folder Tahribat.com Forumları
linefolder TahriDepo
linefolder 1 Milyar Dolara Eşinizi Bir Başkasıyla Paylaşırmısınız?

1 Milyar Dolara Eşinizi Bir Başkasıyla Paylaşırmısınız?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aspirin
    aspirin's avatar
    Dişi
    DecaMeroN bunu yazdı:
    -----------------------------

Böyle çok film izleyenler hazır cevap "kesinlikle hayır" , "öldürürüm" vs diyecektir doğaldır... Çok türk filmi izledik...

türkan şoray, fatma girik ,cüneyt arkın ,hülya koçyiğit, ediz hun, ayhan ışık, belgin doruk, kamer yiğit, münir özkul, adile naşit, özlem bora, salih güney, nuri alço, hülya avşar filmlerinde sıkça vurgulanmıştır bu "namus" olayı , şimdi namustan kasıt tecavüz , ar davası olarak bakıldığında ayrı ap ayrı bir kavram yol açmaktadır.

1 Milyar dolar öyle bir paradırki. O para ile birçok şey değişir... ( Birçok insan için ) Heleki ülkemizde beşik kertmesi kavramı halen yaygınsa , başlık parası hala varsa. Bu 1 Milyar dolar çoğu kişinin ayrılık sebebi olacaktır. ( Ayriyetten filmi izlemiş olanlar bilirler. "Olayı bilecek kişiler sadece parayı teklif eden, kadın ve kadının kocasıdır." )

Yok namus falan demeyin şimdi... 1 Milyar dolar ı görünce kaç kişi neler düşünür :)

Hadi diyelim erkekler olarak size sorum;

"Bir bayan geldi ve dediki , 1 milyar dolar vereceğim, benimle bir gece beraber ol. Karını aldat."

Bu kadını reddedecek kaç erkek vardır aranızda ? :) Güldürmeyin adamı plx.

Ha olurda bu kadını reddederim diyecek varsa diyecek söz bulamıyorum. 10 erkekten 8 i kabul eder bunu... Namus tek kavramlı değildir... Hanginiz bakire ( sorum erkeklere ) ...

bu bakir ve bakirelik konusu neye gore cok sevdıgım bır laf vardır bedenının bakıre olması onemlı degıl ruhun fahıse olmasın yeter ... ama bu demekde degıl kı safca sevdım cok sevdım ama herhaltı yedım yooooo   ınsan bırbırını sever ıster bız ınsanız ama adabıda var sınırı asmamak gerek hersey tadında kalmalı erkegın bı kere fıtratında var kı erkegın 99 kadının 1 nefsı var dıye bosuna demıyolar ama bu erkegın gıdıpe e ıste kocum varmıs bak fıtratda gıdelım bı sey ettırelım dıyecegı anlamına gelmez

erkegın namuslu olusu sereflı olusu burdan bellı olur namus kavramını bılen erkek evlenmeden oncekı yasantısındada haddını bılerek evlendıkden sonrada saygı cercevesı ıcınde yasayacagını yasamalı

ama kadınlara af olmamalı evlenmeden once de evlendıkden sonrakı ıhanet dede vurun kahpeye :)

mimi " yim ben ...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    silenceb
    silenceb's avatar
    Erkek

HolyOne bunu yazdı:
    -----------------------------dolara cocugunuzun cocuunun cocuunun cocuuunun .... diye 500 tane yanyana koyun hepsini çalışmadan iyi kalitede yasatirsiniz. (iyi kalite derken son model arabalardan fln bahsediom, 1 milyar dolarla hic yatirim yapmadinizi faize koymadinizi düsünerek)

-Çocuğum burda okumanın sebebi büyük büyük deden Anasını satmıştı da o yüzden.... :D

Aman Allahım nolmuş bu Holy' e ? :(

Ne Mutlu Türküm Diyene...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Z-CHAN
    Z-CHAN's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    sen ne diyon la ben bırak eşi kızımı yanında hediye weirirm :P

.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    uz-i
    uz-i's avatar
    Erkek
    bizim halkımızda her şey yaparlar ama namus konusu olunca affetmezler direk vururlar ndoğrusudabu zaten biz türküz yanki deyiliz

cnc prog. ugs nx solid autocad [IMG]http://img66.imageshack.us/img66/3489/adslnahalirsin5ry6in5ci4md.gif[/IMG]
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    efsun
    efsun's avatar
    Erkek

peki hadi konuştunuz o kadar namus dediniz deca sölemiş..

erkek olsa seve seve gider gerile gerile ben bu hatunu becerdim 1 milyar $ aldım dersiniz

kadın olsa Ulan sen namusumuza laf getiridin  sen o**pusun  dersiniz.

BeniM anlamadıgım konu şimdi konu başka yöne kayacak ama

erkek yapınca milli oluyor

kadın yapınca o**pu oluyor bu neden ?

Her türlü piping işleriniz itina ile yapılır.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BiGGest
    BiGGest's avatar
    Erkek
    açık ve net... 1 milyyar Dolara Karımı SATMAM arkadaş... Ben Onunla Evlenirken Ne O Para Sözkonusuydu Ne O Orospuydu Nede Ben Pezevenktim..

BiGGest was here! [ C.r {YesileV GrandMaster} ]
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    efsun
    efsun's avatar
    Erkek

uz-i bunu yazdı:
    bizim halkımızda her şey yaparlar ama namus konusu olunca affetmezler direk vururlar ndoğrusudabu zaten biz türküz yanki deyiliz

uni yaşın kaç senin? hiç mi demedin  liseli kız olsa atsam şunu eve şu hatuna bak götürüüm diye sonra kalk namus dersin sonra biz türküz dersin?

Her türlü piping işleriniz itina ile yapılır.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek

silenceb:

-Çocuğum burda okumanın sebebi büyük büyük deden Anasını satmıştı da o yüzden.... :D

Aman Allahım nolmuş bu Holy' e ? :(

--------------------------------------------------

senin 500 soy onceki ceddin milattan önce yaşadı :)

hiçmi günahlari yok hiçmi namussuz yoktu aralarinda sence:)

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aspirin
    aspirin's avatar
    Dişi
    silenceb bunu yazdı:

Eşini aldatıyorsan o senin sorunun olur... "-hehe oran fazla bende yapabilirim" diyosan o da senin sorunun...

Bir tarafta da al sana para eşini yada Anneni bana ver diyen biri ? bir daha düşünmeniz için aklınızı mı kıpırıdatmak yada ... başka bir deyişle "Alıp" yıkayıp temizleyip yerine koymak lazım...

Kendinize gelin..

Sevgiyle..

supersın ! bu dusuncenden oturu senı cok sevdım ! helal olsun hala boyle kusursuz erkek varsa dunyada daha evde kalmam demektır nihaha

mimi " yim ben ...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

acik ve net soyleyebilirim 1 milyar dolar degil hani iki bogaz koprusunun 10 yillik gelirini verseler yine kabul etmezdim.

ki koprunun yillik geliri milyar dolarinda cok ustunde

ekmek arasi havyar yiyen bir pezevenk olana kadar, kuru sogan ile ekmek yerim yinede boyle bir leke ile yasamam.

holy senin dedigin cok baska birsey. ticaret baska birsey pezevenklik baska birsey. birinde herkesin alip satabilecegi birsey satiyorsun, digerinde namusunu satiyorsun.

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
Toplam Hit: 53416 Toplam Mesaj: 196