folder Tahribat.com Forumları
linefolder TahriDepo
linefolder 1 Milyar Dolara Eşinizi Bir Başkasıyla Paylaşırmısınız?

1 Milyar Dolara Eşinizi Bir Başkasıyla Paylaşırmısınız?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    inside
    anonim6918524
    anonim6918524's avatar
    Banlanmış Üye
    Bilgi/Destek Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    1 milyar dolara adam başkasının karısına teklif yapacağına gider benimle yatacak dünyanın en güzel hatununu arıyorum diye yarışma yapar aq.

λ
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    silenceb
    silenceb's avatar
    Erkek

"laf'dan bir şey olacakmış canım... " zihniyetine girmişseniz... Cenab-ı Allah sizi islah etsin derim eğer girmişseniz ! tabi..

Tıpkı şey gibi "-laf nasılsa.. küfür bile edebilir nolcak ki bişi yapmıyor" demek gibi..

Topic başlığındaki ""1 milyar dolara eşinizi bir başkasıyla paylaşırmısınız?""  daki  Eş'in yerine Namus ve değer yargısı olarak Annenizi paylaşırmısınız 'da yazsa gazatelere mi verirdiniz "bişi yok sadece laf" diye ? merak uyandı bende ... Ayıp oluyor bence..

İşte böyle bilinçaltımıza savaş açılmış durumda,  en önemli silahımız dinimiz ve Türk Onuru ve namus'unu etkisizleştirmek için Psikolojik savaşın bize yansıyan kısımları...

Tabiki Anlayıp değer verene... savaş verene..

Sevgiyle...

Ne Mutlu Türküm Diyene...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aspirin
    aspirin's avatar
    Dişi
    silenceb bunu yazdı:
    -----------------------------
    HolyOne bunu yazdı:

o 1 milyon dolardı filmdeki...

1 milyar dolar icin bacimi da yaninda yarim milyar dolara promosyon vermeye bakarim heralde bilmiom

ya Holy kusura kalmasın ama ; bazen acaba login hakkını ortaokula giden kardeşine felan mı verdi diyorum... Cevabı anlamış değilim

he ya benımden aklımdan senın dusundugun sey gectı kardesı varmı holy ın yoklugunda cvplara bakcak ! pu sana pu :)))) saka yapıyodur canım kocaman adam ! hıc ole dermı aaaa bunu yazan o parmakların ucuna agzına beynıne ! acı bıber hiii !

mimi " yim ben ...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YaSaYaNHoRtLaK
    YaSaYaNHoRtLaK's avatar
    Dişi
    böyle sorumu olur beeee şahsen benim evlenceğim kişi paylaşırım deseydi hemen öldürmezdim işkence yapardım öldür beni kurtulayım diye ayaklarıma kapanıp yalvartcak duruma getirirdim sonrada öldürürdüm.. böyle bişeyi kim kabullenebilir ki!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SSH
    SSH's avatar
    Erkek
    1 milyon dolar olsunda almanyadan bakire raporu bile alırız :) holy abü
    paylaşırım herhalde :D eşe bağlı :)

sırıtma la.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    efsun
    efsun's avatar
    Erkek

insan oglu açtır.. bu neye benzedi şu yokmuydu çocukları için 100bin e giden kadın onun gibi bişi fakat şuwar 1 ytl için adam vuran 1 paket sigara için 20 yıl yatan biri bunu düşünmez işte..

kimler yapar derseniz  Cehaletin kurbanı olan insanlar yapar.

Her türlü piping işleriniz itina ile yapılır.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    decameron
    decameron's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Bilgi/Destek Madalyası Savaş Madalyası
    Erkek

Böyle çok film izleyenler hazır cevap "kesinlikle hayır" , "öldürürüm" vs diyecektir doğaldır... Çok türk filmi izledik...

türkan şoray, fatma girik ,cüneyt arkın ,hülya koçyiğit, ediz hun, ayhan ışık, belgin doruk, kamer yiğit, münir özkul, adile naşit, özlem bora, salih güney, nuri alço, hülya avşar filmlerinde sıkça vurgulanmıştır bu "namus" olayı , şimdi namustan kasıt tecavüz , ar davası olarak bakıldığında ayrı ap ayrı bir kavram yol açmaktadır.

