folder Tahribat.com Forumları
linefolder Tahribat.Com - Açık Kapılar Önünde
linefolder 15 Mayıs Yürüyüsüne Kesin Gelecek Olanlar

15 Mayıs Yürüyüsüne Kesin Gelecek Olanlar

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karahanx
    karahanx's avatar
    Erkek

tam da 15 ınde ankaraya gıdıcem. TMMOB konferansına. hay anasını . eylemci duygularım azmıştı ne guzel .

Hayat Bizi 61 kenara...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lepusmorris
    lepusmorris's avatar
    Erkek

belli değil.(

..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fuzulli
    Fuzulli's avatar
    Erkek

Bende geliyorum listeye ekleyebilir misin? Birde TBT t-shirt'ü giyip destek verdiğimiz siteyi telafuz edecek miyiz? Diğer konuda site isminin söylenmesine HolyOne pek sıcak bakmıyordu. Son durum nedir?

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unix
    Andrei
    Andrei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Fuzulli bunu yazdı:
    -----------------------------

Bende geliyorum listeye ekleyebilir misin? Birde TBT t-shirt'ü giyip destek verdiğimiz siteyi telafuz edecek miyiz? Diğer konuda site isminin söylenmesine HolyOne pek sıcak bakmıyordu. Son durum nedir?

hava uygun olursa ben %90 t-shirtle gelirim zaten, diger müridler de öyle gelirse daha iyi olur. Holy kesin bi acıklama yapmadı onunla ilgili, zaten gidip "tahribat tahribat" diye nara atacak halimiz yok hocam (:

%40 indirimli olarak "Centos Sistem ve Sunucu Yönetimi" adlı kitabımızı satın alarak, Linux üzerine yapılacak olan devam projeleri icin destekte bulunabilirsiniz : http://www.hepsiburada.com/centos-sistem-ve-sunucu-yonetimi-oku-izle-dinle-ogren-p-KKODLAB01579
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sokoban
    sokoban's avatar
    Erkek

Ben yanımda 3-4 kişi daha getiriyorum abim falan :D kalabalık olalım :F

.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fuzulli
    Fuzulli's avatar
    Erkek

Nara atacağımızdan değil. Holyone site isminin yanlış anlaşılmasını hakkında terettütleri vardı. Bu yüzden merak ettim. Bir de pankart tarzı bir şeyler yapcakmıyız?

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unix
    Andrei
    Andrei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

pankart islerinden anlayanlar varsa onlar el atabilir bu ise, tasarımını kim yapabilir mesela önce onu kararlastırmamız lazım.

ücretini bir sekilde hallederiz, sorun olmaz.

%40 indirimli olarak "Centos Sistem ve Sunucu Yönetimi" adlı kitabımızı satın alarak, Linux üzerine yapılacak olan devam projeleri icin destekte bulunabilirsiniz : http://www.hepsiburada.com/centos-sistem-ve-sunucu-yonetimi-oku-izle-dinle-ogren-p-KKODLAB01579
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DaSpOnGe
    DaSpOnGe's avatar
    Erkek

Fuzulli bunu yazdı:

Nara atacağımızdan değil. Holyone site isminin yanlış anlaşılmasını hakkında terettütleri vardı. Bu yüzden merak ettim. Bir de pankart tarzı bir şeyler yapcakmıyız?

inci vs tbt bekliyoruz kanka :D

You think you've travelled far and never seen the stars :)))
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unix
    Andrei
    Andrei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    yukarı tasıyalım..

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mustaphachan
    mustaphachan's avatar
    Erkek

yaz hocam beni de ^^ pankart işi için çok ince bi olay düşünmüyorsak 1x2 bezin üstüne bişiler yazılabilir..

# birikimini önyargı ve yalanlara hizmet etmek için kullanan kültürlü bir insan olmaktansa maymundan gelmeyi tercih ederim.
Toplam Hit: 24187 Toplam Mesaj: 202