Al Sana Binlerce Film Var Mı Ötesi?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek

bu daha iyi :)

http://www.filmoynat.net/new-york-ceteleri-gangs-of-new-york.html

linkler güm deiş 

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bilenyok
    bilenyok's avatar
    Erkek

Kreyzi bunu yazdı:
    -----------------------------

bu daha iyi :)

http://www.filmoynat.net/new-york-ceteleri-gangs-of-new-york.html

linkler güm deiş 

düzelttim başkan.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bilenyok
    bilenyok's avatar
    Erkek

itfaiyeciTBT bunu yazdı:
    indirip izlemeyi tercih ederim onun için divxm.com rulz :F

bende senin gibi düşünürdüm,sonra farkettim ki filmleri internetten izleyincede zaten bilgisayara aynen kaydediyomuş.sonra bu siteyi açtım zaten :) ana sebep bilgisayara aynen kaydettiğini örenmem olmustu :) sitedeki divx filmleri önce izleyip sonra arşive ekliyorum,divxmdede site açıldıından beri takılmıorum :)

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adana01
    adana01's avatar
    Erkek
    çok güzelmiş   ya site  en  azından  sağdan   soldan ayca_22  falan  çıkmıyo   :D
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    g2k
    g2k's avatar
    Erkek

DeaD_BY bunu yazdı:

itfaiyeciTBT bunu yazdı:
    indirip izlemeyi tercih ederim onun için divxm.com rulz :F

bende senin gibi düşünürdüm,sonra farkettim ki filmleri internetten izleyincede zaten bilgisayara aynen kaydediyomuş.sonra bu siteyi açtım zaten :) ana sebep bilgisayara aynen kaydettiğini örenmem olmustu :) sitedeki divx filmleri önce izleyip sonra arşive ekliyorum,divxmdede site açıldıından beri takılmıorum :)

kaydediyo ama sonra silinir onlar nereye kaydediyomuş onu ?

g2k[et]tahribat[dat]com
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    maserati
    maserati's avatar
    Homo
    site 10 numara olmus yukarı kcuk bi banner in zraraı olmaz yeterki poup ve spam olmasın

Türkiyede kim sevdiği işi yapıyor ki?
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cupofcoffee
    Cupofcoffee's avatar
    Erkek
    Niye site ismin ekledi diye bu kadar yuklenilmiş anlamadım. Ben yaklasık 1 yıldır gordugum ve okudugum kadarıyla ,  bi cok arkadasımızı sitesini burda tanıttıgını  gördüm , tarcan , hepsibeles, spymafia  ilk aklıma gelenler.   Eger bi konuda eleştiri yapıcaksanız  adil olun en azından... 

Gerçek bir akıl, yalanlar ve yanılsamaların arasından kaybolmadan yolunu bulur. Gerçek bir kalp ise zehir dolu nefrete zarar görmeden dokunabilir. Bu zamanın içinde karanlık büyümeye devam etse de, her zaman aydınlığın etrafı arıtması için eğilmeyi de bilir.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siyahbereli
    siyahbereli's avatar
    Erkek
    böyle şeyler gelip geçici,bugun var yarın yok..ama enes ve enesler bakidir..yarın birgün arama moturndan gireriz bi bakmışız üye olmassan bi sikim izleyemezsin yazısı çıkar.olursun buseferde ya fragman vardır yada,reklam.yinede girip biraz gezdim emeğine sağlık.umarım devamlı olur

Yapmadıklarınıza pişman olmaktansa, Yaptıklarınıza pişman olun...Yapın pişman olun, yada yapmayın yine pişman olun.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    necroshine
    necroshine's avatar
    Erkek

cok pis rakip olurum

www.sinemastik.com

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bilenyok
    bilenyok's avatar
    Erkek

siyahbereli bunu yazdı:
    böyle şeyler gelip geçici,bugun var yarın yok..ama enes ve enesler bakidir..yarın birgün arama moturndan gireriz bi bakmışız üye olmassan bi sikim izleyemezsin yazısı çıkar.olursun buseferde ya fragman vardır yada,reklam.yinede girip biraz gezdim emeğine sağlık.umarım devamlı olur

iyi niyetlerin için teşekkür ederim kardeşim..ben size bi kaç cümle yazıcam başınızı ağrıtırsam özür dilerim.3 yıldır hep ingilizce forumlarda geziyor,ingilizce makaleler okuyorum.Bunu nedeni ise,adamların paraya takmamasıdır.para hiçbirşeydir.türk sitelerinden sadece tahribata girerim.nedenide sahiplerinin paraya tapmamasıdır.tek reklam olmaması,rep sikindiriğinin olmaması,mesaj konu sayısı,rütbe uğruna copy paste yapılmamasıdır.ama tek bi eksik söle derseniz o da şu;avrupa forumlarında işin özü paylaşımsa emeğin hakkı olarak mutlaka teşekkür edilir.asla takoz olunmaz,engel olunmaz.şimdi var mı reklamsız bi film sitesi türkiyede?yok yok yok!yok oğlu yok! ee gelin o zaman köstek olmayın,destek olun.diyceksiniz e iyide tamam destek olacak sonra bi gün üye ol yazısı çıkacak?aynı siyahdereli kardeşimin dediği gibi..işte o da o adamın puşluğudur,şerefsizliğidir.ben burda bi kelime söyledim,ben reklam vermiycem şu an nasılsa 5yıl sonrada öyle olacak dedim.olaki sözümde durmazsam bu benim basitliğim değilmidir?

2 gramlık beyinleriyle bizi sollayan avrupalılara bizim zekamız baş kaldıramazmı?kaldırır,hemde nasıl.. ama türk türke köstek değil destek aman canınızı yeyim...

Toplam Hit: 23086 Toplam Mesaj: 160