15 Sene Sonra Merhaba.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hades_06
    hades_06's avatar
    Erkek

benim nick imin gerçeği mi oluyorsun hocam :)

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GusFring
    GusFring's avatar
    Erkek
    ShockMan bunu yazdı

Hoş geldin, hayırdır sende benim gibi bir müddet zaman hapistemiydin, 15 sene dediğine bakılırsa, benim iki katım bür süre kalmışsın... 

Tahribatta bir çok kimseler kayıp, Decameron yok, Rene uzun zamandır girmiyor, Holyone Aytek Şeyhimiz, onunla devam ediyoruz, sen neden 15 sene yoktun anlat hele?

Edit, Hapis değil anlaşıldı, peki neden bunca zaman girmedin?

Abi merak ettiğim bir durum var, neden sürekli konuyu hapse girdiğine getiriyorsun? Sadece bu konu için değil, genel gözlemim konu ne olursa olsun bir şekilde hapse girmiş olmana değiniyorsun.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek
    GusFring bunu yazdı
    ShockMan bunu yazdı

Hoş geldin, hayırdır sende benim gibi bir müddet zaman hapistemiydin, 15 sene dediğine bakılırsa, benim iki katım bür süre kalmışsın... 

Tahribatta bir çok kimseler kayıp, Decameron yok, Rene uzun zamandır girmiyor, Holyone Aytek Şeyhimiz, onunla devam ediyoruz, sen neden 15 sene yoktun anlat hele?

Abi merak ettiğim bir durum var, neden sürekli konuyu hapse girdiğine getiriyorsun? Sadece bu konu için değil, genel gözlemim konu ne olursa olsun bir şekilde hapse girmiş olmana değiniyorsun.

Size öyle gelmiştir hocam, arkadaşın hapse girmiş olmasını düşünmüştüm sadece, yani denk geldiği zaman farkındaysan yerinde bir söylem üzerinden söylerim, yani zorla ortaya bu konuyu getirmiş felan değilim..!

Yani sonuçta başımızdan geçen bir şey denk geldimi söylenir işte, günahı ile sevabı ile, yaşanmış bir şeyler, döndüğümde Tahribatta farklar gördüm mesela, hani bu psikolojiyide bilmeyen anlar, yaşamadan tecrübe eder, insanlar aktarırsa iyidir hocam.. Birbirimize tecrübelerimizi aktarmamız güzeldir.. Paylaşıyoruz içimizden geldiği zamanlar, kimseye bir kötülüğümüz olmaz olmadı da, ark niyet de beslemeyiz söylemlerimizde..

ShockMan tarafından 17/Oca/18 01:47 tarihinde düzenlenmiştir

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Huerfanos
    Huerfanos's avatar
    Erkek
    GusFring bunu yazdı
    ShockMan bunu yazdı

Hocam burada yazmış olması çok normal , ben de konuyu ilk okuduğumda hapisle alakalı bir durum sandım , 15 yıldan bahsediliyor çünkü. ShockMan hocamın da avaz avaz her yerde bu konuyu dillendirdiğine denk gelmedim.

Sen hocamızın hapislik durumu yaşadığını önceden bildiğin için algıda seçicilik yapmış olabilirsin belki :)

Anarsistherif...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Schwarz
    Schwarz's avatar
    Erkek
    Huerfanos bunu yazdı
    GusFring bunu yazdı
    ShockMan bunu yazdı

Hocam burada yazmış olması çok normal , ben de konuyu ilk okuduğumda hapisle alakalı bir durum sandım , 15 yıldan bahsediliyor çünkü. ShockMan hocamın da avaz avaz her yerde bu konuyu dillendirdiğine denk gelmedim.

Sen hocamızın hapislik durumu yaşadığını önceden bildiğin için algıda seçicilik yapmış olabilirsin belki :)

+2023

Ignorance is bliss.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Liquid
    Liquid's avatar
    Erkek

Bütün dinazorlar konuya gelmiş :D

İmzalamazsam ne olcak?
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yazilimci
    Yazilimci's avatar
    Erkek

Hocam merhaba hoşgeldinde. Senden önce birisi kullanmış herhalde senin hesabı. Senin anlattığına göre bu kadar zaman siteye hiç girmemişsin. Fakat 2006, 2007, 2008, 2011 ve 2013 yıllarında bazı konularda mesajların var. Şifreni bir değiş istersen

Titanyumun gücü adına!!!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    camarade
    ontedi
    ontedi's avatar
    Erkek

Kim kaldı eskilerden, ne günlerdi. Daha şöyle eskileren kimler ortaya çıkacak merak ediyorum açıkcası.

Matematikçi ve Yazılımcı. http://www.ontedi.com ve http://www.cizgi.site Siteme beklerim herkesi.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blmrt
    blmrt's avatar
    Erkek

hoş gelmişsin hocam :=)

İnsanlar çok değişti, dikkat etmek lazım. Biriyle el sıkıştıktan sonra beşi de yerindemi diye parmaklarını saymak zorundasın
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kutengri
    Kutengri's avatar
    Erkek
Toplam Hit: 128859 Toplam Mesaj: 215
tahribat ailesi