folder Tahribat.com Forumları
linefolder Tahribat.Com - Açık Kapılar Önünde
linefolder 15 Mayıs Yürüyüsüne Kesin Gelecek Olanlar

15 Mayıs Yürüyüsüne Kesin Gelecek Olanlar

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TxT
    TxT's avatar
    Erkek

Ekstra bişi yapan olmadı malesef :/ İnternette olan mevcut tasarımlarla yada kendi yapacağı pankartlarla bişiler yapcaz artık. O değil ben katılımın bu kadar az olacağını tahmin etmemişdim oysaki Herkez 3 arkadaşını getirse 40 yapar :|

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unix
    Andrei
    Andrei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    TxT bunu yazdı:
    -----------------------------

Ekstra bişi yapan olmadı malesef :/ İnternette olan mevcut tasarımlarla yada kendi yapacağı pankartlarla bişiler yapcaz artık. O değil ben katılımın bu kadar az olacağını tahmin etmemişdim oysaki Herkez 3 arkadaşını getirse 40 yapar :|

aynen pek ilgi olmadı, neyse tadını bulusmada cıkartırız elimizde pankart olmasa da.

%40 indirimli olarak "Centos Sistem ve Sunucu Yönetimi" adlı kitabımızı satın alarak, Linux üzerine yapılacak olan devam projeleri icin destekte bulunabilirsiniz : http://www.hepsiburada.com/centos-sistem-ve-sunucu-yonetimi-oku-izle-dinle-ogren-p-KKODLAB01579
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lordvader89
    lordvader89's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Tahribat.com üyeleri ne yapıyorlar?

Şuraya bak katılan sayısı yerlerde sürünüyor. Cebite gelenler kadar bile katılım olmadı. Sansür başlayınca konuları açmaya başlarsınız;

"Yasaklı sitelere giriş" "Sansürün amk" "Sansürllü siteler için kesin çözüm" diye.

Ama büyük bir yürüyüş için sıcak koltuklarınızda oturup tv'den takip etmeyi sonra da orada burada sansür yapan zihniyete küfür etmeyi çok iyi becerirsiniz. Yarın gelin akşama kadar bizlrle takılın demiyoruz. Gelin isterseniz tek takılın isterseniz bizimle takılın. Ben mesela 1 saat TBT ile slogan atacağım daha sonra diğer arkadaşların yanına gideceğim.

Velhasıl;

Katılımın bu kadar az olması beni üzdü ve eminim bir çok arkadaşı da üzmüştür. Kullandığınız internet gibi bir nimet var, ve bu nimet çok yakın bir zamanda sadece ucundan koklayacağınız bir nimete dönüşecek. Ama hala daha evimde oturacağım diyorsanız siz bilirsiniz.

Not: Artistlik yaptığımı düşünenler olacaktır aranızda. İstediğinizi düşünün ben yarın delikanlı gibi Taksim Meydanında olacağım. Gerekirse jop yiyeceğim ama en azından bu amkmun sansürü başladığı zaman "uğraştım olmadı" "destekledim olmadı" diyeceğim.

Not 2: Sadece maddi çıkarlar için (Reklam gelirleri) orada olacak yığınla sözlük,blog,forum orada olacak. Şu an onların arasında "sadece interneti için savaşan" nadir topluluk tahribat.com'dur. Bu internet sansürü Holyone'ın tahribat.com gelirlerini düşürmeyecek. Rene'nin gelirlerini düşürmeyecek. (tahribat.com için konuşuyorum). Ama baktığınız zaman katılan diğer toplulukların çıkarları da var. Yanlış anlaşılmasın sadece çıkarları için orada olduklarını söylemiyorum ama en azından nedenleri arasında bu da var. O yüzden Tahribat.com için asil bir yürüyüş olacak olan yarın yapılacak organizasyona katılmanız taraftarıyım. Umarım okuduktan sonra yanlış anlaşılmalar olmaz. Tam anlatamamış olabilirim aklımdakileri.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unix
    Andrei
    Andrei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    lordvader89 bunu yazdı:

Tahribat.com üyeleri ne yapıyorlar?

Şuraya bak katılan sayısı yerlerde sürünüyor. Cebite gelenler kadar bile katılım olmadı. Sansür başlayınca konuları açmaya başlarsınız;

"Yasaklı sitelere giriş" "Sansürün amk" "Sansürllü siteler için kesin çözüm" diye.

