folder Tahribat.com Forumları
linefolder TahriDepo
linefolder 1 Milyar Dolara Eşinizi Bir Başkasıyla Paylaşırmısınız?

1 Milyar Dolara Eşinizi Bir Başkasıyla Paylaşırmısınız?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ObiWan
    ObiWan's avatar
    Erkek
    bırakın karınızıda siz kendi dötünüzü verirmisiniz 1 milyar dolara merak ettim hahah:D

İnsan ancak sevdiği şeyler uğruna dövüşür.Saygi duyulan şey ise sevilir.Saygi duymak içinse bilmek şarttır
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Musket
    Musket's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    hojucuk bunu yazdı:
    -----------------------------
    Musket bunu yazdı:

Ya sanki siz 1 milyar dolara izin vermeyince, karınız 100 milyara kendisi vermeyecek...

Sanki karılar hiç boynuzlamıyor...

Allah aşkına 1 milyar dolar ne demek biliyor musunuz siz ?

100 * 100 den bir deste 10 000$ ediyor...

100 tane deste bir BALYA, yani 1 milyon $ ediyor...

1 balya yaklaşık olarak 0.5 metrekup...

1 000 balya, 500 metrekup eder...

Bu da bir TIR para eder...

1 TIR para yı gorse karınız sızı satmayacak mı sanki ?

1 TIR para için devletler birbirini satıyor,

1 TIR para demek savaş sebebi demek...

Şaka mı yapıyorsunuz siz ?

Kaçınız hayatında 100 000$ yi bi arada gordu de 1 milyar $ yi red ediyorsunuz ? 

İlgilenene not:

1 Milyon dolara kendi gotumu satıyorum...

Aynı zamanda 1 milyon dolara liseli kız arkadasımı da satıyorum...

Abimle de konustuk 2.5 Milyon $ veren varsa, kombine olarak beni, abimi, ve kız arkadasımı alabılır : ) 

Bu konuya hicbir sey yamak istemeyipte, yazmak mecburiyetinde kalarak yaziyorum, sadece yanit verilmesine gerek gordugum cumlelere yonelik yazilmistir.

Seninde yazdigin gibi adi uzerinde; O \'Benim karim\' . Benim olanda yapmaz bunu.

Valla ne yalan soyliyeyim ben hic komik bulmadim, hatta ciddi ciddi senin killi gotu, manitani, biraderini bosver ne haber anandan diyebilirim?

O bir tir para ile orospu evladi yahut godosh olarak yasamak mi yakisik?

O para icin  kocasini, evladini satacak kadina gelince; tamamen yanlis evlilik, acele,yetersiz secimdir.  Tez kafasi koparila lakin bos koyun yasasin kolpa.
    Herkes aldatir demissin birde: televizyon cocugu musun? Kendi mezhebin adina konus.

Burada benim de \"Sen benim anamı bırak da, seninki hala bedava vatana millete hizmet mi ediyor ?\" Şeklinde mi cevap vermem lazım ?
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    olivetti
    olivetti's avatar
    Erkek

1 milyar dolara eşinizi bir başkasıyla paylaşırmısınız?

şimdi teklif veren olmadıgı için herkes rahat rahat asla anasını iskerim dünyayı başına yıkarım..vesayre vesayre der aha bende aynen diyorum!:) yok burda gülmücem dur sinirlenim:@ 

...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Angelperta
    Angelperta's avatar
    Dişi

AAAA böyle bir teklif !!!  yani  tabi ki  kabul ederdim :D sonuçta kocam olacak kişi bir insan ve sekste sadece geçirilen bir zaman dilimi. ve şunu biliyorum 
    ki kocamın bu  çekiciliği  sayesinde çocuklarımız en iyi okullara gitcek  biz rahat yaşıcas falan. hiç hayır demem hatta karşı taraf istiosa lezbiyen ilişkiyede 
    girerim oda mı yetmedi 3 lü fantezi bile yaparız . 
    insan hayatında kaç kere böyle bi deneyim yaşarkı hemde kocasıyla birlikte hemde üstüne para alarak değerlendirmek gerek kanımca... 

yani EVET EVET EVET diyorum. ama tabi ki bu  olay gazete manşetlerinde dolaşmasa falan iyi olur kimse bilmesin gizli saklı olunca daha zevkli olur. bi de şu olay var
    maliye ... maliye ye ne dices  bu kadar parayı cat diye alınca :D

L'eternite et un jour
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Naps
    Naps's avatar
    Erkek
    Angelperta bunu yazdı:

AAAA böyle bir teklif !!!  yani  tabi ki  kabul ederdim :D sonuçta kocam olacak kişi bir insan ve sekste sadece geçirilen bir zaman dilimi. ve şunu biliyorum 
    ki kocamın bu  çekiciliği  sayesinde çocuklarımız en iyi okullara gitcek  biz rahat yaşıcas falan. hiç hayır demem hatta karşı taraf istiosa lezbiyen ilişkiyede 
    girerim oda mı yetmedi 3 lü fantezi bile yaparız . 
    insan hayatında kaç kere böyle bi deneyim yaşarkı hemde kocasıyla birlikte hemde üstüne para alarak değerlendirmek gerek kanımca... 

yani EVET EVET EVET diyorum. ama tabi ki bu  olay gazete manşetlerinde dolaşmasa falan iyi olur kimse bilmesin gizli saklı olunca daha zevkli olur. bi de şu olay var
    maliye ... maliye ye ne dices  bu kadar parayı cat diye alınca :D

böle bişi yok böle bişeye gerenk yok:D saçma geldi bana başdan aşağı...

Hayat Ölüme Giden Yolda Bir Düştür...
Toplam Hit: 53413 Toplam Mesaj: 196