folder Tahribat.com Forumları
linefolder TahriDepo
linefolder 1 Milyar Dolara Eşinizi Bir Başkasıyla Paylaşırmısınız?

1 Milyar Dolara Eşinizi Bir Başkasıyla Paylaşırmısınız?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sil_Bastan
    Sil_Bastan's avatar
    Erkek
    WebCrow bunu yazdı:
    -----------------------------
    JuBa bunu yazdı:

amk ben böle işin verilen cevapların hepsini okum yazıklar olsun demekten başka bişi geçmedi içimden

ulan namus bu beee namus bana teklif etse kafasına falan sıkmam siktirgit derim ne sıkcam kafasına amk

artı evliyken bi karı bana gel beni zik o kadr parayı al dese bile yapmam amk

ulan acaiyp sinirlendim yaa neyse....
    Burada 10.000 çeşit görüş sunuldu hiçbiri senin düşündüğün değilse sen ne düşünüyosun? hepsini okudun demek!

ben ne düşüncem amk kabul etmem tabiiki namus olum bu namus amk diyelim ki sen kabul ettin nasıl rahat uyuyacan amk varmı böyle bişe yaa tamam bırak 1 milyar doları 100 milyona da karısını satan var ki bu kansızlardan birini tanıyorum. kürd arkadaşlarımız alınmasın özellikle resl kürd alınmasın ama bizim karşı köyde bi adam var amk adam kürt  şerefsizim karısını bir paket marlboroya sattığını biliyorum. adı engin. samsun dan olan varsa haber versin verim adresini gitsin atsın 10 - 20 lira siksin

para yok pul yok iş yok karı yok kız yok gol yok hep hüsran amk...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolyDemon
    HolyDemon's avatar
    Erkek
    Amına koyim töbe de lan değil 1 milyar dolar dünyaları versen sewdiğim bi insana bırak sevdiğim bi insanı o benim namusum sayılır dünyaları versen yine vermem. Bana o teklifi yapacak adamın anasını bacısını sikerim walla :@
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tuncaxxz
    tuncaxxz's avatar
    Erkek
    evet deca banlasın diyorus :P

punto cero
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Valira
    Valira's avatar
    Dişi

İlk olarak evli olsaydım sorunlarım olurdu şu yüzdendir ki sorunsuz evliliğe rastlamadım.

Yıllardır evli olup birbirine deli gibi asik cift de görmedim,bi süre sora alıskanlıga dönüsüp monoton bi hal alıyo.

Hormonal etki pek olmadıgından düsünürken genelde beyinlerini de kullanırlar sanırım,sonucta hayatını vermiosun

e bi milyar dolarda hic fena para deil..

The ability to destroy a planet is insignificant, next to the power of the force.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Media
    Media's avatar
    Erkek

namus  Bu lannn namus  a.q  para  ile satın mı alınır mıs töbe töbe ulan a.q  hep gavur memleketının bokları bunlar  gıt gavurlara sor bu sorular yanlıs yerdesın

....
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolyDemon
    HolyDemon's avatar
    Erkek
    media_center bunu yazdı:

namus  Bu lannn namus  a.q  para  ile satın mı alınır mıs töbe töbe ulan a.q  hep gavur memleketının bokları bunlar  gıt gavurlara sor bu sorular yanlıs yerdesın

sana versem o parayı sen banada verirsin :D

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nothing
    nothing's avatar
    Erkek

daha önce yazıldı mı bilmiyorum ama, 

bir fahişeyle nikah kıyarım,onu veririm adama.parayı da alırım.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    garga
    garga's avatar
    Erkek

yahu simdi acik konusmak gerekirse boyle birseyin olmasi 1milyar da 1 ihtimal bile olmadigi icin, hicde dusunup sinirimi bozmak isdemedim acikcasi ama aklima soyle birsey takildi...

ilk once esinize sormaniz gerekmezmi ?

sonra dedim ki;

esine boyle bir soru sormak, direk olarak kabul etmekden daha mi kotu oluyo? :)

bilmiyom valla yeni bi tartisma baslatiyor olabilirim su an...

not:mq, yazdim msji yazarken dusunmek zorunda kaldim :) sinirim bozuldu, sevdigim insan oldugu takdirde boyle biseyi kabul etmeyi dusuneme ihtimalim bile yok valla acik soyliyim... ha sevmezsin fazla (ki baslikda esiniz diyor, esinizi sevmek zorunda deilsiniz belli olmaz mantik evliligidir,mecbur kalinmistir, yas ilerlemistir son sans oldugu dusunulerek evlenilmistir, zarttir zurttur) o zaman kariya sorarim ok derse olur :) puaha

anca gidersin...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek

ahhaa konu uzamis, iyi laf yedik be aksam aksam...

işin acı tarafı ben o 1 milyar dolar ile 500 torunuma birer şato ve altına son model ferrari cekerim.

iste o zmn burda attiniz nutuklar sökmez, ayiptir solemesi onlar sizin torunlarinizi 500 nesil boyunca bedava ayartirlar :)

dogruya dogru...

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MbK
    MbK's avatar
    Erkek
    HolyOne bunu yazdı:

ahhaa konu uzamis, iyi laf yedik be aksam aksam...

işin acı tarafı ben o 1 milyar dolar ile 500 torunuma birer şato ve altına son model ferrari cekerim.

iste o zmn burda attiniz nutuklar sökmez, ayiptir solemesi onlar sizin torunlarinizi 500 nesil boyunca bedava ayartirlar :)

dogruya dogru...

holy hocam konuştuğun çok saçma bence  benim  NAMUSLU torunum yyaa senin torununu ayartırsa hem de NAMUSLU hayatıyla hem de diyorum çünkü baya geniş olmuşuz  o zaman da sana koyar bence artı karısını parasıyla satan adam gece rahat uyursa onda ruh yok a.q. son lafım saygılar ...

Çok özel kadınlar tanıdım. Bana hayatı onlar tanıttılar...
Toplam Hit: 53407 Toplam Mesaj: 196