadaşlar, vücudumuzu oluşturan atomların nasıl oluştuğunu düşünüyorsunuz acaba? Periyodik

tabloda gördüğünüz elementlerin çoğu yıldızların içinde olan nükleer reaksiyonlar sonucu oluşmuştur önce bunu bi öğrenin...

İlim Çin'de de olsa gidip alınız diye hadis var ama artık o kadar yobazlaşmışsınızki ilim elinizin altında olduğu halde siz inanmak istemiyorsunuz...

never say never...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sokoban
    sokoban's avatar
    Erkek

İnsanlar yıldız tozundan oluştuysa şimdiki insanlar neden yıldız tozuna dönüşmüyor ? Atayizler buna da cevap versin.

.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Böcüklerin Efendisi
    krypt
    krypt's avatar
    Erkek

Kişisel fikirlerinizle ilgilenmiyorum lakin evdendeki en büyük yıldız Canis Majoris değil.

while (1<2)
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArduouS
    ArduouS's avatar
    Erkek
    smok3 bunu yazdı

Yıldız tozu olduğumuz gerçeğiyle dalga geçen arkadaşlar, vücudumuzu oluşturan atomların nasıl oluştuğunu düşünüyorsunuz acaba? Periyodik

tabloda gördüğünüz elementlerin çoğu yıldızların içinde olan nükleer reaksiyonlar sonucu oluşmuştur önce bunu bi öğrenin...

İlim Çin'de de olsa gidip alınız diye hadis var ama artık o kadar yobazlaşmışsınızki ilim elinizin altında olduğu halde siz inanmak istemiyorsunuz...

hadiste de geçiyor zaten çamurdan yaratıldınız diye yanılıyormuyum?

Toplam Hit: 9937 Toplam Mesaj: 101