1 Milyar dolar öyle bir paradırki. O para ile birçok şey değişir... ( Birçok insan için ) Heleki ülkemizde beşik kertmesi kavramı halen yaygınsa , başlık parası hala varsa. Bu 1 Milyar dolar çoğu kişinin ayrılık sebebi olacaktır. ( Ayriyetten filmi izlemiş olanlar bilirler. "Olayı bilecek kişiler sadece parayı teklif eden, kadın ve kadının kocasıdır." )

Yok namus falan demeyin şimdi... 1 Milyar dolar ı görünce kaç kişi neler düşünür :)

Hadi diyelim erkekler olarak size sorum;

"Bir bayan geldi ve dediki , 1 milyar dolar vereceğim, benimle bir gece beraber ol. Karını aldat."

Bu kadını reddedecek kaç erkek vardır aranızda ? :) Güldürmeyin adamı plx.

Ha olurda bu kadını reddetmem diyecek varsa diyecek söz bulamıyorum. 10 erkekten 8 i kabul eder bunu... Namus tek kavramlı değildir... Hanginiz bakire ( sorum erkeklere ) ...

Etinden korkanın kemiğini sikeyim!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aspirin
    aspirin's avatar
    Dişi
    HolyOne bunu yazdı:

1 milyar dolarin on binde birine trnin butun gazetelerine bacimin bakire oldunu manset olarak yazdiririm

namus temizlendi iste...

ha temızlendı yanı bu sekılde oylemı bravo !

mimi " yim ben ...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek

dogru söyleyeni 9 köyden kovarlar...

size biraz daha dogruyu soyleyeyim...

aydın dogani kimse sevmez vatan haini gibi bakarlar... bıraktım 1 milyar doları kaçınız 10 milyar maaşa orda işe girmezsiniz? 1 an dusunmezsiniz o bok attiginiz gunleri...

kaçınız bir apartman daireniz varsa ve 100 milyar ediyorsa 200 milyar verio diye fetullaha satmazsınız? amacı nedir diye sormazsınız bile...

yada araba galerinizden tayyip mercedes alacak kaçınız satmaz?

bu adamlar bu memlekete tek başına zarar vermedi veremez... bahsettigim meblalar çok ufak paralar 1 milyar doların yanında...

bence 1 milyar doları buradaki bazı insanlar anlamıyor yada hayatları boyunca hiç çalışmadılar :)

1 milyar dolara 1 kamyon altın alabilirsiniz.

1 milyar dolara bogazdaki tanesi 20.000 dolar aylık kira getiren yalıların yarısından fazlasını alabilirsiniz.

1 milyar dolara cocugunuzun cocuunun cocuunun cocuuunun .... diye 500 tane yanyana koyun hepsini çalışmadan iyi kalitede yasatirsiniz. (iyi kalite derken son model arabalardan fln bahsediom, 1 milyar dolarla hic yatirim yapmadinizi faize koymadinizi düsünerek)

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    silenceb
    silenceb's avatar
    Erkek

Eşini aldatıyorsan o senin sorunun olur... "-hehe oran fazla bende yapabilirim" diyosan o da senin sorunun...

Bir tarafta da al sana para eşini yada Anneni bana ver diyen biri ? bir daha düşünmeniz için aklınızı mı kıpırıdatmak yada ... başka bir deyişle "Alıp" yıkayıp temizleyip yerine koymak lazım...

Kendinize gelin..

Sevgiyle..

Ne Mutlu Türküm Diyene...
Toplam Hit: 53410 Toplam Mesaj: 196