Al Sana Binlerce Film Var Mı Ötesi?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bilenyok
    bilenyok's avatar
    Erkek

beyler piyasaya şöyle bi bakındım,gördümkü her film izleme sitesinde gel sevişelim,gel yat benimle,benimle nasıl yatılır gibi reklamlardan film izlemek imkansızlaşıyor.dedim bu böyle olmayacak aziz halkım bu reklamlara tıklayanlara para kazandırmasın.oturdum haftalarca gece gündüz çalışıp www.filmoynat.net i inşa ettim.burda site yayınlamak yasaktır belkide ama bu siteden 1 kuruş kar etmeyi amaçlamıyorum,o nedenle link verdim.Amacım (özellikle kendim için) reklamsız,erotik içeriklerle artık patlamak üzere olan sayfalarda,spamli,berbat tasarımlı sitelerde film izletmemek,izlememek.ha yasaksa silin konumu ama ben faydam olsun istedim.

yasak değilse konu durabilirsede,bu başlık altından istediğiniz filmleri söyleyin,hiçbir amacım olmadan,insanlık namına filminizi ekleyim,tertemiz sinema keyfi yaşayın sizde..

iyi seyirler :) www.filmoynat.net

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

Login Olma sayısı : 12

reklamdan konu silinebilitesi yüksek

kuralları ve sıkça sorular soruları oku 

Youtube Kanalıma Abone olan herkese Mesir macunu göndereceğim :) >>> http://bit.ly/2FH1kln . her hakkım saklıdır®™ Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bilenyok
    bilenyok's avatar
    Erkek

Reis, tabi silinebilir hiç problem değil.dediğim gibi sizin girmeniz girmemeniz hiçbişey alıp,götürmüyor benden.5 korsan cd alacağıma site açtım,paramıda geri istemiyorum,çoktan çıkardım zaten verdiği parayı izlediğim filmlerden.

ha bu site dünyada en çok hit alan site olsun tek kuruş para kazanamayı amaçlayan iş yaparsan benden adisi yoktur.Problem teşkil ediyorsa silin,birden aklıma geldi,ben tahribatı çok sömürdüm yıllardır onlarda bu siteyi sömürsün madem diye ekleyiverdim.art niyet görüyorsanız siliniz heç prob değil :)

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

DeaD_BY bunu yazdı:
    -----------------------------

Reis, tabi silinebilir hiç problem değil.dediğim gibi sizin girmeniz girmemeniz hiçbişey alıp,götürmüyor benden.5 korsan cd alacağıma site açtım,paramıda geri istemiyorum,çoktan çıkardım zaten verdiği parayı izlediğim filmlerden.

ha bu site dünyada en çok hit alan site olsun tek kuruş para kazanamayı amaçlayan iş yaparsan benden adisi yoktur.Problem teşkil ediyorsa silin,birden aklıma geldi,ben tahribatı çok sömürdüm yıllardır onlarda bu siteyi sömürsün madem diye ekleyiverdim.art niyet görüyorsanız siliniz heç prob değil :)

çok dokunaklı :) 

neyse kolay gelsin ne diyelim :)

Youtube Kanalıma Abone olan herkese Mesir macunu göndereceğim :) >>> http://bit.ly/2FH1kln . her hakkım saklıdır®™ Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HaYVaN
    HaYVaN's avatar
    Erkek
    Alper olm mudahale etme lan :D Silinecekse admin siler sen ne kasıyon :|
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek
    bide harryi koymussun ama altyazı yok :/

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xxjokerxx
    xxjokerxx's avatar
    Erkek
    evet şuanda reklam yok ama site hit yapınca reklamda dolar ve anasayfada nedense eski filmlar var başka sayfa bakma gereği duymadım onun için.:)

okmam yazmam yok möhür yada barnak bassam olmamı
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bilenyok
    bilenyok's avatar
    Erkek

DJ_Alper bunu yazdı:

DeaD_BY bunu yazdı:

çok dokunaklı :) 

neyse kolay gelsin ne diyelim :)

anaa eşşeklik bende insalık ettik..silin allah aşkına şu konuyudeveye diken,insanı .. misali demişlerya öle olcan bu dünyada..

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bilenyok
    bilenyok's avatar
    Erkek

xxjokerxx bunu yazdı:
    evet şuanda reklam yok ama site hit yapınca reklamda dolar ve anasayfada nedense eski filmlar var başka sayfa bakma gereği duymadım onun için.:)

en yeniler katagorisinde gözüküyo.900 film ekleyince adam yenileri başta ekliyosun anasayfaya son ekleneler kalıyo :) bakma,izleme de ge.. :)

harry pıttırı ben izledim bizzat ingilizcemde var ama türkçe izledim rüyada değilsem :)

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek

Değmez ...

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek

DeaD_BY bunu yazdı:

xxjokerxx bunu yazdı:

en yeniler katagorisinde gözüküyo.900 film ekleyince adam yenileri başta ekliyosun anasayfaya son ekleneler kalıyo :) bakma,izleme de ge.. :)

harry pıttırı ben izledim bizzat ingilizcemde var ama türkçe izledim rüyada değilsem :)

hoperlorum yok melez prensin dublajından haberim hiç yok :W 

Toplam Hit: 21718 Toplam Mesaj: 160