folder Tahribat.com Forumları
linefolder TahriDepo
linefolder 1 Milyar Dolara Eşinizi Bir Başkasıyla Paylaşırmısınız?

1 Milyar Dolara Eşinizi Bir Başkasıyla Paylaşırmısınız?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WebCrow
    WebCrow's avatar
    Erkek
    bu klavye başında olcak bi sınama değil adamın karşısına bir tır dorsesi dolusu yeşillikleri yığacaksın karısını kendi elleriyle nası veriyo zevkle seyredeceksin zaten karısını almaya gerek kalmaz o zevkten sonra.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ByALeX
    ByALeX's avatar
    Erkek
    Namus Paraya SatıLır mı? AsLa!

Alim ile Sohbet Etmek Zümrüt ile incidir, Cahil ile Sohbet Etme Günde Bin Can incitir. Alim ile Sohbet Etmek Mertebe, Cahil ile Sohbet Etme Dönersin Merkebe, Eşek Alim Olmaz Kitap Taşımakla Tekkeye, insan da Hacı Olmaz Gitmekle Mekkeye.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wassh
    wassh's avatar
    Erkek
    bana bu teklifi yapan adamı once domaltırdım sonra 1 milyon dolar verip anasını bacısını ..... toba toba ne dokundu bu teklif bana... namusumuz herseyimiz bizim...

cin alinin mına koyam bana bişi olmasın...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

yazımı daha önce yazmak isterdim ama teknik aksaklık oldu.Arkadaşar gröüyorum hepsi yazmış ya namustur şudur budur şöyledir.Sebep?Bir çoğu ekmek buluyor bir çoğu öyle bir durumda dğeil kimse önermedi.İstediğiniz kadar namus şu bu deyin.Milletin karısını kızını düşünüp asılırken namus değil, kızlara hemen orda cinsel ilişkide bulnacakmış gibi dik dik bakarken namus değil, iftira atarken , çalıp çırparken namus değil fakar soru soruldu ya namuss!!!!!!

Allah göstermeisn berbat bir durumda olsanız çalışamaycak halde.Bir çadırda çöpten ekmek alsanız.Adamın biri gelse bunu dese ne oalcka düşündünüz mü hiç?Tabi doğrusu olanda bu bana göre.Yani o binbir gecedeki olay vardı.Çocuğum için herşey yaparım değil de yapmam deyip gerektiğinde yaparsan benim için gerçek namus budur.

Fakat şu var arkadaşlar eminim bir çoğu özellikle %100 yazanlar büyük laf söylüyor.Şu anki içinde bulundukları duruma bakıyor.Yani demek isteidğim tabi ki namustur fakat namus derken sadece buna bakmayın.Namustna söz edebilmek için önce bir çok olayı yapmamız lazım.Çoğunuz hayatınızdan komşunuzun, öğretmeninizin size icraatteyken fantezi süsyeleyek kişilerin tecavuz videosunu azgınlıkla izler.Yada fantazi bile bi yere kadar namussuzluk.

İşte bu durumda üstüne basa basa namus şu bu konuşmayın.Gün gelir devran döner 1 milyon dolara siz bile dönersiniz.Hea ben mi ne derdim?Decayada demiştim;

Allah göstermesin kabul etmem.Hatta karım kabul ediyorsa onuda siktir ederim.Fakat büyük konuşmamak gerkeir diye düşünüyorum.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    van_helsingksk
    van_helsingksk's avatar
    Erkek
    o soruyu alanı alır bi güzel birmilyar kere .... anladınız sizzz ayrıca sadece onunla bırakmaz ailesinede gecerdimm sonra teker teker kursuna dizerdim...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Musket
    Musket's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Ya sanki siz 1 milyar dolara izin vermeyince, karınız 100 milyara kendisi vermeyecek...

Sanki karılar hiç boynuzlamıyor...

Allah aşkına 1 milyar dolar ne demek biliyor musunuz siz ?

100 * 100 den bir deste 10 000$ ediyor...

100 tane deste bir BALYA, yani 1 milyon $ ediyor...

1 balya yaklaşık olarak 0.5 metrekup...

1 000 balya, 500 metrekup eder...

Bu da bir TIR para eder...

1 TIR para yı gorse karınız sızı satmayacak mı sanki ?

1 TIR para için devletler birbirini satıyor,

1 TIR para demek savaş sebebi demek...

Şaka mı yapıyorsunuz siz ?

Kaçınız hayatında 100 000$ yi bi arada gordu de 1 milyar $ yi red ediyorsunuz ? 

İlgilenene not:

1 Milyon dolara kendi gotumu satıyorum...

Aynı zamanda 1 milyon dolara liseli kız arkadasımı da satıyorum...

Abimle de konustuk 2.5 Milyon $ veren varsa, kombine olarak beni, abimi, ve kız arkadasımı alabılır : ) 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    decameron
    decameron's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Bilgi/Destek Madalyası Savaş Madalyası
    Erkek
    mauahaha musket öldüm :D süpersin

Etinden korkanın kemiğini sikeyim!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

musket gülmekten öldüm :D.Abicim e5e çıkan bayanlar 40 ytl için yapıyor 1 milyon için kim bilir naparlat

edit:fark ettim 1 milyarmış aq 1 milyarsa bütün sevgililerimi veririm :D

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolyDemon
    HolyDemon's avatar
    Erkek
    Lan musket ne adamsın yaa :)))))))) Puahauhauhuha :D
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Valira
    Valira's avatar
    Dişi
    bide parayi ben alirdim lan.erkein yaptıı bi is yokki.komisyon verirdim anca

The ability to destroy a planet is insignificant, next to the power of the force.
Toplam Hit: 53420 Toplam Mesaj: 196