folder Tahribat.com Forumları
linefolder TahriDepo
linefolder 1 Milyar Dolara Eşinizi Bir Başkasıyla Paylaşırmısınız?

1 Milyar Dolara Eşinizi Bir Başkasıyla Paylaşırmısınız?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TRTC34
    TRTC34's avatar
    Erkek

Bu topraklarin Bu VATANİN (ben uzaklardayim farketmez) binlerce yildir ulusu toresi dini mezhebi ve ulu onder ATATURK top yekun olarak bu ve buna benzer sorularin cevabini tum dunyaya vermistir ve vermeye devam edecektir...

arkadaslar ben USA da yasiyorum burada az da olsa insanlar birbirlerine garip teklifler yada dogasinda gelisen olaylarla yaklasabiliyor ve sorular sorabilir..  bur da dikkat edilecek bir sey var eger sizin TURK oldugunuzu bilen biri varsa bu tip isleri yada sorulari asla aklindan bile gecirmez.. 

Chicagoan TRTC34
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    the_suffering
    the_suffering's avatar
    Erkek
    zumsuk bunu yazdı:
    -----------------------------

bazı arkadaşlar 1 milyon/1milyar hesabınıda yapamıyor.Eli ayağı tutamayacağı durumda 1 milyon dolara bile razı geleceğinden adım gibi eminim.Burda çıkıp namus şu bu nutuğu atmasından karısınla birlikte kendide döner %100

Allah düşürmesin diyeceğinize hala delikanlılık taslıyorsunuz.Günün birinde eğer çadırda yaşayıp çöpteki 1 küflü ekmeğe düştüğünüzde bu teklif gelirse koşa koşa gidersiniz.

İftira atan, onun bunun karısına kızına bakan, laf atan, of fne güzel sikilir bu yavru diyen, anasına bacısına küfür eden siz mi delikanlılık gurur şu bu dersi veriyorsunuz hıh çok saçma.Şimdi forumd ayapayım delikanlılığımı ama ilk gördüğüm kızın arkasından lafımıda atayım bu sizin delikanlılığınız.

Orda burda nutuk çekeceğinize önce Allah göstermesin diye başlayın.Çünkü o büyük lafı günün birinde bir yutarsınız ki ne olacağı belli olmaz.Günün biri gelir o laf attığınız kimselerin abileri falan giri verir evinize gözlerinizin önünde tecavuz eder karınıza üstüne parada yok sap gibi kalırsınız.

Büyük konuşmayın delikanlı havalarından önce allah göstermesin deyin.

-----------------------------hoca yanlış bi mantıkla hareket ediyorsun.senin dediğine göre her durumu kötü olan çöpten ekmek toplayan karısını satar veya böyle bi teklifi kabul eder.namustur bu namus başka bişeye benzemez.ben olsam hırsızlık yaparım ama böyle bişeye tenezzül etmem.ha bide başkasının karısı kızı mevzusuna değinmişsin.sen nerden biliyosun bizim önümüze gelene laf attığımızı.herkesin anası bacısı var böyle düşünmek lazım.

Cem Uzan:Pi sayısı 3 alınacak
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    emre_53
    emre_53's avatar
    Erkek
    böyle şeyler yabancılarda olur zaten böyle bi sitede böyle bi muhabbet bence çok yanlış biz türküz bizde böyle bişey olmaz böyle bi senaryoda olmaz
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    card_zede
    card_zede's avatar
    Erkek

paraya tapsakdık biz başkalarının karısına o teklifleri götürürdük....

bana o teklifi yapanın  dolar başına bi parçasını alırım

sitem etme allaha günahkar olursun;gönül verme kuluna isyankar olursun.....
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

the_suffering eğer bir gün 1 milyar dolar gözünü kırpmadan verebilcek gibi birisi olursna git bu durumda birisine sor.Bir çoğu kabul eder onlara verme içlerindne çıakcaktır kabul etmeyen o adama ver anladın mı?Şimdi rahat rahat konuşmak basit.O durumda ne yapıla bilir nasıl bir piskoloji haline girilir belli olmaz.

Ya der benden başka birşey alamaz Allah canımı alır kabul etmyiorum yada çok para burumüşse gözünü kabul eder.Her bu tür adam kabul edecek demiyorum.Siz nerden nerden anlıyorsunuz mesajı ona şaşıyorum.Delikanlılık yapan çok ama büyük konuşmamak lazım o duruma gelirlerse kabul edecek var diyorum anladın mı?Dleikanlı konuşanların burda içlerinde kesin olmaz diye büyük konuşanlardan kabul edecek var dedim anladın ?

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Ne bu siddet bu celal :) Benim gibi tepkinizi edebi bir sekilde belirtin :P

Aglama fetocan kiyamam goz yaslarina...
    Turkiyedeki Muridlerin hasret bakislarina...

Gozuyun altidaki morluklara el sureyim fetosss
    Dinsim icimdeki bu hasretlik olduk hepimiz bir hosss

Her yerde okullar actin Turkceyi okuttun...
    Okul kayitlari icin dolarlari saydirttin...

Hani fakir fukaranin hocasiydin fetocan
    İligimizi somurdun bagis dedin aldin fetocan

Seksen ilden toprak koklarmissin amerikada
    Gel gor toprakmi kaldi guzelim Anadoluda

Hastalik dedin gittin yattin pentagonda
    İslamiyete kan aglatti karasahinler burada

Dinler arasi diyalogda vatikana yerlestin
    Papanin elinden haclilara seyirttin

Kitap yazdin okuduk,siir duzdun sakidik
    Cebimizdeki parayi hep biz sana bayildik

Aksam oldu kaynamaz asimiz ocakta
    Sen yersin orada Amerikan kapatma

Hocaefendi dedik niye dedik bilmedik
    Kurandan cok risaleinuru ezberlerdik

Ataturk olurken dedi Turk Hekimi
    Senin burnun kanariken dedin amerikan hekimi

Anladik hastasin bir uzak diyardasin
    İyilestin niye gelmessin yoksa CİA kucagindasin.

