folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder [09.06.2007] TBT Bursa Buluşması

[09.06.2007] TBT Bursa Buluşması

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fistandantilus
    Fistandantilus's avatar
    Erkek
    Luci bunu yazdı:
    -----------------------------
    Bende Bursa da oturuyorum ama gelebileceğimi sanmıyorum arkadaslar..Neyse belki bi ara gelip sohbete katılır giderim müsadenizle tabii (:

müsade ne demek hocam. tel filan atarsan telefonlaşırız soradanda katılabilir insanlar..

Fakat söyleyin kardeşlerim; insanlığın bir ereği eksikse, eksik değil midir- bizzat kendisi de?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HighNitro
    HighNitro's avatar
    Erkek
    aa hojalar bende bursalıyım :D aslında m.k.paşa ama karacabeyde üni var amk. :( çalıştığım için gelemem büyük ihtimal :(
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fistandantilus
    Fistandantilus's avatar
    Erkek
    highnitro bunu yazdı:
    aa hojalar bende bursalıyım :D aslında m.k.paşa ama karacabeyde üni var amk. :( çalıştığım için gelemem büyük ihtimal :(

ben m.k paşa ve ardından karacabeyde düğüne gitçem sanırsam :)

Fakat söyleyin kardeşlerim; insanlığın bir ereği eksikse, eksik değil midir- bizzat kendisi de?
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    netmacig
    netmacig's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

bey bende palio van var öne iki kişi arkasaya da 6 kişi felan alabilirim.Çağrı durumuna göre ben yalova iznik mudanya armutlueşkel gewmlik kumla yani yazlık olan her yere bakıyom büyük ihtimal ile çağrı gelecek bana ama mutlaka bu cumartesi mudanya çağrısı olur :) hep beraber bi mudanya burgaz yaparız.Araba benden :):) yakıt ta benden

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo
    netmacig bunu yazdı:

bey bende palio van var öne iki kişi arkasaya da 6 kişi felan alabilirim.Çağrı durumuna göre ben yalova iznik mudanya armutlueşkel gewmlik kumla yani yazlık olan her yere bakıyom büyük ihtimal ile çağrı gelecek bana ama mutlaka bu cumartesi mudanya çağrısı olur :) hep beraber bi mudanya burgaz yaparız.Araba benden :):) yakıt ta benden

Valla süper olur ya ayarlayalım bişeyler gezelim. Lafta kalmasın ama :)

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fistandantilus
    Fistandantilus's avatar
    Erkek
    netmacig bunu yazdı:

uyar hocam her türlü :)

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    netmacig
    netmacig's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    akşamada burgaz daki kardeşimizin yanına gideriz.onu bi ziyaret eederiz çalışıyomuş hem yardımıımz dokunur belki.Fotograf makinası felan da getirin de ölümsüzleştirelim bu anı.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fistandantilus
    Fistandantilus's avatar
    Erkek
    evet hocalar makine şart...

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cicuta-douglasii
    Cicuta-douglasii's avatar
    Erkek
    büyük ihtimal bende gelicem..sınawdan çıkıp geliceğim için biraz gecikebilirim..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gokkhan
    Gokkhan's avatar
    Erkek
    tuh ya hojam bu aralar finaller uludag uni.nin o kotu oldu . ama ben yine gelirdimde 10 unda vize gorusmem var ist.da kayarim o civara

the big tourist ..
Toplam Hit: 15273 Toplam Mesaj: 130