folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder [09.06.2007] TBT Bursa Buluşması

[09.06.2007] TBT Bursa Buluşması

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wert
    wert's avatar
    Erkek
     resimler ne oldu hala bekliom gelecek diye yada geldide benmi görmedim

|sadece aptalların başarısı ders notu ile ölçülür|
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    REsimsiz bulusmaya ben bulusma demem arkadas :D

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NebuLa
    NebuLa's avatar
    Erkek
    wert, tamam yaw acele etme gelir resimler. :)
    bu arada compu haklısın bi ton resim cekindik
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    netmacig
    netmacig's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Beyler hassasiyetimi bildirdim daha önce reklam lı yerleri temizliyoruz.Hakkatende çok güzel bir buluşmaydı.Çok özen gösterrek böyle bişi ayarlayamazdık şansımıza artık kafkasın önündeki 80 yaşındaki tahribat çı amca, kazıkçı garson, jandarmalar tarafından terörizt muamelesi görmemiz sonra bize bunlardan olsa olsa rock çı olur benzetmeleriyle bizi bırakmaları, 2 kişilik arabaya 7 kişi binip 200 km den fazla yol yaptığımızı saymıyorum bile :)) he bide gıdı gıdı elektonik vardı.:DDD biee benzinliği havaya uçuruyoduk sonra prometus acıdı benzinlik sahibine tankeri havaya uçurmaaya karar verdi.:DDDD

Not: Kesinlik ile sitede REKLAM YAPMIYORZ REKLAM LI RESİMLERİ YAYINLAMIYOZ
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExcaliburTBT
    ExcaliburTBT's avatar
    Erkek

" jandarmalar tarafından terörizt muamelesi görmemiz" 

:D KArde$im nedir $u kolluk kuvvetlerden çektiğimiz xD Kırsalda Jandarma $ehirde polis ba$ımıza musallat oluor :D hayır ne varki bnde anlamadım 5 kişiden yukarı nerde topluluk varsa hemen atlıolar :D geliolar ba$ımıza dikiliolar bişiyde deseler :D skicam bakı$ı atıp tırsttıttırıolar :D

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek
    Excalibur001 bunu yazdı:
    -----------------------------

" jandarmalar tarafından terörizt muamelesi görmemiz" 

:D KArde$im nedir $u kolluk kuvvetlerden çektiğimiz xD Kırsalda Jandarma $ehirde polis ba$ımıza musallat oluor :D hayır ne varki bnde anlamadım 5 kişiden yukarı nerde topluluk varsa hemen atlıolar :D geliolar ba$ımıza dikiliolar bişiyde deseler :D skicam bakı$ı atıp tırsttıttırıolar :D

senin tipindendir amk :D kıvırcık kıvırcık dolaşma ortalarda übne :D resller satmıozmu sana bu arada :D

bide fotolar nerde abü ya fotoları hele bi üploat edin bakalım.

DAĞDA ÜÇ BEŞ KOYUN SÜRÜSÜ, TUTTURMUŞ BİR KÜRDİSTAN TÜRKÜSÜ, ELİNE ALMIŞ BAYRAK DİYE BİR MASA ÖRTÜSÜ, SATSAN BEŞ PARA ETMEZ NE DİRİSİ NE DE ÖLÜSÜ, SOYU SOYSUZ OLAN SENSİN TOPRAK SENİN NEYİNE, İTE İTLİK YAPIP KAFA TUTMA BEYİNE, ANLASA DEDİĞİMİ SOKAKTAKİ KÖPEK AĞLAR HALİNE, DUY ULAN SOYSUZ NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.......
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Yok arkadas ,biz 3kisi bir cafede bir araya geliyoruz 5tane foto koyuyoruz forma ,elemanlar koca bulusma duzenliyor 1tane foto yok :) ...buradan Fistan'a sesleniyorum ,karizma insani gormek istiyoruz ,fistan fotolari koy :)

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExcaliburTBT
    ExcaliburTBT's avatar
    Erkek

Fistan koy koy koy koy :D

@buzul : aq snin kamil adam ben müridler olarak 5 kişi şettirince polis salça/ketçap vs oluo dedim kendim demedim!:P

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wert
    wert's avatar
    Erkek

netmacig bunu yazdı:
    Beyler hassasiyetimi bildirdim daha önce reklam lı yerleri temizliyoruz.Hakkatende çok güzel bir buluşmaydı.Çok özen gösterrek böyle bişi ayarlayamazdık şansımıza artık kafkasın önündeki 80 yaşındaki tahribat çı amca, kazıkçı garson, jandarmalar tarafından terörizt muamelesi görmemiz sonra bize bunlardan olsa olsa rock çı olur benzetmeleriyle bizi bırakmaları, 2 kişilik arabaya 7 kişi binip 200 km den fazla yol yaptığımızı saymıyorum bile :)) he bide gıdı gıdı elektonik vardı.:DDD biee benzinliği havaya uçuruyoduk sonra prometus acıdı benzinlik sahibine tankeri havaya uçurmaaya karar verdi.:DDDD

Not: Kesinlik ile sitede REKLAM YAPMIYORZ REKLAM LI RESİMLERİ YAYINLAMIYOZ

+ sabah 2 tane sınavdan çıktım önceki gece hiç uyumadım yemek yemedim otobüsü kaçırdım yaklaşık 3 metreküplük bir bagajda 4 kişi 150 km falan gittim ayrı yetten araba ile bir köpeğe çarptık vsvsvs 

|sadece aptalların başarısı ders notu ile ölçülür|
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NebuLa
    NebuLa's avatar
    Erkek
    o köpek kesin ölmüştür amk direk kartere kafayı çarptı :D
Toplam Hit: 15276 Toplam Mesaj: 130