folder Tahribat.com Forumları
linefolder TahriDepo
linefolder 1 Milyar Dolara Eşinizi Bir Başkasıyla Paylaşırmısınız?

1 Milyar Dolara Eşinizi Bir Başkasıyla Paylaşırmısınız?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baron_27
    baron_27's avatar
    Erkek

bu konu böyle sonsuza dek uzar,

ne 1 milyar dolara eşini paylaşacaklar, ne de paylaşmayacaklar birbirlerinin düşüncesini değiştiremez.

insanın kişiiliğiyle alakalı bişe

///______________
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    emre-07
    emre-07's avatar
    Erkek
    Doublekickx bunu yazdı:
    -----------------------------

Ya HolyOne Kardeş iyi oku : 

! Milyar Dolara İtedigin Hayatı yasayabılırsın...İstedigin İnsanı Elde Edebilecegini Zannedersin Ama Bir Kesimi Sadece Ele Geçirebilirsin. Senin Gibi Düşünenleri Tabiki. Bu yüzden senin ailenden herhangi birine fiyat çekmen bacınmıs oymuş buymuş farketmez sadece sen ve senini gibiler arasında bir döngü saglıyacaktır. elindeki parayla dunyada herseyi yapabilecegine inanan sen ; herkes senin gibi dusunmuyor ayrıca acaba bunu fiyat çektigini ögrenen ilerideki eşin duyarsa yada bilirse sana acaba nekadar deger verecektir.Orasınıda düşün.

Neyse allah akıl versin ne denilirki Buna .

Hoja.İyi hoş konuşuyosunda.Bari imzanı değiştir.Ne yani şunumu demek istiyosun.Bence avrat satılmaz ama yinede kızların a.q.:D Bi tezatlık yokmu sence bu işin içinde:)

Love is a name.Sex is a game.Forget the name.Play the game.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PIROMANTANRI
    PIROMANTANRI's avatar
    Erkek
    ben paylaşmazdım direk satardım:D

Birgün yapacak fen şu siyah toprağı altın/Her şey olacak kudret-i irfan ile...inandım.(Tevfik Fikret/Haluk"un Amentüsü)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baron_27
    baron_27's avatar
    Erkek

PIROMANTANRI bunu yazdı:
    ben paylaşmazdım direk satardım:D

paylaşmaktan daha iyi bir yöntem, ver kurtul :S

///______________
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    inside
    anonim6918524
    anonim6918524's avatar
    Banlanmış Üye
    Bilgi/Destek Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Bu konunun sonucu yok.Herkesin olaya bakış açısı ve hassasiyeti farklı.Kimsenin 1 milyarlık teklifi gelip yapmayacağıda ortada.Fakat böyle şeyleri düşünmek bile çok kötü.Bir insanın eşini satmayı aklından bile geçirmemesi gerekir.Buna göz yumabilecek varsa 1 milyar dolara değil sahip olduğu maddi değerlerin biraz üstünede verir.Burada olaya mantıksal açıdan yaklaşanlar olmuş.Açmadık kapı bırakmaz çünkü para.Çoğu insanında bu paraya karşılık göz yumabileceği konuşulmuş.Doğrudur.Yumanlar olabilir.Yada herşeye karşı hayat arkadaşını,namusunu satılığa çıkarmayanlarda.Bence konu çok uzadı.Kilit vurulsa iyi olur.

λ
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    birdubleraki
    birdubleraki's avatar
    Dişi

Hiç kimse bilemez içinde olmadan.1 lira için neler yapanlar.Uyduruk bi cep tlf için üniversite öğrencisi bi genci trenden atmışlardı.Bunu yapanlar değil karısını TÜRKİYE yi bile satar.

Hepimiz namus diye geziyoruz ortalıkta ama belki satardınız sizde namusunuzu...

Ayrıca namus parayla alınıp satılan birşey değildir,insanın içinde olan bisşeydir...

(Belki biraz saçma belkide gerçeklerdi yazdıklarım aaaamaaaa.....

bunlar benim görüşümmm)

Sana ben hayaller düşler büyüttüm Sana ben gözümde yaşlar büyüttüm Sana ben hummalı aşklar büyüttüm Söyleyemedim ((((hepsenolacaksın))))
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    untouchables
    untouchables's avatar
    Erkek
    vaybe arkadaşlar hepinize 10 üzeri 10 puan.Türk milleti namusuna düşkündür.işte kanıtları

You set up her pickle which you loved
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    megadet
    megadet's avatar
    Erkek

Anlamadığım birşey var evet desek ne olacak demesek ne olacak ?bir teklif geldiğinde bu cevapların evet yada hayır oranına göre bir cevap mı vereceksiniz?

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ObiWan
    ObiWan's avatar
    Erkek

1 milyar doları alırım eşim diye başka kadını gösteririm sonra eşimle parayı çatır çatır yerim[eşim diye başka kadını göstermek için bi kaç belgede oynama yaparım]biraz da o kadına veririm

İnsan ancak sevdiği şeyler uğruna dövüşür.Saygi duyulan şey ise sevilir.Saygi duymak içinse bilmek şarttır
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tuna
    Tuna's avatar
    Erkek
    niye ahali bu konuya bu kadar ilgi gösteriyorki
Toplam Hit: 53412 Toplam Mesaj: 196