folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder [09.06.2007] TBT Bursa Buluşması

[09.06.2007] TBT Bursa Buluşması

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo

Beyler napıyoz akşam kalma planı var mı? Ona göre erzak almak için para getirelim :)

Kalcaksak gece için et alalım pişirelim. Patatesleri ben doğrarım bıçak kullanmakta iyiyim :p 

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExcaliburTBT
    ExcaliburTBT's avatar
    Erkek

Persian hoca ke$ke sen ankarada olabilsen :) Bnada Ev lazım böLe bo$ vs  :P Kız arkada$ımla takılcamda xD Otellerde sürünmek isteimiorum :D

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    netmacig
    netmacig's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Arkadaşlar iş iyice arap saçına dönüyo heele bir cumartesi gelsin toplaşalım olay anında karar veririz napıcazmıza hiç bişi yapamazssak bi cafe de oturur laflarız maksat muahbet olsun ..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    persian
    persian's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Excalibur001 bunu yazdı:
    -----------------------------

Persian hoca ke$ke sen ankarada olabilsen :) Bnada Ev lazım böLe bo$ vs  :P Kız arkada$ımla takılcamda xD Otellerde sürünmek isteimiorum :D

-----------------------------
    Abü bizim ev seyyar kerane zaten manitayla işi ilerleten hemen anahtar istmeye gelir :) babam öğrense beni gece gündüz tiker ne eve alır nede evin 100 metre yakınına :)

Abi evsizlik çok kötü cidden manitayla güzel güzel kafa dinlemek için yada vs. bişiler yaşamak için:) süper oluo.. Keşke bursada olsan rahatına bakardın krallar gibi :s

Yanlız ark.lar şu ev olayına çabuk karar verin daha anahtar göndermeye adam bulucam ve o adam tee 1saat sizle yol gelmeye razı olucak evi göstericek ve bi daha 1saate geri gelicek hemde... bizimkilerinide ona göre tembihlicem eve gitme durumunuz olmasın filan die,ev için benden haber beklien ark.larda var :S  :))

Yanlız Anahtarı çoğaltmayın dalarım bak çok piss :D direk çöpe atarsınız :D:D tabi evde kalıcam derseniz.. (Ayrıca Bu aralar yağmur filan yağıo ev soğuk olabilir baştan söliyim,katalitik vardı tüp bulursanız çalışma ihtimali var:))

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    netmacig
    netmacig's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    oo çok saol persian kardeş senin hakkını nasıl ödicez bilmiom :) wala kimde yapmaz senin yaptıgını evi biz birbirimize sarılarak ısıtrız:) senin için problem olmassa çok iyiy olur ev meselesi direk senin eve gideriz yağmur olmasaydı iyi olacaktı amam tekrarlarız.wala evde bulaşık felan varsa yıkarız eivde toplarız:) wala ev olayı çok iyi olur.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo

abi sen gönder anahtarın bi kopyasını. Şeref sözü anahtarın çöpe hatta denize atıldığında emin olcam. Fırsat olursa kendim atçam.

Kesin gideriz eve. Büyüksün kardeş. 

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fistandantilus
    Fistandantilus's avatar
    Erkek
    çok saol persian :)

ama arkadaşlar aramızdan 4te ayrılcak olanlar var. 4e kadar takılsak heykelde iyi olur. anahtarda ona göre gelirse iyi olur... benim kalma meselem yalan olabilir, ertesi gün 10 da filan bursadan kemalpaşaya yola çıkmam lazım :(

gece eve dönersem çok çok iyi olur...

Fakat söyleyin kardeşlerim; insanlığın bir ereği eksikse, eksik değil midir- bizzat kendisi de?
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    netmacig
    netmacig's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

persian kardeş bana cebini felan bi pm atsan şu ev işini kesinlieştirsek seninle nasıl irtibat kurucaz :)

arakdaşlar yarın ki program şöle olacak önce heykel kafkasta buluşulacak

sonra bi cafede oturulup muhabet edilecek, sonra bi küçük kumla gezisi yapılacak sonra armutlu gezisi yapılacak oradan da bi yalova yapılacak sonra mudanya burgaz yapılacak sonra nokta konulacak

para lasımmı demeyin delikanlı adamın cebinde herzaman para olmalıdır.para yoksa limiti dolmamış kr4edi kartı veya hesapta para olan bi bankamatikte kabulumuzdür.(nakit tercihen)

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    persian
    persian's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Abi teli gönderdim.. Başka bi arkadaşa daha vermiştim ztn..

Yanlız Anahtarı size getirecek eleman arıyorum.. Çünkü sizinle gelmesi şart evi tarif etsede bulamazsanız burgazda tepede bi yerde ve site girişinde teyzemin boxer köpeği saddam var zinciri siteye girmenizi engellemeye yetcek uzunlukta.. sadonun tanıdığı:) bi arkadaşımın kesin gelmesi gerekio.. Bekçi daha işe başlamadığı için köpeği çekmeye birini belki 1saat bekliyebilirsiniz.. ama işte bide siz kaçta gidiceksiniz eve,benim o saate göre birini bulmam gerekio,Vakit daralıo açıkcası bulmaktada zorlanıom ibneler yamukluk yapıo.. 

Bugun baya bi arkadaşa söledim anahtarı vermeye heykele giderim sadece dedi çoğu:S bazıları düğünü bahane etti,1ide çalışıom bi c.tesim tatil dedi :) filan filan..  buluşma saati daha erkene çekebilirseniz 9 10 gibi ben gelirim,beraber gideriz evi gösterir bi daha geri dönerim sonra izniğe yol alırım :s buda baya tefaruhatlı ama yarı yolda bırakmak istemem:S

anahtarı size ulaştırayım sizde de kalsın sorun deil yamuk yapıcağınıza inansam evi açmak için uğraşmam şakasına söledim onu zaten ;)

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    netmacig
    netmacig's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

arkadaşlar persian ile konuştum akşama bi aksilik olmaz ise burgazdayız persian kardeşimizin bu kıyağını unutmayalım.

Toplam Hit: 15275 Toplam Mesaj: 130