Ama büyük bir yürüyüş için sıcak koltuklarınızda oturup tv'den takip etmeyi sonra da orada burada sansür yapan zihniyete küfür etmeyi çok iyi becerirsiniz. Yarın gelin akşama kadar bizlrle takılın demiyoruz. Gelin isterseniz tek takılın isterseniz bizimle takılın. Ben mesela 1 saat TBT ile slogan atacağım daha sonra diğer arkadaşların yanına gideceğim.

Velhasıl;

Katılımın bu kadar az olması beni üzdü ve eminim bir çok arkadaşı da üzmüştür. Kullandığınız internet gibi bir nimet var, ve bu nimet çok yakın bir zamanda sadece ucundan koklayacağınız bir nimete dönüşecek. Ama hala daha evimde oturacağım diyorsanız siz bilirsiniz.

Not: Artistlik yaptığımı düşünenler olacaktır aranızda. İstediğinizi düşünün ben yarın delikanlı gibi Taksim Meydanında olacağım. Gerekirse jop yiyeceğim ama en azından bu amkmun sansürü başladığı zaman "uğraştım olmadı" "destekledim olmadı" diyeceğim.

Not 2: Sadece maddi çıkarlar için (Reklam gelirleri) orada olacak yığınla sözlük,blog,forum orada olacak. Şu an onların arasında "sadece interneti için savaşan" nadir topluluk tahribat.com'dur. Bu internet sansürü Holyone'ın tahribat.com gelirlerini düşürmeyecek. Rene'nin gelirlerini düşürmeyecek. (tahribat.com için konuşuyorum). Ama baktığınız zaman katılan diğer toplulukların çıkarları da var. Yanlış anlaşılmasın sadece çıkarları için orada olduklarını söylemiyorum ama en azından nedenleri arasında bu da var. O yüzden Tahribat.com için asil bir yürüyüş olacak olan yarın yapılacak organizasyona katılmanız taraftarıyım. Umarım okuduktan sonra yanlış anlaşılmalar olmaz. Tam anlatamamış olabilirim aklımdakileri.

eyvallah hocam cokta güzel yazmıssın. ben daha önceki ikili tartısmalarımdan dolayı bu sekilde detaya girmedim.

cok üzücü bu kadar az katılımın olması ama belki konuyu benim acmamın da etkisi olmus olabilir, belki rene ya da holy organize etseydi cok daha fazla katılım olabilirdi.

bazıları sahsi algılamıs sanırım olayı. neyse kimseyi zorla getirecek halimiz yok.

ben uzun süredir istiyordum İstanbul tayfasıyla bulusmayı, yarına nasipmis, en azından gelen arkadaslarla tanısma fırsatım olacak, gelmeyenlerin de canı sagolsun.

%40 indirimli olarak "Centos Sistem ve Sunucu Yönetimi" adlı kitabımızı satın alarak, Linux üzerine yapılacak olan devam projeleri icin destekte bulunabilirsiniz : http://www.hepsiburada.com/centos-sistem-ve-sunucu-yonetimi-oku-izle-dinle-ogren-p-KKODLAB01579
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mylitta
    Mylitta's avatar
    Erkek
    acemicede olsa bir doviz hazirladim. internette sansure hayir yaziyor.

Ayılıp bayılıp ayılıyoruz, bütün sokakları ayıkıyoruz
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gkhn
    gkhn's avatar
    Erkek

Ankara +1

I am free of all prejudice. I hate everyone equally
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek

andrei telefonunu pm lermisin :)

Gelirim Kimseyi bulamam sana ulasayim :)

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mylitta
    Mylitta's avatar
    Erkek
    arkadaslar fotograf makinesini kim getiriyor??

Ayılıp bayılıp ayılıyoruz, bütün sokakları ayıkıyoruz
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

bencede katılım oldukca az.Bide izin yok galiba.İzinsiz gösteri suç yarın inşallah bişey çıkmaz.Herkes kimliğiyle gelsin.Yanında çakı,çok pahalı telefon yada önemli bir eşyayla gelmesin.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kazekage
    Kazekage's avatar
    Erkek

Aynen Beyler kimliğinizi Alında Gelin ne olur ne olmaz , Abi Katılım bencede Çok Az Sadece 28 kişilik bizim Sınıfdan 10 11 kişi gidicek İlginç

Toplam Hit: 24220 Toplam Mesaj: 202