folder Tahribat.com Forumları
linefolder TahriDepo
linefolder 1 Milyar Dolara Eşinizi Bir Başkasıyla Paylaşırmısınız?

1 Milyar Dolara Eşinizi Bir Başkasıyla Paylaşırmısınız?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ByNiko
    ByNiko's avatar
    Erkek
    Adamı Tek Kurşunla Vururdum . .

Serefsizlerin serefsizce yasadigi bu dünyada Sende serefsizce Yasiyorsan ADiLiGiNE boncuk takta NAZAR DEGMESiN!!..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

bazı arkadaşlar 1 milyon/1milyar hesabınıda yapamıyor.Eli ayağı tutamayacağı durumda 1 milyon dolara bile razı geleceğinden adım gibi eminim.Burda çıkıp namus şu bu nutuğu atmasından karısınla birlikte kendide döner %100

Allah düşürmesin diyeceğinize hala delikanlılık taslıyorsunuz.Günün birinde eğer çadırda yaşayıp çöpteki 1 küflü ekmeğe düştüğünüzde bu teklif gelirse koşa koşa gidersiniz.

İftira atan, onun bunun karısına kızına bakan, laf atan, of fne güzel sikilir bu yavru diyen, anasına bacısına küfür eden siz mi delikanlılık gurur şu bu dersi veriyorsunuz hıh çok saçma.Şimdi forumd ayapayım delikanlılığımı ama ilk gördüğüm kızın arkasından lafımıda atayım bu sizin delikanlılığınız.

Orda burda nutuk çekeceğinize önce Allah göstermesin diye başlayın.Çünkü o büyük lafı günün birinde bir yutarsınız ki ne olacağı belli olmaz.Günün biri gelir o laf attığınız kimselerin abileri falan giri verir evinize gözlerinizin önünde tecavuz eder karınıza üstüne parada yok sap gibi kalırsınız.

Büyük konuşmayın delikanlı havalarından önce allah göstermesin deyin.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    retrem
    retrem's avatar
    Erkek

Sosyete kesimde bu paraya hayır demezler. Bizim gibi köylü anadolu çocukları :p bu parayı kabul etmez ki eski alışkanlıklarımız ve edeb e verdiğimiz değer hala yaygınsa ve kesinse.

para elbet bigün biter ama namus belasına gardaş çektiğimiz can bizim :p

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ByNiko
    ByNiko's avatar
    Erkek

zumsuk 1.si : O $uan ki maddiyate göre Söylenmi$ Bir Durum Eğer aksi Olsaydı durumunuz kötü Olunca yaparmıydınız vs . denirdi 2.si : burada benim bir kusurumu Görmedin o yüzdn görmediğin $eylere karar vermen yanlış 3 ; ba$kasının karsına kızına laf atiyorsk bizde ölümü hak ederiz. 4 ; budelikanlı havası değildir Sen Burada Tanınmışsın diye nutuk atiyorsun. 5 ; Kuran'da Da Zaten Geçer Namusunuza Göz Dikenleri Öldürmek Günah Değildir.

Seni Savunduğum Tek yön ise ; Bunu Sosyete kesimi yapar burada Sana Hak veriyorum ama Diğerlerinde Seni $iddetle kınıyorum. SaygıLar.

Serefsizlerin serefsizce yasadigi bu dünyada Sende serefsizce Yasiyorsan ADiLiGiNE boncuk takta NAZAR DEGMESiN!!..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adanakebap
    Khaine
    Khaine's avatar
    Erkek
    kendimi bile paylaşırım aq
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Asker
    Asker's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Şerefimiz için yaşarız biz.isterse dünyayı versin

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Freni_Bozug
    Freni_Bozug's avatar
    Dişi
    Bütün dünyayi üstünede uzayi verseler ASLA ve ASLA!

Abi cüküne takma, hayatini yasa!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baron_27
    baron_27's avatar
    Erkek
    namus gazetelere ilanla temizlenmez !!!  TR'yi satın aldığını düşünelim. yarın ölmeyeceğin belli mi? için rahat gidecekmisin namusuna başkasının spermleri döküldükten sonra?

///______________
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek
    ByNiko bunu yazdı:
    -----------------------------

zumsuk 1.si : O $uan ki maddiyate göre Söylenmi$ Bir Durum Eğer aksi Olsaydı durumunuz kötü Olunca yaparmıydınız vs . denirdi 2.si : burada benim bir kusurumu Görmedin o yüzdn görmediğin $eylere karar vermen yanlış 3 ; ba$kasının karsına kızına laf atiyorsk bizde ölümü hak ederiz. 4 ; budelikanlı havası değildir Sen Burada Tanınmışsın diye nutuk atiyorsun. 5 ; Kuran'da Da Zaten Geçer Namusunuza Göz Dikenleri Öldürmek Günah Değildir.

Seni Savunduğum Tek yön ise ; Bunu Sosyete kesimi yapar burada Sana Hak veriyorum ama Diğerlerinde Seni $iddetle kınıyorum. SaygıLar.

-----------------------------
    muahaha sen neden ordan üstüne alındın anlamıyorum ???

Genel olarak sorulmuş orda çok büyü,k konuşuyorsunuz.Ne zaman büyük konuştuysam o tarz bir olaya rastladığım zamanlar çok oldu.

iki incisi senin kusuruna yada sana karşı birşey söylemedim direk delikanlılık moduna girip her boku yiyenlere dedim.

Ayrıca harbi merak ettim sen böyle olaylara mı girdin de bi sen üstüne alındın ?Sen kimsin seni tnaımıyorum bile sana laf atayım.Buda moda oldu herkez birşeyler üstüne alınıyor.Bu durumda yara varki gocunuyorsun durumu oluyor.

Bak üstte arkadaş bile yazmış kendimi bile paylaşırım kutluyorum forumda her ibneliği yapıp sonra gleip burda dleikanlı modunda artislik yapanlar var.Onlar e5teki 40 milyona kendini başkasına miktirenlerden farklı yok benim gözümde adi şerefsiz yalancının önde gidenidir.Tanıdığım biri yok ama varsa onlarada gitti laf.Direk birisine söyleidğim söz değil.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ulascan90
    ulascan90's avatar
    Erkek

kadın dediğin yoldaştır candır o da bir insandır hiçbi insan satılık olmadığından kadınlar da insan olduklarına göre kadınlar da satılık diildir aynısı erkekler için de geçerlidir (hane eşiniz demiş ya) erkek de kadın da çocuk da SATILMAZ para insana YARDIMCIDIR insan paranın KÖLESİ olur ancak başka insanların ticaretini yaparsa

ayrıca bu soruyu bana biri ciddi ciddi sorsaydı ona öyle bi yapışır, onu öyle rahatsız ve taciz ederdim ki kurtulmak için boğaz köprüsünden atlaması gerekirdi ciddiyim bunu da yaparım beni bilen bilir ne kadar rahatsız eici ve yapışkan sülük gıcık ve manyak olabileceimi istediğim vakit

bakır (II) sülfat çözeltisi mavisi gökyüzü
Toplam Hit: 53421 Toplam Mesaj: 196