Yonum kibledir kiblem kabedir dedim
    Senin gibi pentagona ruku etmedim

Allah'i tek bilip sukurler ettim
    Ne clinton nede bush a kulluk etmedim

CW yi gorduk ipini pazara cikardik
    Senin gibi STV de 3 gun boyu haber yapmadik

Dini naralar attiniz tutturdunuz
    Benim garip halkima yutturdunuz

Kuyrugu Ataturk'e vurdurdunuz
    Acisi cikmadi ama yine kudurdunuz...

Belli kendini cok zeki zannedersin
    Kimse gormez kimse bilmez sanirsin

Allah bilir Allah gorur fetocan
    Ahirette dikkat eyle fetocan

Bes vakit namazimi ben kilarim
    Cemaatle isim olmaz bikarim

Senin namaz benimkinden sevapmi
    Sah da piyonda ayni kutuya konmazmi

İbadet tektir Yuce Muhammeddir klavuz
    Tarikat eder islamiyeti huzursuz

Soyle varmiydi Nurcusu Hizbulcusu
    Sonradan cikmadimi din vurguncusu

Sen baktin lokma buyuk burada
    Dedim kuram tarikati surada

Compi der etme fetoya mihnet
    Yat kalk gece gunduz Allahina dua et.

Compi Şahabettin 

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NighT-7
    NighT-7's avatar
    Erkek

konu ne kadar uzadı yaa

Birkaç birşey de ben söylemek isterim
    1- Domuz hayvanını hepimiz biliriz. Adını bile anmak kötü. hınzır veya dağda gezen diye normal adı varken başka adlar uydurulmuş.
    Yani okadar ki kötü-pis bişe. Dünyada eşini kıskanmayan tek hayvan domuzdur. Budu da diyim.

2- Verdiniz Eşinizi. Hiç Şerefiniz, Grurunuz, Erkekliğiniz yok mu ki bunu unutup paraları harcayacaksınız. Eşinizle yakınlaşırken, konuşurken, onu seyrederken aklınıza hiç gelmeyecek mi "ulan zevk ve sefa içinde yaşıyom ama karımı verdim o adama. karımın amının parasıyla paşalar gibi yaşıyorum" Parayla bu olayı bi anlık unutabilirsiniz. Yanlız kalınca veya yatınca aklınıza gelmeyecek mi? gelecek.

3- İnsanımız her nekadar sahtelik, dolandırıcılık, kapkaççılık yapsada namus işinde hassastır. Çeker Emaneti sker Adaleti!
    Teklifi yapana boşaltır mermileri :ga gav ge ge gek dışkın diuv gıtraak :D

benim tarafımda olanlar bu msj ımı altıntı yapsın :P

...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WebCrow
    WebCrow's avatar
    Erkek
    1 milyar doları bi karı bafilemek için ayıran adamın avukatı\yalakası\kölesi\uşağı gelir onu vurursanda skinde olmaz seni vurdurur :):):)
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ByNiko
    ByNiko's avatar
    Erkek
    ha zumsuk bak nedn üstüme aldındığımıda bir notla ekleycekdim ama unumuşum bu cevabı vereceğini biliordum çnkü, hemen üstünde ki yazıda dikkate edersen tek kurşunla vururdum demişdin ve Sende benim bşr kaç cümlemi üstü kapalı olarak bana yansttığın şçin alındım. neyse salla :)

Serefsizlerin serefsizce yasadigi bu dünyada Sende serefsizce Yasiyorsan ADiLiGiNE boncuk takta NAZAR DEGMESiN!!..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baron_27
    baron_27's avatar
    Erkek
    NighT-7 bunu yazdı:

konu ne kadar uzadı yaa

Birkaç birşey de ben söylemek isterim
    1- Domuz hayvanını hepimiz biliriz. Adını bile anmak kötü. hınzır veya dağda gezen diye normal adı varken başka adlar uydurulmuş.
    Yani okadar ki kötü-pis bişe. Dünyada eşini kıskanmayan tek hayvan domuzdur. Budu da diyim.

2- Verdiniz Eşinizi. Hiç Şerefiniz, Grurunuz, Erkekliğiniz yok mu ki bunu unutup paraları harcayacaksınız. Eşinizle yakınlaşırken, konuşurken, onu seyrederken aklınıza hiç gelmeyecek mi "ulan zevk ve sefa içinde yaşıyom ama karımı verdim o adama. karımın amının parasıyla paşalar gibi yaşıyorum" Parayla bu olayı bi anlık unutabilirsiniz. Yanlız kalınca veya yatınca aklınıza gelmeyecek mi? gelecek.

3- İnsanımız her nekadar sahtelik, dolandırıcılık, kapkaççılık yapsada namus işinde hassastır. Çeker Emaneti sker Adaleti!
    Teklifi yapana boşaltır mermileri :ga gav ge ge gek dışkın diuv gıtraak :D

benim tarafımda olanlar bu msj ımı altıntı yapsın :P

arkadaş haklı demiş; öyle bişe olsa maliye vergisini bile alır.  sonra adam muhtasar beyannameyle karısının amının vergisini vermiş olur.

///______________
Toplam Hit: 53408 Toplam Mesaj: 196