folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder [09.06.2007] TBT Bursa Buluşması

[09.06.2007] TBT Bursa Buluşması

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo

tekrar tekrar yaparız beya :p

ben de makina getireyim 

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fistandantilus
    Fistandantilus's avatar
    Erkek
    iyi iyi :)

Fakat söyleyin kardeşlerim; insanlığın bir ereği eksikse, eksik değil midir- bizzat kendisi de?
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ömer Kerem
    MuTReFT
    MuTReFT's avatar
    Erkek
    Belkim öğleden sonra katılırım size.

Mecburi not: Cahilliğin verdiği CESARET ile ettiği lafın nereye gideceğini hesap edemeyen, düşünemeyen, fikir yoksunu mahlukatlara CEVAP vermiyorum.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo
    persian bunu yazdı:
    -----------------------------

Bende bursadanım arkadaşlar..

9unda tamda iş aldım pazara kadar muhasebe bürosunun pclerini elden geçiricem,prg kurucam vs. :S pek vaktim olmaz buluşmaya..

Ama kalmak isteyen filan olursa burgazdaki yazlığı açabilirim.. Disko vs. gitmek isteyen olursada içeri girmeye yarıcak dam bulurum.. :) İstediğiniz diskoya soktururum.. içeride ne bok yerseniz yersiniz orası size kalmış :) (hangi mekan olursa olsun giriş parasıda ödettirmem) geldiğinizde irtibata geçerseniz gelemesemde yardımcı olurum..

(Damlar motordur ama verici değil alıcıdırlar yani şöle oluo çok pis kan emerler sakın onlara kaptırmayn kendinizi donsuz çıkarsınız yani :) onlar sadece içeri girmeniz için tabi disko isterseniz...)

persian kardeş noldu nasıl yapcaz disko işini? 

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    netmacig
    netmacig's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

aa olmadı elbirliği ile persian kardeşe yardımcı olucaz onuda alıcaz persian kardeş oolmadan bu iş olmaz beyler anca beraber kanca beraber maksat kaynaşma tanışma poersian kardeşimiz bize bu kadar iyilik yapıcaz o çalışırken biz eğlenicez wala olmaz biz de gerekirse çalışırız elimizden geleni yaparız onuda aramıza alırız.kardeşimizin çevreside sağlam sagolsun

arkadaşlar MSN nem  ferdikilic@msn.com tbt bursaya katılıcak olanlar eklesin msn de görüşelim.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wert
    wert's avatar
    Erkek
    kaç saat takılırız bende ona göre gelecem elimde valiz olursa şaşırmayın sakın akşam 5 te gitmeyi düşünüyorum 4 e sizden ayrılırım 5 teminalde olurum herhalde

|sadece aptalların başarısı ders notu ile ölçülür|
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fistandantilus
    Fistandantilus's avatar
    Erkek
    biz akşam filan takılmayı düşüyoruz...

Fakat söyleyin kardeşlerim; insanlığın bir ereği eksikse, eksik değil midir- bizzat kendisi de?
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wert
    wert's avatar
    Erkek
    dai ozaman ben sizi yanlız bırakacam saat 4 te kusura bakmazsınız demi birde fistan pmye bak

|sadece aptalların başarısı ders notu ile ölçülür|
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    persian
    persian's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    netmacig bunu yazdı:

aa olmadı elbirliği ile persian kardeşe yardımcı olucaz onuda alıcaz persian kardeş oolmadan bu iş olmaz beyler anca beraber kanca beraber maksat kaynaşma tanışma poersian kardeşimiz bize bu kadar iyilik yapıcaz o çalışırken biz eğlenicez wala olmaz biz de gerekirse çalışırız elimizden geleni yaparız onuda aramıza alırız.kardeşimizin çevreside sağlam sagolsun

arkadaşlar MSN nem  ferdikilic@msn.com tbt bursaya katılıcak olanlar eklesin msn de görüşelim.

Abi benim gelmem imkansızlaştı çünkü ne merkezde olucam ne de burgazda :s

izmitle bursa arası git gel yapıcam ben sadece bursadaki yere bakıcam sanıodum :S cumartesi 2 3 gibi yola çıkıcaz yani yanınıza gelmem çok zor..

Eğer kalma durumunuz olucaksa Ona göre anahtarı bi ark. la göndericem evide o size tarif edicek..

Disko olayını sormuş bi ark. onda benim bursada olmama gerek yok zaten siz sadece söleyin bana ben yeri ayarlarım.. Telefonumu verdim bi ark.a zaten.. başkada yardım edebileceğim bişi olursa seve seve yardım ederim ;)

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fistandantilus
    Fistandantilus's avatar
    Erkek
    persian bunu yazdı:
    netmacig bunu yazdı:

Abi benim gelmem imkansızlaştı çünkü ne merkezde olucam ne de burgazda :s

izmitle bursa arası git gel yapıcam ben sadece bursadaki yere bakıcam sanıodum :S cumartesi 2 3 gibi yola çıkıcaz yani yanınıza gelmem çok zor..

Eğer kalma durumunuz olucaksa Ona göre anahtarı bi ark. la göndericem evide o size tarif edicek..

Disko olayını sormuş bi ark. onda benim bursada olmama gerek yok zaten siz sadece söleyin bana ben yeri ayarlarım.. Telefonumu verdim bi ark.a zaten.. başkada yardım edebileceğim bişi olursa seve seve yardım ederim ;)

çok saol abü :)

Toplam Hit: 15222 Toplam Mesaj: 130